Menu Forum

Projekt bungalovu do 150m2 s garáží

18. říj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
krisstynka16
Registrovala se 5. listopadu 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 5 příspěvků. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
krisstynka16
Registrovala se 5. listopadu 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 5 příspěvků. Region České Budějovice.
 Zdravím všechny,
chtěli bychom jen poprosit, jestli nemá někdo podobný projekt malého domku, pokud by se s námi nepodělil o zkušenost, jak se Vám žije... jsme zvyklí v panelákovém bytě 2+1, takže jsme nechtěli nic velkého, jen možnost mít dva dětské pokojíčky a kousek zahrady. A kdyby měl někdo s podobně velkými místnostmi nějakou fotku, jak ve skutečnosti se zařízením prostor vypadá, byli bychom rádi! Případně, kdyby Vás napadlo ještě nějaké vylepšení, tak sem s ním emoticon
17. říj v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
musilacek
Registrovala se 20. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
musilacek
Registrovala se 20. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 Máme velice podobné i stejné rozměry místnosti, ale teprve stavíme. Také bych uvítala názor majitelů menších domečků.
17. říj ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
117andrea117
4
Registrovala se 27. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 7 přátel. Region Písek.
  • Stavím dům
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
117andrea117
4
Registrovala se 27. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 7 přátel. Region Písek.
  • Stavím dům
    Region Písek
 Máme to hodně podobné, ale do 150 m2 i s garáží jsme se nevešli :( emoticon Zatím jsme v kreslení projektu, takže fotečky nemám :D
17. říj ve 12:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bamak
Registrovala se 3. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 791 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
bamak
Registrovala se 3. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 791 příspěvků. Má 3 přátele.
 @krisstynka16 Známí mají bungalov s garáží a jsou na 150m i s terasou. Bydlí se jim dobře, na nedostatek místa si nestěžují, dětské pokoje mají kolem 12m2, obyvák s kuchyní taky "normálně veliký". Určitě se to dá, j emoticon
17. říj ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krisstynka16
fotoportrét
fotoportrét
krisstynka16
 @bamak tak jim to tam někdy nafoťte jooo emoticon Ne, moc děkuji za zkušenost emoticon
17. říj v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bamak
fotoportrét
fotoportrét
bamak
 @krisstynka16 A co by te zajimalo? Pudorys?
17. říj v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krisstynka16
fotoportrét
fotoportrét
krisstynka16
 @bamak no spíš reálné foto jak to v takovém baráčku menším pak vypadá se zařízením...jestli mi rozumíš...
17. říj v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bamak
fotoportrét
fotoportrét
bamak
 @krisstynka16 dobre, kdyz mi to dovoli, talk vyfotim emoticon
17. říj v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krisstynka16
fotoportrét
fotoportrét
krisstynka16
 Jee no to by bylo super,moc děkuji 😄
17. říj ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rebut
Registroval se 17. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 152 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
rebut
Registroval se 17. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 152 příspěvků. Region Ostrava.
 Mám také něco podobného, ale trochu většího bez garáže. Chybí mi zde úložné prostory, úzké zádveří, zbytečná garáž, protože z ní se stane sklad a vy budete s autem stát před baráčkem. Zkušenost. Zbytečná spíž.
Ze stavebního hlediska. Garáž by měla být tepelně odizolována od obytných části domu. Doporučil bych se zamyslet na akustickou pohodou - zvukovou neprůzvučnost příček (pokud budou z porobetonu tak to hodně štěstí). Rozvody vody a kanalizace je příčka 125 málo! atd.
17. říj ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cechylucy (24 r.)
4
Registrovala se 3. prosince 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 64 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cechylucy (24 r.)
4
Registrovala se 3. prosince 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 64 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @krisstynka16 Moc se nam to s chlapem líbí, asi se necháme inspirovat emoticon Akorat by jsme prohodili kuchyn s obývákem a terasu dali za obývak, kde chceme fr. okno emoticon Jinak super projekt!
17. říj ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krisstynka16
fotoportrét
fotoportrét
krisstynka16
 @cechylucy děkujeme,my ten obývák máme takto kvůli světovým stranám,mame vchod na jih... Ale jsme rádi,ze jsme inspirovali 😃
18. říj ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí