Litomyšl a okolí - začátek stavby léto 2012

Profilova fotka
Zdravím, papíry se pomalu ale jistě tvoří a snad nejpozději v srpnu začneme, je tu někdo z okolí? Chceme stavět svépomocí s živnostníkama
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, my bydlíme kousek od Svitav v malé vesničce. Také snad nejpozději v srpnu začneme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikush150 tak to je super :-), konečně se někdo ozval. Budete stavět svépomocí? V jakém jste stádiu?
Odpovědět
Profilova fotka
Úpravujeme prijezdovou cestu. vyrizujeme povolení, ;-) jde to naštěstí rychle. Budete stavět domeček na patro? Ano, budeme stavet svépomocí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikush150 my jsme se zasekli na projektu, dnes se měří radon, papíry se chystají, vypadá to na červenec, že bychom mohli začít. Ano domeček na patro se šikmou střechou a volně stojící garáž.... sháníme ted nějakého zedníka, nevíš o někom z okolí (můžeme si tykat?) jaký domeček budete stavět vy? prosím dej vždy ODPOVEDET, jinak se mi neukáže, že mi píšeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sanynka3 Jé promiň, zapomněla jsem tam vložit, že je to pro Tebe. My asi až v srpnu, protože kolem parcely je pole, které nám patří a teď je tam zaseto, tak necháme zemědělce sklidit úrodu. :-) My budeme mít bungalov nejspíše (možná se uskuteční změna), plus volně stojící dvojgaráž. Jasně, že si můžeme tykat. :-) Se zedníky a ostatními řemeslníky to jde víceméně kolem mě a vše zajišťuje přítel. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikush150 šťastná to žena, stavba domu bude hodně na mě - převážně nákupy, objednávky, porovnávání cen.... jsem na to zvědavá, hrozně se těším, i když to bude hodně práce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nákupy na stavbu dělá přítelův tatínek, on se v tom vyzná. :-) Jinak vybavení fasády a práce kolem domu budou jenom a jenom na mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sanynka3 Nákupy na stavbu dělá přítelův tatínek, on se v tom vyzná. :-) Jinak vybavení fasády a práce kolem domu budou jenom a jenom na mě :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?