Sousedé z Chýně u Prahy od Bemettu

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všichni, založila jsem tuto diskuzi, abychom se mohli trochu poznat před stěhováním, popřípadě probrat nějaké veci ohledně bydlení:) jsem Lucka 23let a s partnerem a nasi skoro roční holčičkou jsme koupili byt c.6 v domě A:)
Odpovědět
1
36
37
Dobrý den, mám dotaz na ty, kteří zde již bydlí, jak je to s hlukem z okolních bytů. Slyšela jsem, že si na to lidi stěžují, že je všechno slyšet. Díky.
Odpovědět
Dobrý den, mám takový menší a možná i hloupý dotaz. Nevěděl byste náhodou někdo jak je to s barevnými deskami na balkóně? Je nutné je tam (pravděpodobně) nechat, nebo si je majitel bytu může odmontovat ? Je o tom někde nějaká zmínka? Mám v plánu dávat okolo umělý ratan, každopádně bez desek by to vypadalo určitě lépe. Děkuji D
Odpovědět
@deef Tady to bude stejný princip, jako kdybyste chtěl například venkovní žaluzie... Veškeré tyto zásahy podléhají souhlasu SVJ. Nicméně sundavat barevnou desku mi přijde nesmysl. Ty domy jsou takhle navržené, v rámci designu a kdyby si někdo řekl, že desku sundá, někdo dá jinou barvu, tak to bude vypadat jak u..... Nehledne na další věc, že po dobu záruky se obávám, že žádný zásahy z vnějšku Vám nikdo neschvali.
Odpovědět
@edazq díky za odpověď. :-)
Odpovědět
Dobrý den, mohu se zeptat kolik klíčů/čipů jste dostali ke vchodu do domu? Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Měl bych dotaz, zda-li někdo netušíte, proč budoucí dům od Bemettu s pracovním označením "S" zatím není v prodeji, přestože již je skoro hrubá stavba hotová...? Další věc co mě trochu děsí, nerozklíčoval jsem, proč právě tento dům je v plánech jinak označen..? ( ve spodní části přiloženého) https://www.chyne.cz/images/novy_web/... Předem děkuji za info, případně konspirační teorie.. :o)
Odpovědět
Dobry den. Chtela jsem se zeptat, jak se Vam bydli v mezonetech? Je tam v zime chladno, a v lete vedro? Co strecha? Jak jste nalozili s ulozenimi prostorami? Jsou nejake nevyhody techto bytu? Predem diky
Odpovědět
@pand Dobry den. Koupili jste teda ten podkrovní byt?
Odpovědět
@terezam_87 Dobrý den. Našla jsem příspěvek, že bydlíte v 4.NP. Uvazujeme o koupi teď, a rádi bychom věděli: jaké jsou náklady na vytápění přímotopy? Je tam chladno v zimě? Předem děkuji za odpověď
Odpovědět
Zdravím všechny, není tu náhodou někdo kdo vlastní mezonetový byt (konkrétně mi jde o novější typ bytových domů od Bemettu) 23 nebo 26? Chtěla bych se zeptat na pár věcí. Právě zvažujeme jeho koupi a neradi bychom šlápli vedle. Moc děkuji.
Odpovědět
@sarka3 Dobrý den. Bohužel to tady nežije ( ptala jsem se několik krát). Spiš přes FB. Jinak jsem si koupila R30. Pokud byste vybrali R23 byli bychom sousedé
Odpovědět
@saxana_4 My bychom ale raději v P 🙁. Jak je to s těmi schody? Jsou hodně příkré? Zítra se jdeme podívat a jediné čeho se děsím jsou prave ty schody. Kdyby v tom patře bylo alespoň WC, tak neřeším.
Odpovědět
Článek se načítá
@sarka3 podivejte se na jejich strankach na fotky. Nam žadnou prohlidku neumožnili ((( Jinak P už by měli předavat
Odpovědět
@saxana_4 nakonec jsme to zavrhli ty schody a to patro jsou tragické, takže sousedy nebudeme 😒
Odpovědět
Ahoj, nevěděl by prosím někdo, kdo bydlí v řadovém domě ve variantě s tepelným čerpadlem vzduch-voda, jaký je to model(výkon, značka..) a jak jste spokojeni?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj! Tento rok se budeme stěhovat do 3kk v domě S. Ráda bych Vás poprosila o radu a případně zaslání fotek pro inspiraci, jak vyřešit kuchyň s obývacím pokojem 🙂 Máme v hlavě spoustu nápadů, ale zajímají nás zkušenosti Vás, co už jste zabydlení! Předem děkuji za reakce. T.
Odpovědět
1
36
37
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?