Rozpočet - Bungalov 135m2 zastavěná plocha

Ahoj, chtěl bych poprosit o názory, za kolik je podle Vás možné, dodavatelsky postavit dům s půdorysem v příloze? Budeme stavět na místě, kde momentálně stojí dům, který budeme svépomocí bourat (vč. základů, to bude samozřejmě taky něco stát), tzn. na pozemku už jsou přípojky ele, voda, plyn + oplocení, pozemek je rovinatý, tzn. žádné teréní úpravy v plánu nejsou Stavba Zdivo: Porotherm 30, broušená cihla + 15cm EPS zateplení Vnitřní příčky zřejmě porotherm 15, případně jiný materiál, prioritou je neprůzvučnost Neobytné podkroví - pouze úložný prostor s podlahou z OSB, se vstupem po stahovacích schodech z chodby Sedlová střecha, pálené tašky, sádrokarton. podhledy s tep.izolací - min. vlna (440mm?) Vytápění: Podlahové topení, krbová vložka + Tepelné vz. čerpadlo Podlahy - kombinace keramika + hlavně plovoucí podlaha Okna: Plast, trojsklo Obecně bez nějakých velkých nesmyslů, co se týče zařízení. Představa by byla kolem 2,8M, myslíte, že je to reálné? Děkuji za připomínky P.
Odpovědět
Za tuhle cenu by jste sehnal dle mě i stavbu na klíč a nemusel by jste si hledat jednotlivé subdodavky.
Odpovědět
Téměř totožný půdorys, podobná zastavěná plocha (126 metrů) mě vyšel na 2,1 milionu. Počítala jsem to od platby za projekt, vybavení nářadím, jímky na vodu, kuchyně až po fasádu. Máme krb i rekuperaci za 150 tisíc, okna trojskla, zateplení 20 cm polystyrene. Stavěli jsme dodavatelsky, něco málo svépomocí (elektřina, malování a tak).
Odpovědět
@petraxname děkuju za info, to je super, snad na tom budu nějak podobně. Koukal jsem, že máte dokonce patrový, tak bychom se snad mohli vejít kolem 2,5 milionu
Odpovědět
@voky115 to možná ano. Jde o to, že s nějakou instalatéřinou nám bude pomáhat známý, plus nějaké opravdu jednoduché věci bych si zkusil dodělat sám. Tak by člověk mohl něco ušetřit
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?