Projekt od firmy DJS Architecture - zkušenosti

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s firmou DJS Architecture. Moc se nám líbí jejich projekt domu L120, ale nikde jsem nenašla recenzi nebo diskusi, ve které by byli zmínění. Jak se Vám podle projektu stavěl dům? Jaká je s nimi spolupráce/komunikace?
Odpovědět
Profilova fotka
Opravdu se tu nikdo nenajde kdo stavěl celou stavbu na klíč?
Odpovědět
@tercak185 omlouvám se za pozdní reakci, nějak nestíhám. My máme projekt oproti původnímu trochu upravený (hlavně jsme potřebovali zrcadlově otočit dětské pokoje s ložnicí a koupelnou kvůli světovým stranám), takže ho nemáme kupovaný přímo od DJS Architecture. Dům nám prvně nacenil projektant - to byla taková orientační cena, nicméně se o mnoho nelišila od uvedené ceny u DJS Architecture. Dům nám staví malá místní firma a snad bychom se měli vejít do 2 900 000 Kč (samozřejmě bez vybavení). Něco se někde podařilo ušetřit, jinde jsme si připláceli oproti původnímu nacenění za lepší, ono je to většinou vše naceněné v základu (dali jsme např. HS portál, lepší tašky na střechu,...). Vzorový dům jsme nikde neviděli. Ale našla jsem, hlavně na slovenské modré střeše několik lidí, kteří tento dům staví,plus jednu paní zde a hodně předtím sbírala informace zejména od ní 😄
Odpovědět
Ještě jen dodám, že třeba výmalbu, pokládky podlahy a podobné dodělávky si budeme dělat svépomocí, takže úplně 100% komplet na klíč to nemáme.
Odpovědět
@endy85 Děkuji za informace. Všimla jsem si na fotkách, že to máte včetně garáže? Nám se totiž líbí ten projekt s garáží, ale bojíme se ceny... Aby se to potom nevyšplhalo někam k 4,5m. Tak ještě děkuji za odpověď.
Odpovědět
@cvrky Dobrý den. Můžu se jen zeptat, jestli jste stále v cenové relaci dle záměru? Velmi se nám projekt s garáží líbí, ale mám obavy z výsledné sumy. Děkuji za odpověď. Krásně se Vám to rýsuje 🙂 Radost pohledět 🙂
Odpovědět
@endy85 Pardon, já si Vás popletla s @cvr 🙂
Odpovědět
@tercak185 ano,my máme dům bez garáže, máme úzký pozemek a už se nám bohužel nevešla.
Odpovědět
@cvrky Uvažuji o projektu k I119 a koukám, že v základním projektu mají zateplení vatou. Nebyl problém zateplení zaměnit za polystyren? Museli jste pak měnit i velikost tvárnic, nebo ta velikost zůstávala? Tzn. u I119 je psána u obvodových zdí tvárnice Ytong P2-400 tl. 300mm + vlna 160 mm
Odpovědět
@lukas_tacha Na klíč jsem sice nestavěla, ale na rovinu vám můžu říct, že na takovou cenu, co píšou DJS Architecture se s firmou nikdy nedostanete. Já budu ráda, když se do jejich ceny na klíč budu vejít, i když budu stavět svépomocí.
Odpovědět
Profilova fotka
@endy85 dobrý den. Mohu se zeptat těch 2,9 bylo i s koupelnami? Je mi jasné, že kuchyň atd tam nebude. A mohu se zeptat v jakém kraji stavíte? Kvůli ceně stavebních prací. Děkuji 🙂
Odpovědět
@lukas_tacha dobrý den, ne ne bez koupelny, WC i kuchyně. Středočeský kraj.
Odpovědět
Profilova fotka
@endy85 předpokládám, že s WC a koupelnou to cca těch 3,1 bude jak mají uvedeno na stránkách. Já jsem z jižních Čech, takže stavba by snad mohla být levnější podle mě (levnější stavební prace)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ohledně ceny na vybavení, koupelna, podlaha, kuchyně jsme brali tako cenový střed. Tašky glazovane bramac, zateplení 20cm. venkovní žaluzie. Něco svépomocí většina dodavatelsky. Jsme se vešli komplet do 4mil.kč
Odpovědět
Zdravím všechny stavitele- Také patřím mezi fanoušky DJS A. Vybrala jsem si konkrétně dům O115, zde mají uvedeno, že na klíč lze postavit za 2,970mil. Mám v plánu stavět svépomocí a chtěl abych se dostat na něco kolem 2,6mil. Byla bych ráda kdyby se se mnou někdo spojil a podělil se o své zkušenosti. Jsem ze středních čech ale prý by neměl být problém zpracovat projekt na dálku (budu chtít i PD přípojek). Těším se na odpovědi.
