Rodinný dům Bungalov 1275 od Euroline

Profilova fotka
Ahoj, tak už máme vybraný pozemek a nyní hledáme vhodný projekt. Zaujal nás projekt bungalovu 1275 od Euroline, ale zajímalo by mě jestli jste s vypracovanou projektovou dokumentací byli spokojení, jestli jste ji nějak upravovali případně na kolik vás celá projektová dokumentace vyšla peněz? Poradí někdo jestli by bylo možné změnit velikost domu na šíři 11,5 m + 3,5m garáž a délku do zahrady 12m? http://www.euroline.cz/cz/projekty/ro...
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Ještě přidávám orientaci domu. Jaký máte na tento projekt názor? Stavěli jste někdo s Euroline? Moc díky za Vaše reakce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petuliiik my stavíme s Euroline bungalov 1175, měli jsme objednaný realizační projekt, kde je vše popsané fakt podrobně. Samozřejmě pka jsme museli ještě najít nějakého místního projektanta, který nám udělal usazení na pozemek a napsal k tomu nějakou zprávu ohledně umístění stavby kvůli ohlášce, to nás stálo ještě asi 9 tisíc. My projekt víceméně dodržujeme, jen jsme trochu předsadili zdivo, takže máme zvětšeno tak asi o 20 cm na každé straně domu, zvětšili jsme okno a máme malinko jinak jednu příčku.
Odpovědět
Pokud chcete měnit rozměry, tak vám to projektant stejně bude muset přeprojektovat, musí to projít statikem. Máte lepší vzít ten obrázek a nechat to rovnou udělat projektantem dle vašich představ, taky jsme vycházeli z projektu od euroline, viz projektové album.
Odpovědět
@petuliiik Mě se zdá i původní domek malý a Vy chcete ještě zmenšovat? Asi by to šlo, ale v podstatě se bude muset celý projekt předělat - budou jiné základy, střecha atd. Moc tomu nerozumím, ale zmenšit šířku domu nebude jen tak, něco jiného je dát jinak příčku a něco jiného obvodovou zeď. Co se mi na tomto projektu fakt nelíbí - z chodby vejdeš v podstatě do kuchyně. Přes ní je přístup k pokojům, což fakt není nejlepší řešení. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@aneri53 Úpravy v projektu typového domu opravdu nejsou nic levného a tak uvažujeme o tom, že se poptáme po vypracování PD od někoho na míru. Ty ceny PD jsou ale šíleně odlišné a najít dobrého projektanta asi nebude taky nic jednoduchého. Našim snem je bungalov a širší dům mít na pozemku nemůžeme, protože vedle domu budeme chtít přistavět ještě garáž. Ještě se nám líbí tento projekt, ale opět ta šířka domu neodpovídá a navíc neustále řeším kde budu moct sušit prádlo pokud bychom měli "jen" 4+kk. Jak to řešíte vy?
Odpovědět
@petuliiik Máme sušičku :-) , kukni do albíčka. Je v techn. místnosti na pračce. Také mám zahr. sušák, ale popravdě ho moc nevyužívám, jsem lenoch :-D . Využiju ho např. na záclony a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@aneri53 No to mě vlastně nenapadlo ;-) A jaké máš s tou sušičkou zkušenosti? Jsi spokojená? A jak je to se žehlením?
Odpovědět
@petuliiik Sušičku si nemůžu vynachválit. Mám Siemens s tep. čerpadlem, žehlím opravdu minimum.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?