Nadměrný hluk od sousedů, jak řešit?

9. srp 2020380
  • @joy_  bylo to myšleno jinak, než jste to pochopila. to kdyby byla pod náma, jakože není. psala jsem také, že když někdo někdy přijde a řekne co ho trápí, tak se mu budu snažit vyhovět. ale ne vše se dá s prckem řešit. Kdo to nezažil, nepochopí. a sousedky od tazatelky se nezastavam, aby bylo jasno. už se raději nebudu tématem zabývat, jen doporučim si s ní promluvit a pokud to nepůjde, opravdu to vyřešit jiným podnajmem. naštěstí máte jen podnájem.

• @janess  na me -spis na malou si stezovala nase sousedka pod nama uz dvakrat. Vzdy se omlouvim a od te doby na tu svoji cacoru rvu at nedupe nehazi hracky...atd,ale proste nekdy se otocim a stejne neco udela. Hlavne furt jeci ... snazim se ji to vysvetlit,ale nic proste..... zacpavam ni kolikrat pusu'pak je jeste vetsi rev. To jen nfo jak to funguje u nas pro priklad. Snazim se,ale za ruce a nohy ji na zed neprivazu. Bohuzel.

• @terkasofinka  upresnuji jeji vek 2 roky.

• Sponzor fóra
  • @terkasofinka  takže to mas jak u nás. 🙂 U nás je nejhodnější ten pes. On nesteka, jen snáší tu sadu od malyho. 🙂

• @janess  tak to holka mame uplne to same 😃 😃 😴 😃

• Mám 2 malé děti, ale na odrážedlo bych je doma nikdy nepustila a v pět ráno se prostě bugr nedělá - podle mě je to základ slušného chování., když byli tak malí, že se s nimi nedalo domluvit roztáhli jsme brzy ráno gauč a hráli si spolu tam, dokud nebyla nějaká rozumnější hodina. Dá se na něm i skákat a házet kostkami. koberce máme alespoň v části bytu. Do 6 hodin je přeci nárok na noční klid... Je něco jiného, že malé dítě pláče / vzteká se a něco jiného, že není schopno si během dne hrát tak, aby nedělalo permanentně hluk.
    Doporučuji paní požádat, pokud nechce omezovat své dítě a zároveň Vás ať koupí alespoň do části bytu koberce... Jinak bych se určitě přestěhovala. U nás sousedi za 7 let nikdy nebyli a to měl syn půl roku koliku a pak prima období vzdoru 😉.

• tak jedine pak chalupa / barak na samote 🙂

• @michaelaemail  Hardcore🤣🤣🤣

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat