Rekonstrukce prodejny

Profilova fotka
Dobrý den, já mám možná takový netradiční dotaz. Nevíte, jak přibližně odhadnout rekonstrukci prodejny o rozloze 600 metrů čtverečních? Vím, že nedávám moc informací, ale nic skutečného rekonstruovat nehodlám, potřebuju to vědět kvůli cvičnému podnikatelskému záměru do školy. A jsem docela ztracená. Moc děkuju.
Odpovědět
@jana_pavlicova tak hledat tady pomoc s úkolem do školy.... 😄. Musíte si určitě čeho je to prodejna, co za metarialy tam máte, jak je stará budova a co vše bude podléhat rekonstrukci? Tedy jen vymalovat a dát nové regály a reklamu nebo elektřinu, podlahy, strop, větrání, záchody, pokladny atd. Odhad podlahy si najdete online kolik stojí obklad X 3 za práci a bourací práce (+ zpracivani odpadu). Stejně s vymalováním. Atd atd pokračovat dle položek. Čím více si to rozpolozkujete , vymyslíme tím profesionalneji to bude vypadat plus 15% ke konečnému rozpoctu jako rezervu na neočekávane viceprace.
Odpovědět
@jana_pavlicova na to se spatne odpovida. Zalezi pro jakou uroven chcete delat dany plan (ZŠ,SŠ,VŠ). Dale jak moc si muzete urcit zadani(kdyz moc infa nedavate). Je rozdil predelat prodejnu na prodejnu nebo prodejnu na vyrobni zavod ci opacne. Dalsi vec ze mate do toho zahrnout i projekci prace nebo ne (ty muzou se vsema povolovackama/vyajdrenima vlastne trvat nejdyl). Takze to muze byt par tydnu kdy vymaluju, navozim regaly, zbozi, pokladny atd… + udelam nejaky branding venku (nevim jak dlouho muze trvat vyroba) a mam hotovo nebo to muze byt vice nez rok kdyz budu vse komplet predelavat a jenom 3-6mesicu ale i klidne dele budu resit projekcni cinost….
Odpovědět
Zkuste to pomoci Rozpoctoveho ukazatele.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?