Krajní řadovka - dispozice

Zdravím, koupili jsme starý řadový KRAJNÍ domeček (90let) určený k rekonstrukci (pro nás z větší části k demolici). Domek je 9,5m široký, dvě okna do ulice. Vchod z boku. Takových podobných je v menších městech hodně. Začnáme teprve řešit, co od rekonstrukce/nového domku chceme... hlavně co se týče dispozic. Máme několik požadavků, které bychom chtěli v co největší míře splnit - v přízemí obývák s kuchyní a spíží, min 1 ložnice s šatnou, tech místnost, větší koupelna - zádveří dostatečně veliké (je nás 5) - koupelna v přízemí by měla mít okno - schodiště mimo obývací prostor, zároveň dispozičně tak, aby v budoucnu šlo oddělit menší stavební úpravou a udělat v domě dvě bytové jednotky - v obýváku kachlová kamna (menší) Nebudu vkládat ani současné dispozice, manžel předpokládá, že z původního domku zbyde tak ta uliční stěna a to jen v přízemí 🙂 Máte někdo podobný domek po rekonstrukci? Fotoalba a weby k inspiraci vřele vítány. Časem určitě přiložím svoje návrhy, které mám zatím hrubě na papíře. Uvažujeme o architektovi, zatím také vybíráme PS: Foto pro naši představu... jak asi by to mohlo zvenčí vypadat.
Odpovědět
Oprava, domek je široký jen 8,5m Zkusila jsem nakreslit přízemí. Větší koupelna by byla nahoře. Tato v přízemí jen k ložnici se sprch. koutem. Kk... Kachlová kamna Dole ulice. Vlevo dvorek, vpravo zeď souseda Nahoře zahrada, která je na západ. Jak je schodiště, tak jsou i schody 3 stupně pod úrovní, vedoucí do sklepa. To jediné je dané. Tam bych viděla dveře jako z kuchyně. Ale asi by šly nechat i ze zádveří.
Odpovědět
Budem uprimny, ale z toho nakresu nie som uplne mudry.... Nevidim ani kde je vchod do domu, niektore miestnosti bez oznacenia... A zakladne rozmery by sa hodili tiez....
Odpovědět
@deto_oesya Kuchyn a obývák mi přišel jasný z nákresu vybavení, ostatní je snad popsáno v obrázku nebo textu 😉 TM.. Technická místnost. Něco jsem tam tedy dopsala.
Odpovědět
Moc to nepomohlo, sorry 🙂 Moja predstavivost je hodne velka, ale toto proste nedavam. Mozno sa chyti niekto iny...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?