Menu Forum

Dá sa postaviť chatový domček za 1 200 000sk?

(cz & sk)
5. srp 2009  • 
fotoportrét
fotoportrét
ruttell
Registrovala se 31. července 2009 na modrastrecha.sk. Přidala 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
ruttell
Registrovala se 31. července 2009 na modrastrecha.sk. Přidala 1 příspěvek.
 vybrali sme si projekt na chatovy domcek Theta 42 s obytnou plochou 53,6 m2 zo stranky dom na mieru...planujeme mensie upravy ako napriklad kupelnu riesenu pod pristreskom a pod..predbezne naklady su vypocitane na 38 000 eur..samozrejme ze bez zakladovej dosky, pripojenia na IS....taktiez sme pisali stavebnej firme...ktora nam podla m2 vypocitala predbeznu sumu na 1 400 000 na kluc...ako to vidite vy, ktori ste uz stavali alebo staviate?? da sa zmestit do tejto sumy???
31. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marshallpepo
Registroval se 22. července 2009 na modrastrecha.sk. Přidal 24 příspěvků. Poprad, Region Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
marshallpepo
Registroval se 22. července 2009 na modrastrecha.sk. Přidal 24 příspěvků. Poprad, Region Poprad.
 Ahoj, dufam, ze sa Vam to podari....
5. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
georgine
3
Registrovala se 5. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 511 příspěvků a 4 alba. Má 27 přátel. Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
georgine
3
Registrovala se 5. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 511 příspěvků a 4 alba. Má 27 přátel. Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Region Ostrava
 ahojky tak přeji štěstí jako záleží z čeho se to staví, jak moc jste nároční a tak... my ho máme za 2,1mil a nejsme ani zdaleka nejlevnější, taky docela větší tak proč by to třeba nešlo.. já moc propočtář nebo tak nějak nejsem,ale snad to výjde... emoticon
5. srp 2009 ve 14:57  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí