Menu Forum

Stavia niekto bungalov 333?

(cz & sk)
4. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tibormaria
Registrovala se 4. srpna 2014 na modrastrecha.sk. Přidala 4 příspěvky. Region Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
tibormaria
Registrovala se 4. srpna 2014 na modrastrecha.sk. Přidala 4 příspěvky. Region Pezinok.
 tlachy prosím ťa už si našiel niekoho v okolí rada by som ten dom videla aj ja. Ďakujem
7. říj 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monikapt (30 r.)
Registrovala se 10. prosince 2011 na modrastrecha.sk. Přidala 52 příspěvků a 4 inzeráty. Má 13 přátel. Region Rimavská Sobota.
fotoportrét
fotoportrét
monikapt (30 r.)
Registrovala se 10. prosince 2011 na modrastrecha.sk. Přidala 52 příspěvků a 4 inzeráty. Má 13 přátel. Region Rimavská Sobota.
 Ahojte všetci emoticon tak koooonečne nám v pondelok dorazí projekt od p. Fašangu emoticon zatiaľ len pre stavebné povolenie, aby sme ho čím skor začali vybavovať a potom doriešime realizačný cez zimu emoticon pôvodne sme chceli urobit základy ešte tento rok, ale to už asi nestíhame ani čo by sme sa pototo..takže začneme až na jar, uvidíme koľko nám to bude trvať, dúfam nie 5 rokov ako straší kamarát emoticon emoticon emoticon
11. říj 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deniska1989
Registrovala se 4. listopadu 2012 na modrastrecha.sk. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele. Region Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
deniska1989
Registrovala se 4. listopadu 2012 na modrastrecha.sk. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele. Region Hlohovec.
 Ahojte, koľko Vás stáli približne rozvody elektriky?
11. říj 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pocinka
Registrovala se 30. ledna 2014 na modrastrecha.sk. Přidala 40 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
pocinka
 mna by zaujimalo ci je cakom prask na bugalove 333 vsetko kvalitne. alebo je to dalsi americky domcek?
11. říj 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
manilla
Registrovala se 19. února 2011 na modrastrecha.sk. Přidala 2056 příspěvků. Má 65 přátel. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
manilla
Registrovala se 19. února 2011 na modrastrecha.sk. Přidala 2056 příspěvků. Má 65 přátel. Německo.
 @pocinka zalezi predsa na tom, ake kvalitne materialy si vy zvolite. preco americky? projektant je slovak.
11. říj 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucka1987
Registrovala se 15. září 2010 na modrastrecha.sk. Přidala 882 příspěvků. Má 136 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lucka1987
Registrovala se 15. září 2010 na modrastrecha.sk. Přidala 882 příspěvků. Má 136 přátel.
 @pocinka jasne, ze nie je kvalitny.. ved my staviame napriklad len na dva roky, potom chceme aj tak iny. tak sme zvolili slamu ako hlavny stavebny material.
prepac, ale aka otazka taka odpoved........
aky material si zvolis je na tebe, projekt sa da menit s individualnym rozhovorom s p. projektantom.. my napr nemame tehlu ale porobeton.. niektory nemaju skridlu betonovu ale plechovu a podobne....
nechapem fakt tvojej otazke.....
11. říj 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tlachy
Registroval se 18. února 2014 na modrastrecha.sk. Přidal 8 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
tlachy
Registroval se 18. února 2014 na modrastrecha.sk. Přidal 8 příspěvků. Region Bratislava.
 @tibormaria zatial este nie, chceli by sme stavat Bungalov 333L no zial tento typ neviem kto stavia v okoli .. skor sa mi podari najst niekoho s 333 ale zatial sa nik neozval .. ani Tebe ?
13. říj 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pocinka
fotoportrét
fotoportrét
pocinka
 @lucka1987 myslela som ci ked sa ten dom psotavi za 2 mesiace aj nieco vydrzi alebo nie... a budu tam chybicky ako praskliny zatekanie a pod...
13. říj 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucka1987
fotoportrét
fotoportrét
lucka1987
 @pocinka za 2 mesiace :: to tu este nikto nepostavil.. nide sa nepise tak kratka doba vystavby. my sme stavali rok a pol svojpomocne.. ako vacsina z tychto pritomnych v skupine. myslim ze pod 1 rok to tu niekto nepostavil emoticon / mozno sa mylsim. mozno sa to niekomu podarilo za 10 mes .. neviem /
13. říj 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
manilla
fotoportrét
fotoportrét
manilla
 @pocinka montovane sa stavaju 3 mesiace, ako chcete stihnut murovany za 2? emoticon kazdy proces trva, to je nemozne. ale uz bolo spominane, ako postavite, tak budete mat. cize ak si ho postavite neodborne, bude zly emoticon
13. říj 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tibormaria
fotoportrét
fotoportrét
tibormaria
 @tibormaria ahoj nikto sa neozval, veľmi by som ho chcela vidieť
14. říj 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dana72
Registrovala se 8. května 2013 na modrastrecha.sk. Přidala 2 příspěvky. Má 2 přátele. Region Liptovský Mikuláš.
fotoportrét
fotoportrét
dana72
Registrovala se 8. května 2013 na modrastrecha.sk. Přidala 2 příspěvky. Má 2 přátele. Region Liptovský Mikuláš.
 My sme postavili za7.mesiacov,začali sme15.7.2013 a23.2.2014sme sa sťahovali. emoticon emoticon
16. říj 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mg25 (31 r.)
Registrovala se 19. února 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 18 příspěvků. Má 29 přátel. Region Košice.
  • Již bydlím v domě
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mg25 (31 r.)
Registrovala se 19. února 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 18 příspěvků. Má 29 přátel. Region Košice.
  • Již bydlím v domě
    Slovensko
 Ahojte všetci, ktorí už bývate v "našom" bungalove emoticon s manželom riešime dilemu, ohľadom umiestnenia domu na pozemok. Naša situácia je taká, ako na priloženom obrázku, čiže máme umiestnenú terasu na sever a kuchyňu na JV. Veľa ľudí nás odhovára, že je to zlé umiestnenie. Je niekto z vás, kto má takto umiestnený dom? Napadla nás ešte jedna možnosť, otočiť dom, aby terasa smerovala do ulice a posunúť ho dozadu na pozemku. Máte to niekto tak? Bolo by to veľmi nepraktické? Budem vďačná za akúkoľvek radu a nápad, vďaka, maťa
18. říj 2014 v 08:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monikapt (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
monikapt (30 r.)
 @mg25 my budeme mat dom presne takto isto ulozeny ako vy, tiez sa najdu mudrlanti, ktori nas odhovaraju, ale my to tak chceme a hotovo emoticon istotne by som nechcela mat terasu dopredu do ulice, ale tak kazdy chce nieco ine emoticon ale my sme si troku upravili projekt, ze mame detske aj obyvacku na juh, ale terasa bude dozadu na sever emoticon
19. říj 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zara0201 (34 r.)
Registrovala se 5. června 2012 na modrastrecha.sk. Přidala 6 příspěvků. Má 8 přátel. Region Liptovský Mikuláš.
  • Stavím dům
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
zara0201 (34 r.)
Registrovala se 5. června 2012 na modrastrecha.sk. Přidala 6 příspěvků. Má 8 přátel. Region Liptovský Mikuláš.
  • Stavím dům
    Slovensko
 Ahojte. Sme vo faze pred kupou projektu. Nevieme sa rozhodnut ci 333T alebo len 333. Idealnejsie na pozemok je varianta bez terasy a tiez sa bojim ze terasa bude tienit denne svetlo. Vy co mate postavene, menili by ste svoje rozhodnutie prave pre tieto dovody?
19. říj 2014 v 10:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Registrovala se 19. dubna 2009 na modrastrecha.sk. Přidala 9229 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 179 přátel. Region Malacky.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Registrovala se 19. dubna 2009 na modrastrecha.sk. Přidala 9228 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 179 přátel. Region Malacky.
  • Již bydlím v domě
 @zara0201 to záleží, na akú svetovú stranu ju dáte
19. říj 2014 v 10:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zara0201 (34 r.)
  • Stavím dům
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
zara0201 (34 r.)
  • Stavím dům
    Slovensko
 @blacksr Kupujeme projekt "zrkadlo". Spalna na sever a kuchyno-obyvacka s terasou na juho-zapad.
Orientacia by mala byt dobra. Mne sa vsak zda ta prestresena terasa mala. Neviem, treba nam to uzavriet dnes a sme na velkych pochybach.
19. říj 2014 v 11:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dana72
fotoportrét
fotoportrét
dana72
 @zara0201 My mame333G, za garazou sme namiesto miestnosti spravili terasu.Z obyvacky mame prirobenu malu terasu bez strechy(mame dostatok slnecneho svetla)od ktorej bude viest chodnik na zadnu terasu ktora je pod strechou.
19. říj 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasmiinka7
Registrovala se 17. srpna 2012 na modrastrecha.sk. Přidala 79 příspěvků. Má 23 přátel. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
jasmiinka7
Registrovala se 17. srpna 2012 na modrastrecha.sk. Přidala 79 příspěvků. Má 23 přátel. Region Bratislava.
 @mg25 ahoj,my mame tiez vstup z juhu ako Vy,ale zmenili sme terasu na zapad a dom sme posunuli na koniec pozemku,aby sme mali juzny dvor...pozri foto,prikladam ako je ulozeny nas dom na pozemku..emoticon
19. říj 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mg25 (31 r.)
  • Již bydlím v domě
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mg25 (31 r.)
  • Již bydlím v domě
    Slovensko
 @jasmiinka7 jeeej, toto nás teda nenapadlo emoticon skusime nieco take, my ho mame sice zrkadlo,cize terasa by bola na vychode,ale ked tak pozeram obrazok,tak to nevyzera zle emoticon skusime sa este poradit s nasimi stavbarmi, co je vlastne spravne a najvhodnejsie, my uz mame z toho vsetkeho hlavy ako mechy, co sa do tychto veci nerozumieme emoticon

@monikapt nam prave ani nejde o mudrlantske reci, ale naozaj o pomoc, aby sme potom nemali "tmu" v dome, ci nebude ta terasa prilis tienit,ked bude na severe. Takze si radi dame poradit emoticon
20. říj 2014 ve 12:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monikapt (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
monikapt (30 r.)
 @mg25 ano, to mi je jasne, aj my sme sa dllllho radili ohladom toho umiestnenia domu na pozemok aj tych svetovych stran s p. Fasangom, vzhladom nasho vstupu z juhu emoticon ale tak my sme si azsa otocili tie izby v dome presne naopak ako je v projekte 333ky a tak mame obyvku na juh, kde nam nic tienit nebude kedze mame terasu vzadu a do kuchyne budeme mat dalsie okno zo zapadu, takze tam tiez terasa nebude emoticon mne osobne ta terasa na sever vadit nebude, neviem si predstavit sediet na juznej terase v lete ked pecie slnko emoticon ale to ja na kazdom cloveku co uprednostnuje emoticon teda ja si napr. neviem ani v tom najhorsom sne predstavit, zeby som mala mat terasu a zahradu do ulice, susedovci tak maju a teda vidime im na bazen, na terasu, do altanku a to rovno z ulice,cize vidia im tam vsetci a sukromie ziadne emoticon ale uz tam stavaju akurat murovane opevnenie asi 2 metre vysoke od ulice takze sukromie uz bude emoticon emoticon emoticon kazdy ma ine poziadavky takze drzim palce, aby ste sa spravne rozhodli
20. říj 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasmiinka7
fotoportrét
fotoportrét
jasmiinka7
 @mg25 emoticon takto to mate super,skoro ako my len zrkadlo...bude to dobre,uvidis..a zostane ti pekne juzny dvor ako nam..emoticon
20. říj 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tensy
Registrovala se 10. srpna 2008 na modrastrecha.sk. Přidala 243 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
tensy
Registrovala se 10. srpna 2008 na modrastrecha.sk. Přidala 243 příspěvků. Má 16 přátel.
 rozhodne cely pozemok aj terasu na severnu stranu by som nechcela je to sice fajn par dni v lete sediet pekne v chladku ale potom cely rok je tam chlad fuci a je pritmie.
