Zkušenost s FG Energy - fotovoltaika, dotace

5 hod720
  • Mame fotovoltaiku od teto firmy a az na to ze byly nejake problemy a zdrzeni se zapojenim, tak jinak v klidu. Cekali jsme asi 4 tydny. Myslim, ze to bude ok a to nejhorsi, co se muze stat je, ze to bude dele trvat.

• @tichatyna  Kdy jste platili prvni cast platby?

• Vse jsme platili v unoru 2022. @puhelin

• Sponzor fóra
  • Ahoj všichni, jsem spokojená se službami FG, i když to byl těžký případ. První polovinu jsem zaplatila v březnu. Finální instalace byla provedena v červnu, takže to trvalo docela dlouho. O měsíc později začal problém s baterií, ale přišli a všechno opravili-baterii vyměnili za 3 týdny. Vidím, že je hodně kontroverzních názorů, ale dělají, co je třeba. Samozřejmě možná budete čekat, ale v jiných společnostech je to stejné.

• Ja by som celu tuto diskusiu zrusil vzhladom k tomu, ze su tu fejkove chvalospevy od jednorazovych uzivatelov.

Vypovedna hodnota = NULA

• Je těžké uvěřit, že jsou i spokojení zákazníci? Zaregistrována jsem sice nebyla, ale diskuze normálně vyskakuje v prohlížeči. Tak mi promiňte, že se registruji a vyjadřuji se k tomuto tématu. A věřím, že to tak měli i ostatní účastníci této diskuze. Fve nám instalovali v dubnu, všechno hotové během 3 měsíců, cena byla dobrá, takže já jsem spokojená. A je mi líto všech vašich špatných zkušeností.

• @martinaa91  ano, je hodně divné, že 7 měsíců po instalaci si člověk najednou vzpomene, že mu firma udělala dobře instalaci 😉 neřeknu hned potom, ale za 3/4 roku přece už i zapomeneš, kdo ti to instaloval, ne? A nebudeš na netu vyhledávat recenze... To se buď dělá před, nebo když máš s instalací problém...

• @kekita  když to potřebujete vědět, tak si budeme chtít rozšířit fotovoltaiku na 50 kW, tak už se pomalu díváme teď, jaké jsou možnosti

• Fotovoltaiku nám instalovala firma nedávno. Sice to trvalo déle než bylo původně plánované (zdrželo se dodání některých komponentů a chyba v zapojení), ale kromě toho jsme byli spokojení. Ne všichni montážníci sice mluvili česky, ale normálně se s nimi dalo domluvit a navíc jsme měli šikovného obchoďáka. Hodnotila bych tak 4/5.

• @raiska  Měli jsme podobnou zkušenost. Fotovoltaiku jsme měli později než jsme očekávali, ale nebyl to extra problém, protože víme, že se některými jinými společnostmi bychom čekali ještě déle. Jinak vše ok, vše šlape jak má.

• @pista7990
    @tomhrz
    @emilka  15
    @adam  merkvant
    @radisklec
    @sabinnep
    @radekj
    @julieat
    @ivos32
    @xhahax
    @tichatyna
    @lenuska193
    @martinaa91
    @raiska
    @kempna

všechno účelové jednorázové profily, za účelem vychválení této firmy .. jděte všichni sborem do P.R.D.E.L.E ...

• @mp77  Rada bych tady ten dotaz nechala, protoze jsem opravdu zvedava, jak to nakonec u nas bude s realizaci. Tak pro pripad nouze. Ale necekala jsem az takovou "popularitu".

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat