Výška stropov v bungalove

Ahoj chcem sa spýtať akú máte vysku stropu v bungalove. Ideme stavať, a všimla som si ze veľa ludi si dáva nízke stropy , zrejme kvôli kureniu, a dosť je dusno v takýchto bungalovoch, nedobrý vzduch. My chceme dat aspoň 2,70 m. Ďakujem za odpovede
Odpovědět
Profilova fotka
@monulik007 251 cm a nepřijde my to jako dusno. V bytovce je 248 cm a tam to divný trochu je ale tím že jsou malé místnosti. V domě jsou místnosti větší. Hlavně jde o to jak jsou navržena okna a celý prostor.
Odpovědět
@monulik007 Určitě si dejte 2,70 m, pokud máte možnost. Sám mám doma téměř všude 265 cm a kdybych to dělal znovu, dal bych to klidně i výš.
Odpovědět
@monulik007 Určitě dejte alespoň těch 2,65 - 2,70m a nebudete litovat. Máme bungalov, kde jen okna jsou 2,47m vysoká a strop je 2,65 - 2,7m dle místnosti a dávat např. již zde zmíněných 2,5m mně u novostavby přijde už jako nesmysl a to hlavně u větších místností, kde se pak člověk necítí dobře s takto nízkým stropem
Odpovědět
Profilova fotka
Ak sa dá, tak 13 šárov tvárnic. To je 3,25m. Dobrých 25-30cm zožerie skladba podlahy, tak isto sdk+rozvody vzduchotechniky.
Odpovědět
Profilova fotka
Závisí na ploše místností. Já doporučuji 270cm do plochy 40m2 a nad 300cm pro větší. Chodba nevadí ani těch 250cm.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme výšku místností všude 260cm, ale tím, že máme stejně vysoká i okna, působí to všude velmi vzdušně a stropy vypadají ještě vyšší než jsou ve skutečnosti.
Odpovědět
Máme sice patrový ale dole máme 255 nahoře 300cm teď bych dal všude stejně a to 270cm
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?