Rozpočet na bungalov 120 m2

Dobrý den stavebníci a stavebnice, chtěl bych se někoho z Výs zeptat za kolik jste postavili vy + - bungalov o této velikosti. Jedná se mi o to že na spoustě forech se ceny jednotlivych stavebniku hodně liší a tak nedokazu uplne přesně najit ten správný střed ceny. Jelikož jsem člověk co na spoustu prací má lidi i pomocníky, ruzně vyhody co se tyce cen za material nebo bagry a podobné věci za drobnou úplatu, zajímá mě za kolik bych mohl postavit tento dum. Rozpocet na stavbu svépomocí mám cca 1 800 000,. pozemek už mám, je zasítovany a v rovinate oblasti. děkuji za reakce http://www.projektydomu24.cz/projekty...
Odpovědět
já před 5 lety za 2 000 000 i s bazénem.
Odpovědět
dobrý den, orientačně stavbu tohoto domu vidím na 1,7 - 1,8M
Odpovědět
Profilova fotka
my máme 150m2 a je to přibližně 1400000 Kč - ale téměř vše jsme si dělali sami ( kromě krovů ) , máme podlahové topení, litý anhydrid, tepelné rozvody od krbu....
Odpovědět
Myslím, že se vlezete, znám v okolí 2 svépomocné stavebníky, kteří podobný bungalov za tuto cenu postavili. Chtěl bych podobně. Hlavně se držet rozpočtu a zbytečně nikde neulétnout.
Odpovědět
Pokud máte na mysli pouze RD, bez brány, plotu, terénních úprav atd. a v základním provedení tak byste se mohl do této částky vejít. A souhlasím s @r4d3k74 držet se rozpočtu a vše si vést v evidenci.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?