Menu Forum

Projekt bungalov 148 m2

14. bře 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
1karel1
Registroval se 13. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 208 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
1karel1
Registroval se 13. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 208 příspěvků.
 @inkajanakova * říkám
14. bře v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lisakstavitel
Registroval se 14. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 151 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lisakstavitel
Registroval se 14. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 151 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Ahoj, jen bych opravdu doporučil ještě jednou zvážit to jestli se chceš omezovat stavbou do 150m2, já jsem byl na to taky upnutý a myslím že úplně zbytečně. (Stavíme svépomocí bez firmy) Projektování zdar! emoticon
14. bře v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomandy
Registroval se 3. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 14 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Stavím dům
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
tomandy
Registroval se 3. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 14 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Stavím dům
    Region Ústí nad Labem
 Moc děkujeme všem za příspěvky! Je vidět, že se tu najdou opravdu zkušení jedinci emoticon Půdorys je menší, protože i pozemek je dost malý. Koupelny u ložnice se nevzdám. I za cenu, že budu mýt dva záchody emoticon Děkuji za rady v kuchyni, tu jsme zatím až tak neřešili, určitě se inspirujeme v nějakém studiu. Jsme oba zvyklý na bydlení ve starém domě. A dnešních možností je tolik, že se nám zdá všechno lepší, než to kde žijeme nyní emoticon ....cestu s prádlem bych asi neřešila emoticon Pohyb je také nutný. Vypadá to, že koše na prádlo budou tedy hned dva emoticon Co se týče galerie...další prostor nad kuchyní se mi také zamlouvá... i kdyby tam
měl být další gauč s výhledem na televizi :D
14. bře v 19:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iveta_89
1
Registrovala se 7. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 189 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
iveta_89
1
Registrovala se 7. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 189 příspěvků. Region Praha.
 150m2 asi kvůli ohláščce ne? ale to bych neřešila, zažila jsem už 160-170 původně na ohlášku a v pohodě nikdo to nepřeměřuje, max to vyřešíte jako změnu stavby před dokončením a doběháte po úřadech
14. bře ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí