Auto na stavbu svépomocí

Zdravim, jaky je vhodný auto na stavbu svépomocí? S cim jste spokojeni, neco vetsiho ale aby to nebyla dodavka zase.do 30t Kč
Odpovědět
Profilova fotka
@melin6 koupili jsme citroen jumper a ten se zaplatil 100x. Jak na odvoz suti, tak i na ztracenka apod.
Odpovědět
My měli obec Felicii v kombiku s vozíkem. Felda stala 10tis :-)
Odpovědět
Já mám Opel Astru G v kombiku už 11 let a nenechám na ni dopustit. Poslední 3roky je to stavební auto a na cesty do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
@melin6 pouzival jsem svoje bezne auto VW Transporter, odveze s nim clovek temer vsechno
Odpovědět
@geodett nad T4 dost uvazuju, je to takovej stred mezi pick up a dodavkou, le jelikož budu mit rozpočet 95 000 na 2 auta a t4 je cca kolem 40+oprava tak nevim no
Odpovědět
Profilova fotka
@melin6 no ja mam T5GP ale pouzivam ji v praci, jako auto na stavbu je to dost draha sranda :-) kazdopadne do T4 to byly drzaky, dnes uz je to horsi
Odpovědět
Já měl feldu, stála 12000,- pak se to začalo sr** tak to šlo. Teď mám už druhý rok Xtraila T30, to je zlatej stroj. Vyjede to všechno, tažné na 2t. Loni na podzim mi na zahradě za barákem zapadl s Liazkou (je to ve svahu), než se vyhrabal ven hrozný oraniště. Měl jsem tam Xtraila a káru plnou písku kterou jsem musel odvézt - bez zaváhání to projel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si půjčovali od tatínka tranzita a od bratra velký přívěsný vozík - obojí k nezaplacení, využito Xkrát.. ke konci stavby nám půjčoval kamarád multikáru - škoda, že jsme ji neměli od začátku, sice než se někam dojede, je to jak vyhlídková jízda po nedělním obědě, ale např. na dovoz betonu z betonárky super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nestavěli jsme svépomocí, ale všechno možné i nemožné jsme odvozili v Opel Astra G (hatchback) a teď v Zafire. Jen pro obrubníky mi s ní manžel zakázal jet 😂 (ale třeba ztracenky jsem v ní vezla, jen o tom nevěděl) 😁
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Ano, to samozřejmě není tak jednoduché, jak se zdá na první pohled, ale ve skutečnosti pokud se podíváte auto s https://www.truck1-cz.com/skladistni-... pak váš problém může rozhodnout velmi rychle, dokonce i)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Když se chce, i Felda se s tím umí poprat 😎
Odpovědět
@mxeva zajímavé foto by i bylo, jak seděla felda po naložení 😉
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@candat pravděpodobně tuším, co posledního projelo spolucestujícímu hlavou 🤭😁
Odpovědět
@marvac vždy zaboduješ 😄 😄
Odpovědět
@candat v zatáčkách trochu škrtaly zástěrky... ale vše dovezla cca 55km. Tu je už z části vyložená 🙂 @marvac podhlavník zůstal na svém místě 😄
Odpovědět
@mxeva Dobrý 😁
Odpovědět
Profilova fotka
@mxeva ó got, ó majn got 😁😁😁
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
No ta Felicie mi přijde trochu prasárna. Budu prodávat dieselové Mondeo MK3, motor šlape, startuje, ideál na stavbu neboť má kosmetické vady a parádu to neudělá. TAŽNÉ na 1800kg jako ostatní mondea (skoro 2tuny) a světe div se, i při tažení maximální hmotnosti s tímto autem nepotřebujete ani B96, stačí Vám na to pouze oprávnění B, neboť i s tímto přívěsem je maximální hmotnost soupravy 3460kg - pod 3,5t.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?