Sedlnice - hluk z letiště?

25. čvn 202040

Dobrý den, je tady prosím někdo ze Sedlnic? Líbí se nám tam domeček, ale nejsme si jisti hlukem z letiště. Teď se prý kvůli koronaviru doprava přesunula do Prahy, tak se nelítá. Zajímaly by mě Vaše zkušenosti pri běžném provozu. Moc děkuji.

  • Jsem z Mošnova, ale Sedlnice znám velmi dobře. Co se tyče hluku, tak jsou v pohodě, protože jsou schované v dolíku a nikdy jsem tam nepostřehla nějaký hluk. Asi ještě záleží, kde tam máte vyhlídnutý domek. Jestli někde na kopci hned z kraje od letiště a nebo na druhém konci.

  • @martinau5 moc Vám děkuji za zkušenost. Domek je vzdušnou čarou 4,5 km od letiště. Je u Kříže, kousek od bus zastávky rozcestí Bartošovice. Nevím jestli je to už pod kopcem, ale určitě se zajedeme podívat osobně. Bylo nám divné, že je k prodeji už hodně dlouho a nikdo nekupuje, tak nás napadl právě hluk z letiště.
    A jinak mimo hluk se tam žije dobře? Jste spokojeni?

  • @medicka_lenka  dobry den, jsem z Tisku, coz je od letiste asi 15km vzdusnou carou. Na kopci a vidim primo na drahu. Neni to sice 5km jako ve vasem pripade, ale za me je klid. Provoz na letisti je hlavne v sezone v nedeli vecer. Ale neobtezuje to.

  • @maximsoon  Děkuji 🙂

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?

    Hledat pouze v názvech témat