Rodinný dům Astra od G Servisu

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj vsichni, kteri jste se rozhodli pro Astru od G-servisu. :-)
Odpovědět
Tak to jsem ráda holky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi a koukám, že jsi ještě na dnešek něco připoslala :-) holky a já už skoro mám kuchyňkůůůůůůůů x-) x-) x-) je naprosto úžasná x-) ještě teda chybí spotřebiče, až přijdou tak se dodělá pracovní deska a spodní krycí lišty a bude to :-) a pak pak pak, pak už pomalinku stěhovačka x-)
Odpovědět
tak mile damy, mame ve hre dalsi pozemek :-D tentokrat Brno-mesto 2000m, 1,2mega :-D site vsechny na hranici pozemku, nova zastavba...je ted slevnenej...jeste jsem ale nebyli na stavebni uradu...jinak sire 14m, je stavebni...jediny problem je, ze je tam slyset dost dalnice, tak to chce vzit nekoho s sebou a zjistit odhlucneni, at uz stromy, nebo zdi :-)
Odpovědět
@zmyzulka kuchynka...zavist :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka připojuji se se závistí... :-)
Odpovědět
@benjik @zmyzulka @terezasi holky, hele na pozemek http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... je to 2000m a nejake drobne, cca 800m je stavebnich, zbytek mestska zelen :-) site jsou (kanalizaci jeste zjistime)
Odpovědět
a jeste tady inzerat http://www.sreality.cz/detail/prodej/...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote tož to vypadá dobře, by jste si nechali celý pozemek nebo část prodali?
Odpovědět
@benjik no to porad nevime, bud koec prodali jako zahradku max za pul mega, nebo nechali, nebo by tata prodal zahradku a prispel a vzal by si tech 1200m nestavebnich :-) pocitame ze si opltime jen tech cca 800m, nevim, uvidime, zitra huknem na stavebni urad co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote tož opět držím pěsti ať už je to ten pravý :) vypadá dobře a pokud by vám zůstala zahrada v rodině tak by to byl ideál :-) a už jste tam byli abyste věděli jak moc ta dálnice hlučí? ikdyž zase takové blízké napojení a dálnici taky není od věci (teda pokud to opravdu není blízko moc) holky, tož fotky vloženy ;-)
Odpovědět
@zmyzulka moc pěkné :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi dííík, a moc se nesměj jooo? kdy ty nám nahodíš nějaká nová fota, cooo? ;-) třeba na takový obýváček! toho chudáčka úplně ignoruješ a neukážeš nám ho :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@zmyzulka jj já vím, hned jak bude foták. Se mi ho podařilo trochu utopit. Neboj taky budou fotečky. I když nevím, kdy :-N :-N Ale jinak fakt vám to krasně jde.
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi utopit jo? :-D jéjda, chudáček.... že ty jsi chtěla fotit koupelnu z pohledu z vany? Teri díky, no musí jít, už se nám to blíží, teď čekáme na ty elektrospotřebiče do kuchyně a potom hurá může nastat stěhovačka :-) takže snad to stihnem :-D
Odpovědět
@zmyzulka no foták jsme si položila venku na okraj sudu s vodou, že až půjdu doma, že si ho vezmu. a pak jsem do toho drcla a uf foták až na dně ]-( ]-( ... 8-) no už to máš opravdu za pár. Ale to ručitě stihnete.
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi jejda, tak to je fakt radost... a ještě ho lovit až naspod... to musela být taky makačka :-. a je v opravně, nebo ho sušíš? chudák malý, tak ať se brzy zotaví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Tak zase kus práce za vámi. ;-)
Odpovědět
@zmyzulka no už mu bylo tak 6 let, tak asi budem muset koupit nový, ale nějak se pořád nemůžem shodnout jaký. Zatím jsme ho ani nikam neodvezli, zda půjdu opravit. Jsme fakt hrozný :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik jj, už se nám to pomalounku polehounku blíží :-) a co nového u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi jéj, tak to kupte nový, aspoň pak budeš fotit ostošet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Dnes manžel objednal veškeré obklady a dlažby a finišuje s malováním.
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik tak to je paráda :-) vymalováno, spočítáno a objednáno... já jsem se pokaždé nemohla dočkat až odkládky dorazí :-)
Odpovědět
@zmyzulka cau cau u nas se to taky trochu hybe, i kdyz zatim nevim jak, zitra mame schuzku s realitkou ohledne toho pozemku, v patek nas ceka stavebni urad, dnes davame do prodeje byt...uf uf uf
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote jsem koukala na album, pěkný byt,tu pračku bych brala hned
Odpovědět
@benjik ta pracka byla v akci za 6 tacu :-D @zmyzulka @terezasi holky jak jste na tom s financemi? vlezete se (bez nabytku) do dvou mega?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote brala bych cokolicv,jen abych nemusela prát v ruce,nám totiž odešla do věčných lovišt.
Odpovědět
@benjik to je blby no, a nemate ani petku na novou? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote o to nejde,ona by tamta sloužila dál,jenže se uvolnilo těsnění vytekla a od té doby tu babi tu pračku nechtěla a páč jsme ji museli dát na balkon,tak tam díky mrazu odešla úplně. babi sem chce ted jedině tu mini pračku,takže my čekáme s koupy nové až se přestěhujeme.
Odpovědět
@benjik aha tak to je dost blby no :-/ hele mrkni sem, myslis z ty ceny u Cipiska 1 a 2 jsou realne? http://www.vyleta.cz/rodinneDomky.html
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no záleží na matroši,podle toho jejich ano,ale zas mi to příjde až moc hala bala, to nejlevnější a hlavně je třeba ta 1 docela malá.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?