Projekt domu - názory ?

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, máme vypracovaný první nastřel projektu domu. Uvítám věcné rady, tipy připomínky, děkuji za ně.
Odpovědět
1
2
Já si vždycky říkám, že jestli jednou budu mít prostor na ložnice se šatnou, tak se bude chodit přes šatnu do ložnice a ne naopak. Protože to jednak ještě víc odcloní ložnici od ruchu v chodbě. A taky když ráno vstanu, tak můžu jít z ložnice do šatny, tam si rozsvítit, vklidu si vybrat oblečení a pokračovat do zbytku domu. A nemusím tím pádem opakovaně courat přes spací část ložnice.
Odpovědět
@31712 Děkuji, zajímavý nápad. Prohodit šatnu s ložnici bych chtěla, jak píšete právě kvůli ruchu, chodit šatnou ale ne. Při prohození už ale nezbývá místo na dveře, jedině chodit koupelnou ( vstup z ložnice do koupelny je žádoucí ), ale to by asi nebylo nejšťastnější řešení.
Odpovědět
Profilova fotka
@31712 tak to máme my a je to lepší. Hlavně kdykoli se jdu prevleknout nemusím procházet ložnici. Doporučuji.
Odpovědět
Mě se nelíbí to usporadani, decaky naproti op a daleko od koupelny cestou podél dveří do op. Vstup uprostřed a do op zatáčka doleva doprava. Zamýšlela bych se nad jiným uspořádáním
Odpovědět
Hlavně 🙏nerušte to 2. wc. Je k nezaplacení.(hlavně ráno a když máte střevní chřipku😀). Posílám pro inspiraci rohový špajz, až budu stavět další dům, bude tam takto. (foto půjčeno z netu). Přijde mi to u vás jako jedna z možných variant.
Odpovědět
Já bych to cele prekopala. Kuchyne mi nesedi, ložnici bych dala k obýváku, pak pokojiky. Samotné wc k zadveri, tím by se dala zkrátit chodba.
Odpovědět
@iveta_89 @luckavra Děkuji za názory. Pokoje jsou uspořádané tak, aby východně byla klidová zóna, na západ tj. do zahrady byly provozní pokoje, z této strany bude rušno (stodola, dílna, pergola …. )
Odpovědět
@norikakaa Děkuji za inspiraci. Wc rušit nebudeme, i když na střevní chřipku netrpíme 😄, změny jsme předali projektantovi, tak uvidíme.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?