zkušenosti s PMW Group

14. led 202290

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti se společností PMW Group? Už jsem obvolal a odepsal cca 20 firem a zatím vychází nejlevněji. Na Facebooku firmy mají pěkné referenční fotky baráčků ale nikde žádná reference na fórech 😞

• @dream34   Ano mám, ale bohužel velmi nedobrou a rozhodně nedoporučuji. Mají pěkné stránky, FB a dobře postavenou smlouvu, která je ve prospěch zhotovitele. Samotná výstavba domu je velmi neprofesionální.

• Firmu moc dobre znam a stavel jsem s ni , bydlim jiz zhruba dva roky a informace vyse uvedena je podivna, nebot jsem byl v kontaktu i s jejich jinymi klienty. Prave smlouvu, kvalitu, terminy maji naprosto v poradku, navic ceny velice priznive. Vychazeji klientovi max vstrici, zmeny vuci projektu apod., ano mozna jsou az moc jsou v pohode a davaji do spoluprace lidskou stranku a nepripadate si jak v nejake korporaci, vse je o individualni dohode. Cernecky.

• Dobrý den, firma nám také stavěla dům, nás domeček je k vidění v prezentaci na jejich fcb, dum Fasthome, bílá fasada. Také jsme obešli x firem a tato byla skutečně nejlevnější, zajistili nám navíc zdarma projekt domu a dokonce i stavebni povoleni, celou dobu výstavby byl na stavbe i jednatel firmy a stavbu kontroloval, banka nám neoptimalně uvolnovala peníze a firma stavěla přechodné období dům ze svých zdroju, mohli jsme dodatečně v průběhu stavby měnit interiér, dispozice, zásuvky apod., nic nebyl problem. Bydlíme měsíc a vše zatim v pohodě. Každopádně Vás vždy vezmou do jiných domů k vidění skutečných realizace a můžete se přesvědčit, to jsme si vyžádali před podpis smlouvy. Nás právník ji zrevidoval a vesměs vse ok, jen jsme si tam dali zádržné. Rozhodně můžeme doporučit👍

• Sponzor fóra
  • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den, máme předány týden dům na klíč s pozemkem v jejich developerském projektě u Českého Brodu. Vyřídili nám prodej pozemku, projekt i stavební povolení. Ceny maji skutečně dobré. Dům s pozemkem nás od nich vyšel na 6,2 mil. Kč. Samotná výstavba proběhla 7 měsíců, výstavba byla plynula, přístup take velice ochotný, dokonce nám nechali klíč od domu a mohli jsme kdykoliv přijet, zkontrolovat, jen teď to šílené stěhování před Vánoci 😃

• @monikavitova1  Vás se tady ale sešlo. Můžete mi prosím říct, jak jste došla k tomu, že zrovna sem se zaregistrujete a zrovna sem dáte svojí pozitivní recenzi? A to jako svůj jediný příspěvek?

• Bydlíme krátce v projektu Dolní Lomnice a naprosto souhlasím, prodej pozemku a následně realizace projektu a stavebního povolení bylo od firmy v ceně díla, vše proběhlo hladce i když stavební úřady v naší zemi děs a nervy bychom na to neměli. Výstavba započala ihned po udělení stav. povoleni, dost jsme ladili změny a vse proběhlo v pořádku, klíč od domu nám také nechali, manžel dělá ve stavebnictví a mohl si vše průběžně procházet. Mohli jsme si dodat i své vybavení. Dokončení proběhlo v termínu dle smlouvy a doporučuji, vím ze tady i jiní klienti jsou spokojeni. Nyní hledáme firmu na realizaci zahrady z jara a bohužel nemůžeme nikoho seriózního najít. Kdyby měl někdo doporučení. Děkuji

• Zdravím, jen doplním svoji zkušenost, jak to dopadlo. S majiteli jsem volal a vycítil jsem velmi neseriózní společnost, kdy mi jeden z nich nabízel, že mi barák postaví bez DPH, abych ho měl ještě levnější. Plno neprofesionálních popisů o baráku, jakým způsobem staví apod. bylo patrné, že je to firmička o 2-3 lidech a vcelku jsem se polekal a vycouval. Za mě nedoporučuji. Výše uvedené pozitivní recenze od lidí, kteří se zaregistrovali a toto je jejich první recenze je vypovídající.

• @dream34   Vy hodnotíte podle telefonátu??, a ne podle zkušeností s firmou a stavbou, co bych za to dala mít ještě slevu a zbylo by na zahradu😃kterou poptávám, proto jsem se registrovala. Vím, že majitel je VŠ z oboru s letitou zkušenosti a přednáší na seminářích, u nás na domě bylo zhruba 20 řemeslníků a že by po x letech praxe nevěděli jak stavět je tedy naprostá blbina, známí dělá ve firmě co jim dodáváji dříví a ví jak staví, proto jsme si je vybrali, navíc jsme chtěli i pozemek, manžel dělá ve stavebnictví a stavba byla naprosto v pořádku dle tech. postupů a PD.

• @jaroslavacerna  OK. Příjde mi to už torchu sofistikovanjěší, ale stejně. Já si prostě myslím, že tyhle umělé příspěvky a recenze ničemu neprospívají. Ano, jste tu kvůli zahradě, tak jste to nezapomněla hned zmínit, že tu máte jeden příspěvek, aby to konečně vypadalo trochu jinak. Ale přesto - nezlobte se na mě - vaše 100% pozitivní recenze s tím, jak vypadá ten váš první příspěvek o zahradách.....no, nevím, nevím. 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat