Rodinný dům Astra od G Servisu

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj vsichni, kteri jste se rozhodli pro Astru od G-servisu. :-)
Odpovědět
@benjik my mame nezavislou hypo poradkyni..ale mame u KB i ucet..tak to je super ze nemusime ani dokladat muj prijem :-) koukala jsem, nidke te nemam, posli to znovu...vlevo dole mas zrusit zadost a pak ji posli znovu
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote posláno,dík fík. To máte v pohodě,už jen aby vyšel pozemek.
Odpovědět
@benjik jojo :-) uvidime co ten cebin, vypada to nadejne, ale bojim bojim :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkýýýý :) tož vás jdu pozdraviti a říct co je nového :-D máme nové dveře :-D :-D :-D ale nééé, teda jooo, ale hlavní novinečka je naše Olivínečka milovaná, ale šak to už víte :-) je to velké zlatíčko, hodňoučká, krásně pije, snaží se hezky spinkat a moc nekřičet x-) no prostě láska veliká a naprostá spokojenost a domácí idylka... už jenom zbývá ten domeček a hurá a je to. v pondělí odnesl Hugo papíry ke kolaudaci na úřad tak uvidíme, číslo nám stejně ještě nedají kvůli té fasádě, ale hlavně že už budeme bydlet. teď už vlastně jenom čekáme až přijde myčka aby se mohla dodělat pracovní deska v kuchyni a potom hurá stěhovačka :-) @mitote tož sleduju pozemkový maraton a furt držím pěsti, tak snad už konečně! tfuj, tfuj, tfuj!!!
Odpovědět
@zmyzulka Jen si to Hani užívej :-D :-D Musím se hned o tu radost s vámi podělit, konečně máme normální zrcadlo do dolní koupelny. :-D :-D :-D Jinak u nás skoro nic nového 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Ahoj, posílám velkou gratulaci ka narození holčičky :-) Ta si ale pospíšila. Dveře už máte namontované? My už je máme taky na skladě, ale ještě na ně není čas. Pořád děláme na koupelnách.
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi Teri, tak to je paráda ;-) my už taky máme zrcadýlka (obě opět ikejka), zvlášť to zlaté v horní koupelně je super x-) právě k němu hledám nějaký vhodné světélko, ale nic se mi nelíbí a to co by šlo je děsně drahé :-S @kirik díky, díky, no jooo, pospíšila mrška jedna, stěhovačku jsme holt nestihli ale co se dá dělat :-) a jj, dveře už máme namontované, vypadají fakt krásně a jak jsem se bála té barvy abysme to aspoň trochu trefili, tak je to super :-) se ti musím zase mrknout do albumku jestli tam máš nějaké nové fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Nic moc nového, nic moc na focení...pořád se to točí kolem koupelen. Co malá...nechátě aspoň vyspat?
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka tak to je vážně miminko za odměnu :-) Nelča byla taky taková. Tak hlavně, a ť se Olív hezky pak v astřičce bydlí. @mitote fu, ty se tady slušně doahduješ s tou babou v rd svépomocí,ale jen do ní,jen závidí,že ona tak levně nedokázala postavit. a co ten pozemek,nějaké novinky? u nás taky nic nového,furt se to s..e a s..e
Odpovědět
@benjik tak jsi na me strane? :-D ja nevim kdyz ten dum stoji 2,3 v peknem standartu tak at me nerika ze ho za dva svepomoci nepsotavim :-D pripadam si uz jak debil misty :-D zadn enovinky, ve stredu nas ceka mistostarosta, zitra budem konaktovat souseda ohledne te prijezdove cesty ab ys nami vymenil kusy za kus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote jo jsem ;-) to víš,že dá,jen člověk nesmí chtít tu nejdražší koupelnu atd,však dnes už u spousty věcí neplatíš ani tak za kvalitu ajko dřív,ale jen za název značky. Třeab ta kuchyn z ikei bude za dobrou cenu,ale třeba od sykory by podobné provedení vyšlo i na trojnásobek a oboje se ti může poničit.
Odpovědět
@benjik prave...a kdyz vidim kolik stoji spotrebuce whirlpool a za kolik ja me IKEA (vyrabi je taky whirlpool) tka me to prijd eminimalne usmevne... a vis co, me nejde o to abych mela zlate kachlicky, chci mit jen pekny dum, kde s enebudu muset bat, ze me deti neco znici
Odpovědět
Článek se načítá
Kontrola na ČOVku proběhla ok :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi blahopřeju
Odpovědět
@benjik děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi Taky se připojuji s gratulací :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote konečně super zprávy,co?
Odpovědět
@benjik nevim uz...ja uz jsem tak vyrizena ze cekam z nam ten pozemek jeste nekdo vyfoukne :-D hele nevis, nebo tvuj muz, koik muze stat stahnout vodu cca 50m? kdyz budem kopat a zahazovat sami? A nevi jak dlouha muze byt pripojka vody od hlavniho radu?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote promin,já na to pak už zapomněla.já to vůbec netuším.
Odpovědět
@benjik a muzes se prosim poptat manzilka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no to nevím,já totiž po dnešku nevím,jestli ještě nějakého mám :-(
Odpovědět
@benjik jakto? co je s nim? :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote spíš s naším manželstvím :-( máš ip
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, po menší pauzičce se vám zase hlásím, zítra přijdou z úřadu na kolaudačku tak prosím držte pěsti, sice víme, že číslo nám stejně nedají kvůli té fasádě, ale snad vše ostatní bude ok... @terezasi taky gratulačka :-) @mitote tak co? nějaká pozemková novinka? @benjik :-( to mě mrzí, snad bude zase líp...
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Budu držet palce. Stěhujete se až po kolaudaci?
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik díky, díky :-) no vlastně na kolaudaci ani tak nezáleží, spíš teď čekáme na myčku abysme mohli dodělat kuchyň, a tu by měli přivést dneska a potom hurá stěhovačka asi příští týden a nebo o víkendu... už se moc těším, minulý týden jsem leštila okénka, tak už jen setřít podlahy a hurá a je to :-) a jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Pořád vše stojí na koupelnách...WC a spodní koupelna už je obložená, horní se dodělává. Teď jen rychle dokoupit vybavení koupelen a pak se mohou dodělat podlahy. Děsím se, že už se každou chvíli ozve stolař, že má hotovou kuchyň.
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik proč se děsíš? máš se spíš těšit ne? :-) šak by tam u něho kdyžtak chvíli počkala... nebo to nejde?
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Právěže to u něj nejde skladovat. Bude nám ji chtít složit kdekoliv a my na ni teď nemáme nikde místo, když se dělají podlahy :-( Co malá?
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik aháá, tak to je blbé, ale třeba to vyjde tak akorát :-) a Olivka je dneska nějak zázračně hodná, zdá se že dospává posledních několik předchozích dní :-D tak jsem sem aspoň mohla namrknout. a co váš malý? kolik už má měsíců?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?