Bungalov 165m2 . Vlezeme se do částky 2,5mil.?

Dobrý den, řešíme nyní projekt na domek a přemýšlíme zda se vlezeme do částky 2,5mil. po zvětšení dispozic na 165m2 zastavěné plochy. Pozemek již vlastní. Sítě, kromě kanalizace zřízené (kanalizace cca 10m od pozemku) Je tato cena reálná při nenáročných požadavcích jako okna s trojskly, vodovodní podlahovka s elektrokotlem, venkovní žaluzie,cihla 24cm a zateplení 18cm grafit. Stavět budeme část svépomoci a část pomocí firem. Přes zaměstnavatele máme domluvené i slevy na materiál Díky za rady, chceme vědět zda je to reálné nebo si raději vzít více. bohužel mi nejde převést pdf do obrážku tak pouze vložím studii.
Odpovědět
Profilova fotka
@cada12 S největší pravděpodobností ano,ale tipuji že na vybavení domácnosti již nezbyde .My stavíme bungalov zastavěná plocha 253m2 z toho dům 167m2, terasa 21m2 a kryté stání se skladem 65m2.Zatím máme hrubou včetně elektriky, EZS a vrtu na vodu.Podle všeho komplet s kuchyní , koupelnou, zahradou,dlažbou venku, ploty ,terasa budu na 2.700.000 kč Na nábytek mám zbylých 300.000 kč. .Pozemek není v cenách zahrnut. Ale možná jsem se sekl a částka bude o 100 až 200 tis. vyšší :) Sečetnu a podtrhnu až koncem léta....
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak základovku jsem dělal téměř sám s otcem ale i tak beton z betonárky za téměř 130 tis,zdivo Tondach 25 cm komplet s příčkovkami a překlady za 110 tis komplet vyzděno za 40tis. .Střecha pultová 330m2 za cca 480 tis. Okna 15ks z toho 1ks HS portál 3m 127tis. Tak pro představu...
Odpovědět
@suchos Dobrý den, můžu se zeptat na dodavatele oken? Mám 13 oken plast (z toho 2ks HS portálly 3m a 2,5m) a nabídky za zatím za cca 300 000,-Kč(Fenstar, PKS). Díky za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
@konas Máme profil Softline 82 Veka od KSK Zubří. Tu cenu mám trošku upravenu....oproti prvotní nabídce.Ale komplet i s vchodovými dveřmi jsem i s montáží na 152.000 z toho ten HS portál stál 57.000 Pokud budete mít zájem napište a můžu dát kontakt na chlapy co to montovali....
Odpovědět
Podle me to realne je v pohode, stavime neco podobneho 152 m2, cihla 30 + 20 EPS, vazniky, creaton palena taska, plyn kotel, podlahovka rozpocet mame ciste stavba RD do stavu bydleni 2.5 mil. S kuchyn. Linkou ale uz bez nabytku a vybaveni. Stavime prostrednictvim zivnostniku a material si shanime sami. Pocitame pak jeste cca 500 tis. na zbytek + plot, pristresek a nabytek.
Odpovědět
Podle me to realne je v pohode, stavime neco podobneho 152 m2, cihla 30 + 20 EPS, vazniky, creaton palena taska, plyn kotel, podlahovka rozpocet mame ciste stavba RD do stavu bydleni 2.5 mil. S kuchyn. Linkou ale uz bez nabytku a vybaveni. Stavime prostrednictvim zivnostniku a material si shanime sami. Pocitame pak jeste cca 500 tis. na zbytek + plot, pristresek a nabytek. Samozrejme vse zalezi jake date okna pokud vsude zasuvne HS portaly cena stoupa.
Odpovědět
Profilova fotka
@konas My jsme oslovili 6 nebo 7 firem, treba rozdil mezi PKS a Fenstar byl 120tis.. Nejvetsi palka jsou ty HS portaly. Zalezi jaky profil, zda dvoj nebo trojsklo... za nas nabidka od PKS druha nejnizsi a jednani super. Ted muzu rict, ze i montaz bez chybicky... a take zalezi, jake mate pozadavky, my treba chteli antracit oboustranne a sedy nosnik, cimz nam zustaly jen dve firmy... 😉
Odpovědět
U mně 168 zastavěná plocha - užitná 136 m2, jsem na částce 2,7 mil. a to mám zalitou podlahovku, hotové omítky, elektro, rozvody vody, retenční nádrž, čovku, hrubé teréní úpravy. Práce částečně svépomoci 50/50. Je to obdivuhodné, že se dostanete na 2,5 mil se vším.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Nevěřte tomu....ja mel stejný plán a byl jsem tvrdě vyveden z reality...nachystejte si tak mega navic,a to budete met ješte bez vybavení...hodně štěstí jinak...2,5mil.těžce nereálné... :-|
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?