Odpovědět
@cvrky bylo by možné zaslat rozpočet na tuto stavbu? já mám hodně omezený rozpočet a kdybych se mohla podívat na výkaz výměr hodně by mi to pomohlo v rozhodování 🙂
Odpovědět
@melandros bylo by možné zaslat rozpočet? mám velké obavy, že se nevejdu do rozpočtu a to by mi hodně pomohlo si udělat jasnější představy o nákladech. Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@wario Dobrý den. Mohu se zeptat jakou konkrétní variantu domu jste stavěl? Děkuji moc a přeji krásné Vánoce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem 🙂 Mám na Vás velkou prosbu, jsme úplní začátečníci co se týká výstavby domu a vybrali jsme si projekt od DJS Architecture. Jedna se o projekt T118 a nás by moc zajímalo jestli má někdo zkušenost nebo přibližně ví za kolik by se u tohoto projektu mohla pohybovat cena výstavby ? Na internetu jsou ceny hrozné odlišné a každý říká něco jiného proto zkouším zde Vás kdo mate s těmito podobnými projekty zkušenosti jak jste třeba vycházeli vy a zda je vůbec reálné bez vybavení a pozemku čiste jen se stavbou vejít cca do 2.500.000 ? Krásný dny všem Lenka 🙂
Odpovědět
@endy85
Odpovědět
Dobrý den, stavíme eko120 a poptáváme okna... rozhodujeme se mezi HS portálem a velkými okny/balkonovymi dveřmi. Můžete mi napsat Vaše zkušenosti a z jakého materiálu tyto okna či HS portál máte. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, staví tu někdo 0120G nebo mate fotky a zkušenosti ... moc děkuji za odpověď 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@wario jaký dům jste stavěli 0120G?
Odpovědět
Zdravím, otázka pro ty, kteří využili služeb DJS. Vy jste si kupovali svůj vlastní pozemek, nebo vám pomohla společnost DJS?
Odpovědět
Profilova fotka
@duny250 dobrý den máme svůj pozemek pouze máme projekt od společnosti DJS
Odpovědět
@lenka_syrova Lenko, vedla jsem tuhle diskuzi se svým projektantem a on mi řekl, že za 3 miliony teď nepostavím. U nás se dům musí kolaudovat až s postaveným plotem, chodníky a příjezdovou cestou, to taky pěkně naskáče. Osobně když jsem vybírala dům, počítala jsem s cenou 25 000Kč/ 1 metr zastavěné plochy nebo 6 000Kč/ 1 metr obestavěného prostoru. Vždy je lépe, když něco zbyde, než kdybych nedostavěla z důvodu málo peněz. Já jsem tedy zmenšovala - o dost.
Odpovědět
Dobrý den, uvažujeme o stavbě domu O120. Poprosím, jestli někdo nemáte orientační rozpočet a mohl mi ho poslat na: shadix@seznam.cz. Mnohokrát děkuji s pozdravem.
Odpovědět
Dobrý den, Také uvažujeme o stavbě domu EKO120. Mohl by mi prosím někdo zaslat orientační rozpočet? Trochu bojujuji s cenami. Předem děkuji za ochotu. davidpavelek@seznam.cz David Pavelek
Odpovědět
Profilova fotka
@tercak185 dobrý den máme projekt 0120G PROJEKT JE SUPER.. právě nám dělají rozpočet.
Odpovědět
Profilova fotka
@davidpavelek dobrý den máme projekt 0120G PROJEKT JE SUPER.. právě nám dělají rozpočet.
Odpovědět
@simon_jan Dobrý den, děkuji za zprávu. Mohl byste mi ho potom prosím pro orientaci zaslat? Děkuji. David Pavelek, Olomouc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?