Na kolik vás vyšel stavební dozor?

Zdravím všechny stavebníky, mohu se Vás zeptat na kolik peněz Vás vyšel stavební dozor? : :-) Chystáme se stavět bungalov ( 128m2 zastavěná plocha ) Je nějaká cenová relace za SD, která se da pokládat za slušnou, nikoli přemrštěnou? Děkuji mnohokrát za Vaše případné odpovědi. S pozdravem DK :-p
Odpovědět
Profilova fotka
3500kč/měsíc
Odpovědět
@dk69 tak my budeme dávat za dozorování celé stavby 45 000 kč (včetně dopravy atd..). Budeme mít bungalov 152 m2. Nevím jestli je to dobrá cena, ale platit ho hodinově se nám nechtělo. Dozoruje celou dobu výstavby a na kontroly jezdí poctivě. PS. desku nám stavěla firma, jinak svépomocí.
Odpovědět
@zuzana_ka Děkuji za odpověď.
Odpovědět
@luckatic Děkuji Vám za odpověď, Lucko. :-) A jak jste se domluvili na vyplácení? Platíte průběžně nějakou dohodnutou sumu a nebo to máte dané smluvně, že zaplatíte celou částku po dokončení? :-)
Odpovědět
U dozoru je nejduležitější jeho přidaná hodnota. Je třeba dobře vybírat, vhodných kandidátů, kteří to berou poctivě není mnoho.
Odpovědět
Profilova fotka
My dáme asi 50 tis za celou stavbu, včetně razítka za stavbyvedoucího na stavbu svépomocí. Prijede když potřebujeme k, ale není operativní (teď se zdržel strop nebyl ve čtvrtek ale až v pátek a dozor horko těžko dorazí asi dnes "v noci" v úterý ráno lejeme...), mailová komunikace ujde, Platíme kdyz si napíše, ale máme pomalé tempo výstavby 😊.
Odpovědět
My bungalov 140m2, a cena 20tis za celou stavbu.
Odpovědět
Já zaplatil 1. tisíc. Projektant, který mi navrhl dům mi udělal i dozor. :-)
Odpovědět
@walckiers Děkuji za odpověď. :-)
Odpovědět
:-) Díky všem za odpovědi.
Odpovědět
@dk69 pro upřesnění: I člověk, který vpodstatě při obhlídce domu skoro nic neřekl, žádné rady, tipy, atd, by si pak při budoucí spolupráci řekl o 750Kč/hod. Cena tedy nemusí znamenat nic, bohužel ani první dojem nemusí být 100% jistota, vše ukáže až buducí spolupráce. Akorát pokud se ukáže jako jalová, ten čas už nikdo nevrátí, a některé škody se na stavbě těžko opravují....
Odpovědět
Standartní cena stavebního dozoru je 500 - 600Kč/hod a to na severní Moravě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Cca 5 tis měsíčně, když se na stavbě nic nedělo, sám přišel s tím, že nic nechce. Byla to ta nejlepší investice, dost toho pochytal. Když se na stavbě jelo, byl tam pořád.
Odpovědět
Děkuji všem zúčastněným této diskuze za své postřehy a zkušenosti. :-) Stavební dozor už máme zajištěný a ověřený a pro nás cenově velmi zajímavý. :-) Ještě, že ten svět není tak velký a přes známé se většinou vše dohledá a vyřeší. ;-) :-)
Odpovědět
@dk69 tak máme to rozdělené na dvě části. Půlku zaplatíme při uzavření hrubé stavby a druhou část při dokončení stavby. ☺
Odpovědět
Když to tak čtu, tak to jsou celkem pálky :) Já si dělám dozor sám, tak snad toho nebudu litovat :)
Odpovědět
Zajímalo by mě u jaké firmy si necháváte stavět? Já vybírám a přebírám a stále nejsem rozhodnut.. :-| Stavební dozor chceme určitě, takže dobrá otázka.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, hledáme stavební dozor. Ostrava a okolí. Doporučíte mi někoho za rozumnou cenu? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@davex my bychom si dozorovali též sami, ale sú po nás chtěl TDI s autorizačním razítkem a takové razítko si z brambory nevyřežeme 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@dombr Máte již někoho na dozor? Bylo by to na doporučení či nikoli? 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Dobrý den máte prosím někdo nějaký tip na stavební dozor s kulatým razítkem? Nejlépe jižním Morava (Brno, Slavkov u Brna...) nebo olomoucký kraj? Za rozumnou cenu a s kvalitním přístupem a jednáním.
Odpovědět
Také se připojuji s dotazem na někoho kdo dělá v severních Čechách. Doporučí někdo?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?