Rozmístění koupelny

6. kvě 2021140

Dobrý den,

prosím o názory na rozvržení koupelny. Rozměry místnosti jsou 3150 x 2950 mm.
Nemůžeme se rozhodnout, které rozvržení je lepší.
Děkuji.

• Líbí se mi víc to druhé, umyvadla u dveří, přístupné okno pohodlně. Záleží na tom, co preferujete vy. I když teď mě napadlo, že u toho druhého řešení v případě vyzdění stěny sprchovýho koutu asi budete mít u umyvadel méně přirozeného světla z okna.

• Za mě taky spíše druhá varianta.

• za mě varianta 1, ale příčku do sprcháče udělat z parádních luxfer a vanu otočit napouštění abych koukala na dveře

• Sponzor fóra
  • Děkuji zatím za názory, právě jsme s partnerem nejvíce řešili záchod a orientaci dveří. Ve variatně 1, když se otevřou dveře, jde hned vidět záchod, což nám nevadí, ale dostali jsme i názor, že to není nejlepší řešení.
    Na základě toho jsme vytvořili variantu 2, kdy je prostor otevřený na umyvadla, nicméně zase záchod je za dveři, přičemž s budou obcházet. Což prej taky není dobré řešení. 😃 takže jsme celkem narazili s oběma variantami.

• Ahoj.
    WC hned ked otvoris dvere, esteticky nie.
    Druhy je fajn, no ak stena sprchy ma byt murovana, stracas svetlo pri umyvadlach.

• @lenkito10  velmi dobré řešení.
    Navíc je možné při takové délce sprcháče udělat boční stěnu jen skleněnou a bez dveří - walk-in. Příčku před WC samozřejmě vyzdít.

• @lenkito10  děkuji, tohle nás vůbec nenapadlo, zkusíme nad tím zapřemýšlet i s rozvržením žebříku, a háčků na ručníky
    @obludak  sprchový kout by měl být walk-in, akorát zděný, skleněnou stěnu máte teď, a máme dost tvrdou vodu, takže furt leštíme, a v novém domě to již nechceme.

• sem blbá, myslím varianta 2 a upravy
    příčku do sprcháče udělat z parádních luxfer a vanu otočit napouštění abych koukala na dveře

• Po pravdě se mi nelíbí ani jeden návrh, obzvlášť ten záchod hned na ráně..
    varianta 1. sprcháč takhle za rohem působí divně
    varianta 2. umyvadla jsou v tmavém koutě
    Kdybych fakt musela, tak asi ta 2..

• Rebrik vlavo od umyvadiel - na stenu kde su dvere. Haciky na osusky na stenu sprchy.

Alebo takto.

• @lenkito10  
    Tento návrh mi připadá skvělý - pokud by šlo pohnout s dveřmi. Toaletu hned za dveřmi (viz původní návrhy) bych rozhodně nechtěla.

• My máme druhou variantu. 🙂

• Ta druhá varianta mi přijde lépe poskládaná.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat