Menu Forum

Cena za dřevostavbu 5+1+2G

2. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
katuska_prchlikova (25 r.)
Registrovala se 29. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků. Chvalkovice, Region Náchod.
  • Stavím dům
    Chvalkovice, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
Registrovala se 29. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků. Chvalkovice, Region Náchod.
  • Stavím dům
 Chceme stavět dřevostavbu svépomocí. Plánujeme pouze aby nám firma udělala projekt a zaslala stavebnici, dále pak již vše na vlastní triko. Jedná se o patrový baráček 5+1 + dvougaraž. Celková placha je 198,4 m2. Možná to do budoucnosti o něco zmenšíme, díky jednogaráži. Můžete mi prosím napsat Vaše ceny dřevostaveb, které jste již postavili? Zajímá mě představa, kolik by takový dům asi stál v dřevostavbě. Předem Vám děkuji emoticon
18. říj 2015 v 17:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jiri_1477
20
Registroval se 4. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 129 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
jiri_1477
20
Registroval se 4. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 129 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
    Region Karviná
 @katuska_prchlikova Dům o zastavěné ploše větší než 150 m2 dle současně platné legislativy svépomocí nemůžete stavět. Musí ho postavit nějaká firma s oprávněním. Někteří to řeší sháněním razítek kde se dá...., ale počítejte s tím, obzvláště pokud v oboru nemáte kontakty, že to tak jednoduché nebude.
18. říj 2015 v 19:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
  • Stavím dům
 Omlouvám se, špatně jsem to napsala. Nejedená se o zastavěnou plochu, nýbrž užitnou plochu. Zastavěná je 129 cm2. Je to patrový dům.
18. říj 2015 ve 21:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketbene (26 r.)
1
Registrovala se 2. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
  • Sním o domě
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
marketbene (26 r.)
1
Registrovala se 2. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
  • Sním o domě
    Region Hradec Králové
 Katus, uz se s vami nekdo podelil o info? emoticon
2. led v 00:43  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí