Velikost spíže 130x80cm - je to dostačující?

Dobrý den, máme možnost dát do projektu spíž, která bude součástí kuchyně a její vnitřní rozměry vycházejí cca 130 x 80 cm. Dveře do spíže jsou z delší strany. Je takto velká spíž praktická? Nemá někdo náhodou podobně velkou, že bych koukla na fotky? Děkuji
Odpovědět
Mám takovou v současné době v bytě, cca 65 x 150 cm a máme takovou i v domě. Fotky nemám.. police jsou po třech stranách do stropu, na jedné straně hluboké, je úplně plná, na zemi jsou lahve. Obě jsou na sever, v zimě perfektně udržuje chlad, takže spousta věcí nemusí do lednice, uchovává se dobře zelenina, ovoce.. Samozřejmě asi čím větší, tím lepší, tohle je taková velká skříň, kde máš vše po ruce, chlad jako bonus..
Odpovědět
Já myslím, že to stačí určitě. My máme asi podobnou...máme tam okno, to si tam dejte taky určitě. Máme tam v podstatě všechno - zavařeniny, různé roboty pro vaření, pečivo, mikrovlnku, mouky, cukry, oleje, koše na tříděný odpad, apod. Jsem ráda, že ji máme. I když máme kuchyň velkou, asi bych to všechno stejně neměla kam dát...takže určitě doporučuju, i když bude třeba menší...nevadí...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?