Menu Forum

Stavia niekto bungalov 333?

(cz & sk)
5. lis 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kamajabo
Registroval se 12. července 2016 na modrastrecha.sk. Přidal 35 příspěvků. Má 2 přátele. Region Žilina.
  • Stavím dům
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kamajabo
Registroval se 12. července 2016 na modrastrecha.sk. Přidal 35 příspěvků. Má 2 přátele. Region Žilina.
  • Stavím dům
    Slovensko
 @wondgo my sme si tu niku nahradili nakoľko mamé T+G...dali sme ju smerom do tej dielne čo je za garážou, tzn. dielňa je o niečo menšia ale tú až tak veľkú nepotrebujeme lebo na bicykle, sane, kosačku a podobné nespratnosti budeme využívať hlavne garáž....do garáže pôjde auto len výnimočne alebo vôbec, bude dvojprístrešok pred garážou...
28. zář v 16:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucide
Registrovala se 10. září 2012 na modrastrecha.sk. Přidala 40 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
lucide
Registrovala se 10. září 2012 na modrastrecha.sk. Přidala 40 příspěvků. Má 4 přátele.
 @kamajabo detsku izby smerom do dielne ste o koľko posunuli? Treba v projekte niečo upravovať?
29. zář v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamajabo
  • Stavím dům
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kamajabo
  • Stavím dům
    Slovensko
 @lucide čistá hĺbka niky 65 cm po neomietnuté murivo. Nakoľko sa jedná o vnútorné nosné murivo, tak to je riešené nosným prekladom a nika je vymurovaná murivom hrúbky 250 cm...
29. zář v 10:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
hondoslav (31 r.)
Registroval se 18. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 27 příspěvků. Podbořany, Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
hondoslav (31 r.)
Registroval se 18. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 27 příspěvků. Podbořany, Region Louny.
 Dobrý den, moc se mi líbí projekt bungalovu 333, ale nemohu si jej objednat, jelikož plánuji stavbu domu v ČR a projekty z SR jsou jiné (stavební úřady mají jiné požadavky). Nemáte někdo odkaz na kopii tohoto bungalovu v ČR, kde bych jej mohl zakoupit? Děkuji
1. říj ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tao_tao
Registroval se 8. dubna 2018 na modrastrecha.sk. Přidal 8 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
tao_tao
 @hondoslav tento dom je takmer totožný, možno má tiež nejaké varianty https://www.futur.cz/projekty/projekt-bungalovu-gita.html
1. říj v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hondoslav (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hondoslav (31 r.)
 Děkuji za odpověď emoticon Koukal jsem na stránky futur, ale bohužel od nich projekt nelze objednat. Tedy lze, ale pouze s hrubou stavbou nebo jejich stavebním systémem. Samostatně jej neprodávají emoticon

Nějaké další návrhy? Moc děkuji..
1. říj v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucide
fotoportrét
fotoportrét
lucide
 @hondoslav bungalov 1471 od Euroline. Majú zastúpenie aj v ČR. Vonkajšie rozmery projektov sú rovnaké. Akurát vnútorná dispozícia je trochu iná.
Menšie zmeny sú možné po dohode s projektantom spoločnosti.
2. říj v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hondoslav (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hondoslav (31 r.)
 @lucide Moc děkuju za radu, podívám se na něj emoticon
2. říj v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tao_tao
fotoportrét
fotoportrét
tao_tao
 Nemáte niekto katalógový obrázok tohto projektu, ale s hranatými stĺpmi vpredu? Obrázok s hranatými stĺpmi som zatiaľ našiel len z terasovej strany.
13. říj v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
predatorzv
Registroval se 12. března 2015 na modrastrecha.sk. Přidal 122 příspěvků. Má 5 přátel. Region Zvolen.
  • Stavím dům
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
predatorzv
Registroval se 12. března 2015 na modrastrecha.sk. Přidal 122 příspěvků. Má 5 přátel. Region Zvolen.
  • Stavím dům
    Slovensko
 Potrebujem kontakt na nejakých dobrých strechárov, strecha bude podľa projektu (teda nie vazniky, ale klasická stolica). Aj do PM. Ja som okres Zvolen.
5. lis ve 12:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš