Projekt od firmy DJS Architecture - zkušenosti

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s firmou DJS Architecture. Moc se nám líbí jejich projekt domu L120, ale nikde jsem nenašla recenzi nebo diskusi, ve které by byli zmínění. Jak se Vám podle projektu stavěl dům? Jaká je s nimi spolupráce/komunikace?
Odpovědět
Ahoj, taky bych poprosil nějaké foto a přibližnou cenovou kalkulaci. Díky !!! My právě začínáme.
Odpovědět
Stavíme 120G ale trochu jsme to upravili. 🙂
Odpovědět
https://drive.google.com/drive/folder...
Odpovědět
@melandros Moc hezký baráček. Pokud by byl k dispozici rozpočet. Mohla bych také poprosit? Klidně do IP. Moc děkuju.
Odpovědět
@melandros Krásné. Máme projekt inspirovaný eko120. Mohu se zeptat v jaké výšce máte okno v kuchyni a výšku kuchyňské linky? Děkuji 😉
Odpovědět
@melandros moc děkuji za fotky, baracek je nádherný. My jsme taky začali 120G. Zatím jsme u základové desky. Až budou nějaké novinky tak přidám foto. Chtěl bych se zeptat jaky jste měli rozpočet a jestli jste se vešli. Děkuji 🙂
Odpovědět
Tady par fotek
Odpovědět
@cvrky Dobrý den, chtěl bych stavět taky dům 0120 G. Můžu Vás poprosit o více fotek? Nebo by byla možnost se podívat na stavbu? Děkuji
Odpovědět
Tady par fotek..
Odpovědět
Zbývá rotzočit fasádu a poskládat dlažbu 😉
Odpovědět
Dávám par dalších fotek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se mi moc líbí O120G, to je TOPka bez kompromisů. Za kolik to je možné postavit?, pokud si udělám sám desku + uvnitř elektriku a podlahovko, jinak ostatní nechám řemeslníkům.. Dík za info!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A ještě málá otázka, stavíte se základním projektem nebo máte i prováděčku? Firma by asi uměla i jen se základem, ale je možný že to nastřelí a dohledáte prdlačku o kolik.. as asi pokud je člověk nepolíben stavbou tak to asi půjde s prováděčkou lépe. Další otázka, kolik stojí ta prováděčka navíc? Díky!
Odpovědět
@mejla_hendrych ahoj, stavíme se základním projektem. Až bude chvilka času pošlu nějaké aktuální foto.
Odpovědět
@mejla_hendrych chtěli by jsme se vejít do 4mil. Zatím jedeme podle rozpočtu. Jen základovou a střecha nás stala trochu více než jsme doufali.
Odpovědět
Nějaké nové fotky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@cvrky stavíte svépomocí , nebo máte firmu?
Odpovědět
@miroslav_hajek něco svépomocí a něco firma
Odpovědět
Dobrý den, také se nám líbí projekt O120 od DJA. Velmi by mě zajímala cena, kterou uvádí u projektu, jak moc je reálná. Máte prosím někdo po stavbě a mohl by říci výslednou sumu domu?
Odpovědět
@melandros domeček je moc krásný. Můžete prosím napsat, na kolik to vyšlo (tedy nepočítám venkovní úpravy). Jestli cena od projektantu 3,1 mil. je reálná?
Odpovědět
@tercak185 dá se vejít do 2.2 - 2.5 m včetně vybavení
Odpovědět
Máte někdo zkušenosti s dotací Nová zelená úsporám?
Odpovědět
Profilova fotka
@melandros dobrý den. Chtěl bych se zeptat těch 2,5 milionu myslíte barák na klíč? S komplet koupelnama atd? Nebo co vše myslíte včetně vybavení? Máte tento baráček postavenej? Nebo tu cenu jenom odhadujete? Děkuji moc za odpověď
Odpovědět
@Lukáš Tácha Dobrý večer, 2,5m bylo svépomocí kromě střechy. Vybavení počítám komplet pro bydlení, tzn včetně koupelny, kuchyně, sedaček a nábytku.
Odpovědět
Profilova fotka
@melandros děkuji moc za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Je tady někdo, kdo stavěl barák na klíč? Zajímala by mě reálná cena oproti ceně v projektu. Děkuji moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@melandros dobrý den. Mohu se ještě zeptat? Je v projektu položkový rozpočet? A jestli ano obsahuje úplně vše pro stavbu na klíč? Například obložení v koupelně atd? Děkuji
Odpovědět
@tercak185 my stavíme upravený dům 0120 ☺️
Odpovědět
@endy85 dekuji za reakci. Muzu se zeptat, stavite s firmou na klic? Také mě zajímá potom výsledná cena. Jak jsem se také již jednou ptala. Jestli je realna ta uvedena na webovych strankach...Drzim pesti, at se domecek podari👍 Jen me napada, meli jste moznost navstivit nejaky vzorovy dum?
Odpovědět
Zdravím, po delší době přidávám nějaké foto. Nyní máme položený polystyren a hotové rozvody a čekáme na vyliti betonu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?