Postup s projektantem, je toto běžné?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím, vybrali jsme projektanta a on už po nás chce třetinu z celkové ceny projektu. Nemáme žádnou smlouvu, zatím proběhla informativní schůzka, na které si řekl o peníze. Docela mě to zaskočilo. Je to normální? Jaké máte zkušenosti? Ráda bych věděla jaký je běžný způsob placení. Díky.
Odpovědět
1
2
Dobrý den, v tomto vláknu se hodně hovoří o panu Lalíkovi. Já osobně jsem jeho služeb využil letos na jaře. S jeho prací a komunikací jsem byl velmi spokojen. V rámci zajištění stavebního povolení komunikoval nad rámec naší původní dohody i s bankou, u které byla předmětná nemovitost zajištěna hypotečním úvěrem.
Odpovědět
@jiri_a Dobrý den, víte co je problém ? Když se tady někdo čerstvě zaregistruje, má tu jen jeden příspěvek a jen takový, aby někoho pochválil ... je to krajně nevěrohodné (čest výjimkám).
Odpovědět
@jiri_a Šašku! 😛
Odpovědět
@jiri_a Tak to rád čtu a nebudu sám, jelikož má teď pan Lalik prostředky na to, aby uspokojil své věřitele. Děkujeme za informaci 😄 a pana Lalik vyzívám k uhrazení toho co dluží, když úspěšně dokončil projekt a má tedy prostředky na které se vymlouvá, že nemá. Tedy pokud jste zaplatil, pane Jiří 😄.
Odpovědět
Tak jsem z Pana Lalíka úspěšně dostal peníze, cesta to byla dlouhá a trnitá. Po hromadě neoriginálních výmluv mi došla trpělivost napsal jsem stížnost na Dtest, recenzi sem ale ve finále zafungovala až stránka kterou jsem vytvořil a popsal jeho chování abych varoval všechny další nešťastníky. Když jsem mu napsal že tuto stránku ( s pravdivými fakty, nikoliv pomluvami ) odešlu všem jeho kontaktům na FB a nasdílím všude kde jen je to možné. Tak světe div se ale najednou peníze měl 😄 PS: nyní chce učinit trestní oznámeni kvůli té stránce. Tak že by konečně vyvinul nějakou činnost 😄 Doufám že ho karma dožene !!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Mám take zkušenost s panem Lalíkem, a mohu potvrdit stejné chování. Nase zakázka měla dvě fáze 1. projekt na rekonstrukci domu s vyřízením na stavebním úřadě, zaměření skutečného stavu 2. Vyřízení dotace. U prvního případů, jsem naštěstí dostal alespoň to povolení na rekonstrukci. Skutecny stav stavby jsem však nedostal, ačkoliv jsme měli schůzku, kde si vse nafotil a změřil. Tato schuzka evidentně neslouzila k tomu aby dodelal zakázku, ale aby mi nabídl Vyřízení dotace a rekl si o zalohu 15K. Po pul roce dotace žádná, volal jsme na dotacni oddělení tam na mě jméno není podano nic. Po vyhružkach že věc podám na policii mi na dvě části poslal 15K zpět. Dokončenou původní zakázku za 40K však nemám. Moc rád používá slovo zítra, nebo tento týden. Telefon 99/100 nezvedne, jede jen přes SMS, asi aby si ty lži mohl promyslet. Je to prostě šmjed, co shání peníze kde se dá, aby uspokojil ty nejnaštvanější zákazníky. Doporučuji tomuhle člověku nedávat absolutně nic předem!!!
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?