Rekonstrukce koupelny a kuchyně - zkušenosti

Profilova fotka
Ahoj holky, předpokládám, že Vás tady velká řada prošla rekonstrukcí bytu či domu. Letos budeme kupovat domeček (snad vše vyjde) a už teď je na 99% jasné, že kuchyni a koupelnu budeme dělat novou. Prosím, kdo tím prošel. Měly byste nějaké fotky před/po a případně cenu? Ráda bych se inspirovala, jaké jsou možnosti a podobně. Díky
Odpovědět
já mám fotky před...a "v"-ještě PO nemáme...koupelnu máme jen obloženou s vanou...zatím bez všeho...kuchyně zatím jen zbouraná zeď a udělaná elektrika a trubky
Odpovědět
ahoj, mrkni ke mě do alba - rekonstruovali jsme byt - všechno , od podlah, přes elektriku, změna dispozice kuchyně/koupelna... okna, dveře.. prostě všechno :-) mám tam i foto před a po ( stále zařizujeme, takže ještě není vše 100%
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 6 letech
Letos bych se chtěl pustit konečně do rekonstrukce koupelny. Přemýšlím, jak mám řešit výběr vybavení. Je to totiž 12 let co jsem koupelnu dělal a vana i umyvadlo je zničené… Manželka naštvaná, že to nejde naleštit a já zase, že při koupání cítím každou rýhu na zádech.
Odpovědět
Asi tak nějak 🤗https://www.modrastrecha.cz/blog/milan1965/album/koupelna-v-byte-11-9xzk39/
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?