Rekonstrukce starého bytu 4+1. Nemáte odhad kolik by to mohlo stát?

Zdravím! Už jsme to skoro vzdali (při naší smůle s hledáním bydlení, a pak se objevil zajímavý byt. Přízemní, v cihlovém domě, 100m, 4+1 s komorou. Tentokrát mám i půdorys (1 jak je to ted) a koumali jsme nad tím jak to udělat s přihlédnutím na světové strany (světlo). Výsledek je obrázek 2. A já se ptám, je reálné dostat vodu a odpad (modrá) a plyn, elektřinu (zelená) z té debilně malé místnosti 7 do toho prostoru jak je na obrázku 2 místnost 3+4+5+6? A v koupelně totéž - posunout příčku i vanu, umyvadlo na druhou stranu ( zůstává jen wc - je tam v koupelně na té příčce topení). Dále jsem chtěla zbourat příčku mezi 1a2 pokoji, posunout ji dál, at se zvětší dětský pokoj. Pobourat tam ty pidikomůrky 5 a 6 at může vzniknout kuchyň. Byt je původní takže se budou dělat rozvody el. A voda, měnit radiátory, trhat parkety a pokládat podlahy, omítky, koupelna, wc, kuchyn...? Nemá někdo odhad na kolik to přijde a jak dlouho to může trvat?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my opravovali byt totožné velikosti a stavu.... trvalo to cca přes půl roku,ale 90% dělala firma zbytek my. Opravy vyšly nějak 1,2mil....ale byla to kompletní rekontrukce od podlah po stop :) ale je pravda,že dnes ceny jsou zase o něco výš než když jsme opravovali my, je to 4 roky zpět. co se týče změn,který chcete dělat asi nejlepší probrat s člověkem z oboru. posílám foto koupelny před a po :) to čekání stálo za to.... ted nás čeká druhé kolo, budeme stavět dum...ufff zase to vybírání všeho :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a hodně se taky bouralo....trahaly parkety, prostě to co budete dělat vy
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?