Rodinný dům Astra od G Servisu

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj vsichni, kteri jste se rozhodli pro Astru od G-servisu. :-)
Odpovědět
foteky, hihi...hura...zmyzu a dalsi honem :-D tak chcete slyset vtip? k tomu pozemku v Turanech, jak ho baba prodala sousedce...neprodala ho sousedce ale sousedka je realitacka a rekla ji, ze ona ho proda o 350 tacu draz....takze dnes vybehl v inzerci krom deseti realitek za milion taky v jedne za 1,35 mega...takze asi tak...kdyby se nas zeptala, byly bychom otevreni jednat o cene ale takhle? mame chut vsechny realitky a tu babu nejvice nakopat do patricnych mist
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím poraďte mi. Vybírám dřez...pracovní deska v kuchyni bude světle béžová (taková nejdrobněji kropenatá) a spodní skřínky tmavé, něco jako wenge (avola hnědá se to jmenuje). Nemůžu se rozhodnout, jestli dát k tomu béžový dřez s tím, že barva nebude asi úplně totožná, jen přibližná, nebo mám jít naopak do kontrastu a dát do světle béžové desky tmavěhnědý dřez podobný barvou dolním skřínkám. Takže raději tón v tónu (ale bude to jen podobné, stejné určitě ne) nebo kontrast? Předem děkuji za vaše názory. Mně by se asi více líbil světlý ve světlém, ale nemám ráda, když se ty tóny liší...mám strach, aby to nevyznělo, že jsem se snažila sladit, ale nepovedlo se. Někdo dává kontrast, jak jsem si na fotkách všimla...je to pěkné? Nějak si na to nemůžu udělat názor.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se omlouvám...nevím, proč se mi ty fotky objevily zkreslené na modrém podkladě, uložené je mám dobře. První je béžový (ne jako na fotu bíložlutý), druhý tmavěhnědý.
Odpovědět
@kirik ja jsem pro tu tmave hnedu...dva netotozne odstiny by vedle sebe vypadaly blbe
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Já si právě myslím to samé...že se nikdy netrefím do stejného odstínu. Zkusím ještě jednou vložit fotky, protože mi vrtá hlavou, proč se to zmršilo...kdyžtak mě omluvte, že to tu tak plevelím.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic, zase modré bazénky...stydím se a raději mizím. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik já bych dala kontrast
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi docela závidím,a jaký byl první jerní den na domečku? @mitote dobrý no ]-( @zmyzulka krása a ta skřín x-)
Odpovědět
holky co rikate na tohle? mame moznost ten domek koupit za cca 2mil...jako pozemek 900 tisic a hruba 1,1 mega...jako upravy by byly velke, pristavet garaz a tak...ale zajima me vas nazir http://www.russegger.cz/nemovitosti/?...
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik hmmm, těžko říct, asi bych byla stejně nerozhodná jako ty... raději bych světlý dřez ale zase pokud by úplně neladil.... :-S a měla jsi třeba možnost přiložit kousek desky k tomu dřezu? pokud je kropenatá tak by to nemusela být zase taková hrůza. ikdyž zase když říkáš, že ten hnědý by ladil se dvířky... nooo, já ti fakt neporadím, to budeš mít těžkou volbu ;-) @mitote to by byl dvojdomek? jinak vnitřní uspořádání se mi velice líbí. ale samozřejmě hodně moc záleží na lokalitě... (ikdyž já bych dvojdomek asi nechtěla)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi jééé, budeš mít doma pravé oriš holand tulipán :-N už máš zasazeno? ;-) @benjik díky za pochvalu, já jsem ze skříně nadšená :-) jen ta údržba bude holt hodně vtipná asi :-D
Odpovědět
@zmyzulka hm hm hm...uz jsme od toho napadu upustily, chceme taky samostatne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, dneska mi to celý den tak nějak blblo 8-( 8-( @benjik jj jarní den jsme ztrávila v práci až do 18 hod. Takže když jsem přijela dom, tak už sluníčko nebylo. @zmyzulka jj tulipány dnesk nasázeny. Tak jsem zvědavá, co znich bude. Ale už se fakt těším na zahradu čech v Litoměřicích, tam toho zas nakoupím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi a co do Lysý až budou zas nějaký ty výstavy,je to dřív než zahrada v Litoměřicích.? @mitote kdyby byl samostatně byl by super. @zmyzulka musíš dělat,že tam žádný nepořádek není :-D
Odpovědět
@benjik to jo kdyz me se nelibi ani vzhledove :-( jako z venku...a hruba stji 1,1 mega a to je jen 4+kk malinky...predstava ze jeste pridame garaz a pokoj nad ni tak si nauctuji urco peknou sumu za hrubou :-/
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak mě picne, právě jsem volala na stavební úřad, chtěla jsem se zeptat něco ohledně toho geometrického plánu a jak mi tam paní posledně řekla, že je nutný jen ten geom. plán a rozbor vody, tak teď na mě jiná paní vybalila dalších x věcí co ještě musíme mít. to je fakt radost toto :-( to zas bude peněz! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Bludy úřední obludy? To je pech...ať se jdou bodnout...ty už máš jen ležet s nohama nahoře :-D Myslela jsem, že už jsi třeba v porodce.
Odpovědět
@zmyzulka kdy mas vlastne rodit? holky na kolik vas u astry vysla hruba stavba? strecha, zakladovka a obvodove zdi a pricky?
Odpovědět
Ahoj holky, včera jsme měla obíhačku okolo doktorů. Jedna návštěva vyšla super, ale ta druhá už moc ne. Ale byla jsme v Ikei a to už bylo lepší. Jinak ve výprodeji jsme koupili světlo do obýváku, jinak na Černém Mostě nic moc slevy. Ach jo.
Odpovědět
@terezasi v brne taky slevy stoji za velky kulovy, jako vzdy
Odpovědět
@mitote jj tam to taky stálo za prd. Když už to měli, tak zas né danou barvu. Ach jo. Alespon, že jsme koupili světlo a to o -50% Asi začnu jezdit do Ostravy, do Ikei :-D :-D
Odpovědět
@terezasi no ja nevim my chodime pravidelne uz snad dva roky na tyvyprodeje a snad jen jednou jsme koupili skrin z 5500,- na tacek co se nam hodila...ale jinak to stoji za starou backoru :-(
Odpovědět
@terezasi hele nevis kolik vas vysla hruba stavba? zakladovka, obvodove zdi a strecha? delala to firma nebo vy sami?
Odpovědět
@mitote máš to v IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás se maká o106. Krb příjde chlápek dodělat - doomítat zítra. Druhý chlápek včera a dnes obložil kouplny tím kameno-obkladem (po jedné stěně, víc tam nebude) a třetí chlápek očistil podlahy v patře a dovezl nařezaná PVC. Na můj vkus nezvyklý ruch. Celou zimu tam šuchtal jen samotný manžel, nejsem na takový šrumec zvyklá :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem vložila nějaké fotečky, které jsem ještě našla v pc, před utopením foťáku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi cože? cos dělala? :-D Krásné fotky. Prosím tě,jak velký máte pozemek? Si potřebuju udělat hrubou představu jak velký pozemek bych asi jednou chtěla.
Odpovědět
@benjik .. jj ... foťák se neumí potápět :-D :-D :-D my máme přesně 1000m a myslím,že větší bych nechtěla. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi to je ideál i pro nás,dík za odpověd,mě to právě podle té fotky focené od plotu přišlo docečla veliké. Myslíš,že se ho podaří vysušit?
Odpovědět
@benjik hrozně záleží od kud to zrovna fotím, ale fakt větší nee, Ono stačí úplně tohle. Foťák to už nerozchodí, bohužel. Musíme pořídit jiny.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?