Rodinný dům Astra od G Servisu

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj vsichni, kteri jste se rozhodli pro Astru od G-servisu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik My máme 2 000 metrů a vyhovuje nám to. Hodně zháleží na tom, co na zahradě všechno plánujete.
Odpovědět
@kirik jj je to tak, záleží na tom co se tam plánuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik @terezasi kdybych nemusela hledět na finance,tak mám klidně i 5000 a udělám si tam parčík :-D Já vím,že velikost pozemku jen jako číslo je relativní,záleží jaký má tvar,jak velký dům atd. Jen jsem si chtěla udělat představu,jak je to asi velké. Si totiž nemůžu vzpomenout,jestli jsme na baráku,kde jsem vyrůstala měli 800 nebo 1500 metrů a ostatní mají taky sklerozu. Jen vím,že ta plocha byla dost velká na vše co chci.
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik Když si náš pozemek pomyslně rozpůlím, půlka by klidně stačila. Těch 1000 m vidím jako takové minimum, 1 500 ideál, 2 000 už docela dost. My jsme kupovali tento pozemek v zástavbě, takže je velikost už byla daná a taky byl levný (300 kč/m2), takže jsme za ty metry byli rádi (máme 30x70 m).
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik já mám minimum těch 800,no uvidíme co pak seženeme,pozemků je dost,jen ty ceny :-p
Odpovědět
@benjik no právě ty ceny. To je kámen úrazu. Snad seženete nějaký pěkný a za slušnou cenu. :-D
Odpovědět
@kirik tak ono zalezi kde stavis...predstava ze 15k od Brna vyplaznu za 2000m 4,5 mega...no nikdy, ani ve snu :-D :-D :-D my mame minimum 440m, bohuzel je to dano cenama...jinak by dealne bylo 700m... ale vzhledem k tomu ze v okoli brna jsou ceny od 2tis za metr a v brne od 3500Kc za metr...tak :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote To je jasné, nakoupené metry se odvíjí od ceny. Kdybych měla za metr vypláznout 2 000 kč, tak také nekupuji 2 038 m, jako máme my. Určitě je něco jiného pozemek v metropoli a pozemek na malém městě...to se ví.
Odpovědět
@kirik to jo a pekne me to stve, sehnat tu pozeme je jako hledat jehlu v kupce sena, kor kdyz chcem kolem mega
Odpovědět
Profilova fotka
hoj hoj holky :-) @terezasi právě jsem koukala na zachráněné fotky z nezachráněného foťáku a paráda, moc krásné! a zvlášť ten dětský pokoj je super! počítáš s holčičkou jo? ;-) kdyby to potom eventuelně byl kluk, tak já se hlásím, že ti budu dělat holčičku, tak krásný pokojík by se mi líbil x-) @kirik no vy teda svištíte, super! těším se na fotky krbíka a ta koupelna - vypadá to moc moc krásně! jsem zvědavá až to bude celé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Díky za pochvalu. Dnes příjde ten známý obkladač obkládat už bílými obklady nebo možná obloží krb...nevím. sama jsem na to zvědavá. Myslela jsem, že už jsi v porodnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik ale fotky krbíka v albu ještě nemáš, nebo jo? to bude fakt nádhera, mě se ty kamenné obklady děsně líbí x-) a já ještě nerodím - dřív než odnesu veškeré papíry ke kolaudaci na stavební úřad, tak prostě rodit nesmím :-D ale do půlky dubna zatím čas, tak snad to zmáknu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kirik jéé, tak už jsem to našla, že máš i krbíkové album, já koukala do toho alba s domečkem...
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Jo jo, krb jsem dala zvlášť. Jediné, co mi vadí je, že ten kamenný obklad nejde na hhranách spojit kamenickým spojem (neznatelně), ale musí tam být lišta. Koupili jsme takové nerezové, kartáčované, snad to nebude jako pěst na oko. Ten obklad totiž vůbec nejde zbrousit...odlamují se kousíčky.
Odpovědět
@zmyzulka no s žádnou jinou variantou než s holčičkou se nepočítá :-D :-D z světla v obýváku mám fakt radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik určitě to bude vypadá parádně i tak ;-) @terezasi joo? tak kdyby přeci jenom se to náhodou nepovedlo na první pokus, tak abyste chudáka kloučka nemuseli jít topit do studny, tak my bysme měli zájem jo :-D on má Hugo v plánu pokoušet se tak dlouho dokud se kluk nepovede a já 10 dětí fakt nechci :-D :-D takže případného chlapečka bychom se ujali :-D
Odpovědět
@zmyzulka ... dobrá, beru na vědomí, že náš kluk bude mít Vás :-D :-D :-D Jj tak to můj mažel zas chce holku.Tak snad já zas nebudu mít 10 kluku a ty 10 holek. Můžem to pak dát dohromady :-D :-D Fialová zas není tak strašná. Na druhou stranu se dá nějaká zelená a bude to. Nebo přesněhujem ložnici :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi Máte to moc pěkně vymalované.
Odpovědět
@kirik děkujem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi dobře, takže případné nadbytky pak nějak pročenžujem :-D a jasné, fialová neva, šak já mám taky koupený fialový kočár a počítám, že v něm budu po těch devíti holkách pak vozit i toho kluka :-D
Odpovědět
:-D @zmyzulka .... :-D :-D :-D jasně pročenžujem... Mě se fialová moc líbí, horší by byla růžová, to bych už asi neokecala :-D :-D :-D Já nechci 9 kluků a pak jednu holku. Já chci holku hned na poprví. Ted ještě počkáme - roděj se jen kluci. Já mám v okoli tak kruz 10:1 ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi jj, fialová je super, ale růžovu pro kluka - to bych mu fakt neudělala :-D my jsme dali do pokojíku pro jistotu žlutou (kdyby se ten kluk přeci jenom na podruhé povedl), plánujeme že budou tak aspoň do 10 let v jednom pokojíčku spolu (teda pokud se nebudou chtít moc zabíjet a tak :-D ) tak jsme volili neutrál. a vůbec znova vymalovat se dá vždycky, ikdyž ve vašem případě by to byla vážně velká škoda, protože je fakt kouzelný x-)
Odpovědět
:-D @zmyzulka je to fakt, že se to dá přemalovat vždy. :-D Vy máte moc krásnou tu žlutou, přemýšlím,že něco podbného byjsme dali do šatny. Je to totiž fakt jak sluníčková. Tak to máme vplánu stejnou představu o výchově :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi i kdyby jste měli kluka,tak do dvou tří let musíte vymalovat,jak budou zdi uplapkané a batoleti je vážně jedno jakou na zed barvu,horší pak s pubertákem:-)
Odpovědět
@benjik :-D :-D :-D v ohrádce bude do dvou tří let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
hele hele hele, kdyby se udelal nad ggarazi jeste pokoj? http://www.gservis.cz/projekty-rodinn...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote My máme pokoj nad garáží...bez něj mi ta garáž příjde dost zbytečná...stačilo by garážové stání. Jsem ráda, že ho máme, bude tam ložnice.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote já myslela,že projekt máet vybraný? Co že najednou změny? Je pěkný,ale...chybí technická místnost,díky tomu,že wc je u schodů,tam neuděláš kumbálek na věci,chodbička je mini.
Odpovědět
@benjik no vzhledem k tomu ze pozemek bude mit 21m na sirku, je nesmysl stavet na nem nudli 7m na sirku ze :-D porojekt bude individual ale hledam co se nejvice blizi mym predstavam, pak to hodim projektantovi, u kazdeho reknu co chci a pak at si hraje :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?