Dům 1950

Chci si pořídit malý domeček z 1950. Doufám, že se rekonstrukce povede. Chci se zeptat na co si dát při prohlídce domu pozor abych při rekonstrukcii neobjevil skryté vady. Děkuji.
Odpovědět
Koupili by ste starý dům na věsnici za “velkoměstem” bez záhradky jenom s dvorem 100m2?
Odpovědět
My šli na vesnici kvůli zahradě. Zahrada se mi zdá moc malá.👎👎👎
Odpovědět
Profilova fotka
Trchu jsem za vás doufala v uzavřený dvorek. Na samotnou plochu zahrady by se vešlo pár věcí, které by udělaly příjemnou zahrádku, pokud můžete auto nechat mimo zahradu...co by mě osobně vadilo a moje priorita, kterou bych si nedokázala odpustit je soukromí. Víc bych ho asi pocitově měla v bytě s terasou. Tady bych se cítila, že jsem na očích sousedům i lidem z ulice, což by mi bránilo v tom plně využít i ten potenciál, který malý zahradní prostor nabízí.
Odpovědět
Profilova fotka
@sviva Jooo, teď koukám v druhém příspěvku, že je tam schovaný dvorek. Tak to i moje touha po soukromí říká asi ok.
Odpovědět
Profilova fotka
@mtsr ten dvorek je na můj vkus hodně maličký, ale záleží, jací jste "zahradníci". Vzadu za domem nebo někde např. přes ulici to vypadá jak? Není tam nějaký pozemek, který by se výhledově dal koupit jako zahrádka?
Odpovědět
@ptjj áno, za domem je 1800m2. Napsal jsem majitelovi😊??
Odpovědět
Přátelé mají úplně stejný dvorek a mají nově asi týden houpačku, altán, gril a vysoký dřevěný plot a jsou nadšení. My máme stejný dům a podobně velký pozemek.Pokud bychom v ulici náhodou nesehnali pozemek za super cenu, dál bysme tu naprosto spokojeně bydleli. Je to o nárocích. Ale musí se vám na první pohled líbit. Jinak nebrat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?