Nadměrný hluk od sousedů, jak řešit?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, vím, že již bylo založeno více diskuzí na toto téma, ale všechny jsou nějak staršího data. Bydlíme v novostavbě v pronájmu, kde platíme dosti vysoké nájemné a potýkáme se s hlukem od sousedů. Jsem z toho již dot špatná a vůbec se mi nechce z práce chodit domů a víkendy být doma už vůbec ne. Nad námi bydlí žeská s 3letým děckem a děcko denně jezdí doma na odrážedle, máme tam jen plovoučky a ten zvuk, to je něco příšerného, to je jakoby vám nad hlavou bylo zemětřesení. Už to trvá více než rok. Přijdu domů z práce on jezdí, večer jezdí zase, když nejezdí, běhá jako šílený z pojoje do pokoje, ta ženská s ním vstává v 5 ráno denně a to začne běhat, třískat, řvát atd. jenže to děcko je takto naučené vstávat přes týden, tak takto vstává i o víkendu, takže vyspat se, co to je, už neznáme více než rok. Já mám taky děti,ale již vetší a když se potřebují učit do školy, tak se sluchátky jedině, protože jinak to chudáci nedávají. Můj muž chodí domů večer, víkendy je taky doma málo, takže to tak neřeší, ale já už jsem z toho na prášky. Když jsem já nebo mí kluci nemocní, lehnout si prostě nejde, na něco se podívat v televizi, když jezdí po plovoučce na odrážedle taky nejde, prostě síla. Byla jsem za ní i já i můj muž, pokaždé na chvíli trošku lepší(tím myslím týden) a pak nanovo. Vždy odvětí tím, že to je dítě, ale k sakru, já mám taky děti a byly malé, ale toto nikdy nedělaly, ona chce mít od něj klid, tak jej nechá dělat co chce. Řešila jsem to s majitelem domu, ale ten ji je1x domluvil, ale stejně je to pořád to samé.Ona je prostě jednoduchá. Je to opravdu síla a kdo to nezažil, neví co to je, denně toto snášet a to ještě k tomu platíme 13.000 měsíčně. Vím, že jsou tam stropy )úplně na ....izolace o ničem, ale to není můj problém. Takže ikdyž nerada, i kvůli dětem, protože tam mají kamarády, se budeme muset přestěhovat. Prosím o vaše názory, pokud máte stejné nebo podobné problémy.
Odpovědět
1
2
@joy_ bylo to myšleno jinak, než jste to pochopila. to kdyby byla pod náma, jakože není. psala jsem také, že když někdo někdy přijde a řekne co ho trápí, tak se mu budu snažit vyhovět. ale ne vše se dá s prckem řešit. Kdo to nezažil, nepochopí. a sousedky od tazatelky se nezastavam, aby bylo jasno. už se raději nebudu tématem zabývat, jen doporučim si s ní promluvit a pokud to nepůjde, opravdu to vyřešit jiným podnajmem. naštěstí máte jen podnájem.
Odpovědět
Profilova fotka
@janess na me -spis na malou si stezovala nase sousedka pod nama uz dvakrat. Vzdy se omlouvim a od te doby na tu svoji cacoru rvu at nedupe nehazi hracky...atd,ale proste nekdy se otocim a stejne neco udela. Hlavne furt jeci ... snazim se ji to vysvetlit,ale nic proste..... zacpavam ni kolikrat pusu'pak je jeste vetsi rev. To jen nfo jak to funguje u nas pro priklad. Snazim se,ale za ruce a nohy ji na zed neprivazu. Bohuzel.
Odpovědět
Profilova fotka
@terkasofinka upresnuji jeji vek 2 roky.
Odpovědět
@terkasofinka takže to mas jak u nás. :) U nás je nejhodnější ten pes. On nesteka, jen snáší tu sadu od malyho. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janess tak to holka mame uplne to same :-D :-D |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám 2 malé děti, ale na odrážedlo bych je doma nikdy nepustila a v pět ráno se prostě bugr nedělá - podle mě je to základ slušného chování., když byli tak malí, že se s nimi nedalo domluvit roztáhli jsme brzy ráno gauč a hráli si spolu tam, dokud nebyla nějaká rozumnější hodina. Dá se na něm i skákat a házet kostkami. koberce máme alespoň v části bytu. Do 6 hodin je přeci nárok na noční klid... Je něco jiného, že malé dítě pláče / vzteká se a něco jiného, že není schopno si během dne hrát tak, aby nedělalo permanentně hluk. Doporučuji paní požádat, pokud nechce omezovat své dítě a zároveň Vás ať koupí alespoň do části bytu koberce... Jinak bych se určitě přestěhovala. U nás sousedi za 7 let nikdy nebyli a to měl syn půl roku koliku a pak prima období vzdoru ;).
Odpovědět
Profilova fotka
tak jedine pak chalupa / barak na samote :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
@michaelaemail Hardcore🤣🤣🤣
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@michal15 Vážený, nechejte si ty "podstivé" politické kecy pro svoje přívržence, těm to můžete opakovat klidně "do kola".
Odpovědět
Profilova fotka
@michal15 je tezky si priznat, ze jedinej, kdo muze za tvuj posr*anej zivot ses ty sam co? 🤷‍♂️🙋‍♂️
Odpovědět
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?