Obývací stěna v podkroví šikmina

25. čvn 202030

Dobrý den, Prosím jak jste vyřešili obývací stěnu v podkroví.. Jsme z toho trošku špatná.. Budeme mít cca 40m2 obývák s kuchyní.. Ono jsme chtěla příčku mezi obyvakem a kuchyní bohužel to zepry nejde v našem podkroví. Takže to budeme mít spojené jen prostě nevím kam by jsme dala obývací stěnu. :,( do sikminy se vejde jen televize, ale já jsme chtěla i skříňky třeba na zeď.. Prosím poraďte máte někdo s tím zkušenosti.. Nechci mít v obýváku jen televizi a spodní stoleček pod televizi.. Děkuji

 • Dejte pudorys, at se zorientujeme. Staci nacrt.
  Taky mam byt v podkrovi, obyvak mam od pozednice po vzdalenejsi vaznici (sikmina plus vodorovna cast stropu), u druhe pozednice pod sikminou mam kuchyn a spiz. Vesla se mi 2 m siroka knihovna, vysoka az po strop (cca 2,5 m vysoka). Nezda se mi, ze by nesla udelat pricka alespon lehka ze sadrokartonu. Hodila by se, protoze jinak se podkrovni byt neda moc snadno zaridit...

 • Měla jsem obývací pokoj s kuchyní v podkroví 43 m2. Máte všechny stěny šikmé? Určitě se nějaké řešení najde. Zkuste dát náčrtek půdorysu a třeba nějaké fotky.

 • koukněte na plánovač ikei, jejich skříňkové sestavy jsou dost variabilní, třeba besta už má různé gridy i šířky,velký výběr dvířek Určitě toho mají víc, nemusíte koupit hotovou sestavu "ala skříň" ale poskládat si to na míru. Já si to taky naplánovala sama do celého obýváku. Skřínky manžel prostě zavěsil kam jsem ukázala 🙂.
  Ikea i jiné nábytkové domy mají i různé policové díly, kostky atd. z toho se dá vykouzlit hezká "stěna". Jak píší nahoře dejte náčrtek a určitě to půjde vyřešit.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat