Rodinný dům Astra od G Servisu

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj vsichni, kteri jste se rozhodli pro Astru od G-servisu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka fíha,to bude astřička zářit do dálky :-D A jinak gratuluji ke skoro kolaudaci ;-) @terezasi nová práce? tamta teda nebyla nic moc?No koukám,že už ladíte jen detaily a bazén budete mít jaký? Koupíte nebo vykopete jámu a zabetonujete?
Odpovědět
@benjik přeci jen sem tak byla už dost dlouho a chtělo to změnu a taky se tam pořád měnilo vedení. HRUZA. JJ kéžby jen ty detaily, tady je ještě práce. Myslím,že jsme tě viděla úterý u cukráku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi v úterý ne,to jsem byla celý den doma,malá měla virozu,ale jinak tam tudy chodím každou chvíli. Na Hadíku je totiž labuťák,tak ho chodíme krmit. No jo práce jak na kostele,co?:-D
Odpovědět
@benjik tak to možná bylo jiný den :-D :-D no alespoň jak na dvou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi to je možný,upocená ženská tlačící před sebou šedé gofky se vzpínajícím se dítětem a pes,který jde jinamnež potřebuju,nás si nespleteš :-D No ale zas ten pocit,že jste ve svým je k nezaplacení
Odpovědět
@benjik ... moc pěkně jsi (vás) popsala, teď už si budu jistá :-D :-D :-D .. jen pocit je fakt k nezaplacení, ale bude to ještě daleko lepší až bude mít splaceno, ale to jen tak nebude 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi třeba vyhraješ nějaký jackpot
Odpovědět
Profilova fotka
Čáu holky .. tak teď u Vás nějaký čas zakotvím .. můžu? Už máme pozemek .. ale jsme úplně v háji s barákem 8-(
Odpovědět
@obla jj klidně můžeš :-D co pak se stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi Úzký pozemek .. ]-( 10,50 m .. a i když nemáme žádné sousedy .. otázkou zůstává, jak tam vměstnat Astru, nebo Lyru .. :-( kvůli odstupu od plotu ]-( ]-( ]-( Skvěle tam pasuje třeba dřevostavba Nova 101 od Rýmařova .. ale přijde mi to jako drahá legrace :-S Tak nevim, nevim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě by nebyl špatný Hit od G - servisu, ale v trochu větším provedení ..tedy do hloubky.
Odpovědět
@obla tak to je opravdu dost málo, jen 10,5 tak snad něco vymyslíte a vyberete.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@terezasi Asi si necháme udělat individuální projekt na zděnou novu .. jen by mě zajímalo, na kolik to tak asi vyjde..? Nakolik vyšla Tebe hrubá stavba a deska? A celkově? Když tedy pominu ČOVku a tak ..
Odpovědět
Profilova fotka
@obla tak jak se daří? nějco nového? @terezasi Teri a vy už máte fasádu a nebo budete mít taky odklad? nebo je ukecáte? :-D jinak já právě vyklízím svůj pokoj, už mám plný obrovský pytel věcí co přijdou vyhodit a ještě naprosto nic neubylo a všude plno nepotřebných zbytečných krámů... nechápu jak jsem mohla za 13 let nastřádat tolik haraburdí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@obla jo a ještě jsem zapomněla - jak ses ptala - taky jsme stavěli z lambdy ;-)
Odpovědět
@zmyzulka ... fasádu nemáme ani náhodou, chcem zateplovat. Když jsme volala na stavební úřad a říkala mu to, tak řekl, že přivře očka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi jé, tak to je super, že jsou tam tak hodní :-) taky budeme zateplovat... Hugo už na tom začal včera pracovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka trochu odbočím,viděla jsem tvou dnešní fotku na facu,malá je nááádherná! A ajký je to drobeček,taková malá víla. moc vám to tam holky sluší!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik děkujuuuu! je to fakt zlatíčko, a momentálně jsem v sedmém nebi protože se konečně začala usmívat :-) holky a ve středu nám dovezou jídelní stůl, tak se hrozně těším... že by o víkendu stěhovačka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka jo to je to nejhezčí,ty úsměvy x-) Teda tak to vám moc přeju. No u nás nového nic,jsme se dnes s mužem dohodli,že přes zimu půjdem do podnájmu a pak po novém roce zkusíme ty startováky,kámoši se tam ted stěhují a je to tam docela pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik já vlastně ani netuším v čem mají ty startováky výhodu... to jsou jakože byty pro mladé? nebo pro rodiny s malými dětmi?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak nám včera dovezli jídelní stůl x-) jsem nadšená, je fakt krásný a stabilní ( a těžký jak prase, jsem ho pomáhala pánovi nést a málem jsme nedošli :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka no taky ty,takový tintítko:-.) no na těch startovákách platíš vlastně jen energie,al echtějí 30000,- jako vratnou zálohu za byt plus 3měsíční platbu za energie.
Odpovědět
ZKOLAUDOVÁNI - zítra si zajdu pro souhlas a pak hurá pro čísílo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, letím vás v rychlosti pozdravit, od soboty už jsme přestěhovaní ale ještě nemáme net... bydlí se nám nádherně, hlavně Oliva je zdá se spokojená, v noci spí jak dudek - klíďo i 7, 8 hodin :-D domeček ná na ni velmi pozivitní vliv :-D @terezasi Teri, tož ještě jednou gratulace převeliká, už to máte z krku, hurááá :-) a to číslo je fakt suprové, to se vám povedlo! a divím se, že jste si mohli aj vybírat :-D @benjik tak to je super s těma startovacíma bytama, budu držet pěsti ať to klapne :-)
Odpovědět
@zmyzulka jj vybrat jsme si mohli. Tak jsem za to číslo ráda :-D Už jsem si to u nechali zapsat i do KN a udělat nové občanky. A gratuluji ke stěhování a k hodnému miminku
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka hm ,nakonec z toho nic nebude,od nového roku tam totiž nebudou smět zvířata
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka gratulka ke stěhování a k hodnému mimču x-) . Terka je taky spáč, kdy má blbou noc, spí "jen"od 20 do 4, když dobrou, tak klidně i do 6 a pak ještě usne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi ulice i číslo moc hezké x-) . Teda čučím, že jste si mohli vybírat :-. :-) . U nás ve vesnici se jede jen na čísla, ulice nejsou :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik :-( to je mrzuté, co máte zvíře? Kočku? Nebo psa? Nebo oboje? A fotky ze zoo na fb úžasný x-) , chystáme se tam taky, dokud nejsou prázdniny, kdy tam bude hafo lidí a vedro a hlavně dokud se T neplazí a vydrží v kočárku :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?