20. říj 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mg25 (31 r.)
  • Již bydlím v domě
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mg25 (31 r.)
  • Již bydlím v domě
    Slovensko
 @monikapt no, my susedov oproti mať nebudeme, len vedľa seba, takže to by nevadilo a plot bude tak, či tak emoticon takže to ani nie je akoby do ulice emoticon
@jasmiinka7 aj mne sa to takto páči, uvidíme, čo povedia stavbári a skúsime to dať aj kamarátovi projektantovi na posúdenie.
@tensy v podstate s tebou úplne súhlasím, preto hľadáme iné riešenia, tiež si akosi neviem predstaviť mať ju na sever. To prítmie bude určite v zime a v jesennom počasí vytvárať.
20. říj 2014 ve 14:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucka1987
fotoportrét
fotoportrét
lucka1987
 @mg25 ahoj , my mame terasu orientovanu na vychod, a vobec nam necloni, rano mame na terase slniecko, ktore nam zachadza okolo obeda na dalsiu stranu a od obeda je tam uz len tien, a v lete prijemny chladok...
k tomu sa mi zda terasa akuratna.. mame ju vyvysenu sice, a pojdu z nej schody a svah nadol, kde bude miesot na grilovanie a akoby kvazy " spodna terasa" ale tato nam mylsim, ze bohato bude stacit..
20. říj 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petovar
Registroval se 17. října 2010 na modrastrecha.sk. Přidal 62 příspěvků. Má 16 přátel. Region Dunajská Streda.
fotoportrét
fotoportrét
petovar
Registroval se 17. října 2010 na modrastrecha.sk. Přidal 62 příspěvků. Má 16 přátel. Region Dunajská Streda.
 Ahojte, viete mi poradiť odkial kupiť polystyrén, styrodur,... za rozumnú cenu a akú ste mali cenu práce cca, nech sa viem trocha zorientovať. Dikes emoticon
20. říj 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
patkaaa
Registrovala se 14. listopadu 2012 na modrastrecha.sk. Přidala 52 příspěvků. Má 63 přátel. Region Bytča.
  • Stavím dům
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
patkaaa
Registrovala se 14. listopadu 2012 na modrastrecha.sk. Přidala 52 příspěvků. Má 63 přátel. Region Bytča.
  • Stavím dům
    Slovensko
 Ahojte, my nakoniec začíname až na jar, nechceme sa už do toho púšťať tento rok, lebo počasie v novembri môže byť už také všelijaké... Akurát elektriku ideme v sobotu ťahať a to je tak všetko na tento rok. emoticon
Mám ale otázku. Nebudeme mať plyn, iba kotol na tuhé palivo. Ak zakúrim v krbe, chcem, aby mi išlo teplo do celého domu. Potrebujem na toto nejaký projekt alebo to kurenár iba nejako prepojí?
21. říj 2014 ve 12:56  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
patkaaa
  • Stavím dům
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
patkaaa
  • Stavím dům
    Slovensko
 @lucka1987 Koksooooooo, daj mi kus z vášho pozemku. emoticon Čo by som dala za taký veľký výbeh, my budeme radi, ak nám vojde nejaký bazén na dvor. emoticon Za domom nám ostane 10 metrov, vedľa domu tiež. emoticon
21. říj 2014 ve 12:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucka1987
fotoportrét
fotoportrét
lucka1987
 @patkaaa emoticon ale co s tym je teraz roboty ... emoticon to nemame vsetok pozemok hned zo severnej strany mame dalsiu zahradu okolo 700 m2 a z juznej mame taku lucku co ma skoro hektar emoticon
21. říj 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
patkaaa
  • Stavím dům
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
patkaaa
  • Stavím dům
    Slovensko
 @lucka1987 emoticon My máme 800m2 na všetko, haha. emoticon Teraz bývame u našich a som zvyknutá na obrovský dvor, záhradu, takže v novom mi bude asi trošku tesno. emoticon Na druhej strane, odpadne mi celodenné kosenie, hrabanie a pod. emoticon
21. říj 2014 ve 13:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš