Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to já jsem taky semetrika..ale jen "doma" když se neco posere, tak tady hulákám a nadávám a kasám se jak jim tam pujdu dát kopr...jdu..ale kopr uz jim nedám.. za prvý je mi siiilene trapny delat virvál a ostudu, a za druhý kdyz tam vidim nekoho jak tam sedí a prakticky on za to nemuze -tak se k tomu nikdy nedostanu, sklapnu ocas a jdu to resit normalne... asi bych potrebovala nejakej kurz odvahy ci co:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to je ale něco jinýho, řvát na babu na sluchátkách, jakto že mi ty kurvy z O2 neposlali upomínku a teď platím dvojnásobek.....protože tahle paní za to skutečně nemůže. Ale pokud mi někdo připlácne dlaždičku tam, kde má v plánu nakreslenou podomítkovou baterii nebo začne montovat dveře obráceně, přestože má před ksichtem jasně danej projekt a tisíckrát jsem opakovala, že to bude tak a ne jinak.....tak ať si mě nepřeje. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak :-D na operátorky jsem vůbec hodná, ty fakt většinou odnesou docela ledacos, za co nemůžou .. pokud mi teda netvrdí nějakou naprostou chujovinu ;-) ale jak mám v ruce opravdovýho viníka, tak boj se boj ]-( včera jsem kontrolovala zase, jak jsou na tom s těma projektama .. on je v poklidu " já jsem jim psal mejla " - počkám až mi odpoví ... kurňa teda, dávám mu čas do pondělka, jak nedá vědět, tak dostane pucunk ... už jsem zase plná elánu :-D kor když jsem dneska zase objevila tolik krásnejch nápadů :-D škoda že některý jsou u nás nereálný :-( a to nejen finančně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Navíc jsem na těch sluchátkách dva roky pracovala. Jednou mi volal nepříčetnej důchodce, že zabije tu ženskou, co mu furt volá, že nezaplatil, protože ANO, zapomněl, opozdil se, ale stalo se to POPRVÝ, je starej a nemá takovou paměť, ale už to zaplatil, tak co mu pořád volá? Už jí řekl, že jí zabije a vona furt volá!!! Nedalo se mu vysvětlit, že je to jen hláska :-) Jaký nápady, jsem zajímací...chci slyšet, vidět...být informován! :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ále tuhle jsem jako prvorodička taky střechová přišla na to že si věci co se mi líbí můžu dát do nějakejch kolekcí ;-) což teda jako vítám u sebe jako praktickou věc ;-) i když třeba skleněný schody - mimochodem v tom baráčku co jsem byla ve středu jsou taky - jsou u nás neproveditelný ... i když :-D nooo asi by to byla náročná změna :-( ale ... stačila by jen jedna strana :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
malej :-D chuděrka :-D no je fakt že to bych asi taky šílela :-D já třeba brutálně nesnášim automaty :-( nikdy tam nemaj volbu pro to co potřebuju já :-( takhle jsem jednou zuřila u český spořitelny, protože tam ani nebyla možnost nechat se přepojit na živýho operátora ... až mi to jednou omylem přepojená hodná šikovná prozradila... na nule jsou ... ale to tam neuváděli nikde ... asi aby je lidi neotravovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak jsem tu:-) tak mam radost ze projekt obsahuje skoro vse, krome radonu, požárničiny a vyjádření ke vjezdu tam bude vše.. no tak haleluja... pak jsem vzala mamku a jeli jsme se opet kouknout na parcelu..bože...ta je čím dál krásnejsí, lákavější, no proste booomba x-) x-) mamka si z ní sedla na prdel a prej: musíte udělat všechno proto, aby jste jí koupili... nj.. se snadno rekne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Heeej...nedíváte se teďka na Prostřeno? Já to nesleduju, protože nesnesu ty dementní komentáře od Bouškový s Vydrou...ale jak jsou tam jihočeši, tak to zkousnu. To sleduju s notebookem na zahradě a teda občas ze mě vypadne nějaký neslušný slovo...snad sousedi odpustí :-D Tyyy kokso, to je vostuda!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevidela jsem, ale slysela jsem.. a prej masakr... nj, nevim proc z jihu je vzdy ostuda:-D
Odpovědět
hlasim konec prvniho tydne a uz vim kam jdu :-D takze primo namesti svobody,same srdce brna :-D jina ja bych za kalkulaci nikomu nedala, ani za tu linku...je to jejich povinnost, oni chcou prachy a mit kseft, oni me musi presvedcit o tom, ze je nejlepsi zvolit si je...delam v cestovnim ruchu a nemame to tu jine...kdybychom si uctovali za kazdou kalkulaci dovolene tak nas lidi poslou do haje, naopak, jeste jim musime dat bonusy, byt mily, usmevavy a tvarit se jako ze jsme jen pro ne :-) a o tom to v dnesni dobe je vzhledem ke konkurenci ;-) a kdo chce za kalkulace a odhady platit, tak evidentne nema praci ani prachy, protoze kdo ma praci a prachy, tak nejakych 6 tacu za kalkulaci nepotrebuje ;-) @kousinka no tak vyvazky jsem si treba delala ale hlavne proto, ze se m nikde nelibili...stejne tak jmnovky na stoly :-) koordinatori jsou vetisnou dva druhy, jedni zarizuji svatbu (tady t yhovadiny, obrad, vyzdobu, atd atd atd) ti si berou 10% z celkove ceny svatby.... a pak jsou druzi a ti se staraji jen o ten jeden den a ti berou kolem 5-10 tacu... tak i tak, i kdybych ty prachy mela, bylo by me jich lito ;-) u domu to mame podobne, bereme firmy na doporuceni znamych a vse vyrizujem sami, na klic ani omylem... prace ti neubyde, protoz ti ten dum stjene zku.vi . Spis naopak zednika kdyz maze omitku muzes vyrazit, ale u domu na lic to pujde tezko. jinak u nas taky vyhral heluz, jak cenou, tak kvalitou, tak tepelnyma vlastnostma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak.. 5minut a je tu obchodák :-N vůbec se na nej netěšim:-/ :-/ a ve 4 nejspis schuzka s tou firmou ohledne rozpoctu... |-|
Odpovědět
@alkapinka proc netesis?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tahle situace mi neni vůbec prijemná... uz chci aby to bylo za náma..- jediný co víme, že ted budeme týden v nejistotě....
Odpovědět
@alkapinka no jo no, zivot neni prdel...ale muzu te uklidnit, ja kdyz jsme poznala lukase tak tahl s sebou asi 70tis dluhy za bejvalku...posledni dvacitku splacime jeste ted ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote nj, jenze kdyz se ti sere uplne vsechno je to hold tezký. A jeste kdyz to nevyjde jsme v totální prdeli...:-/ to už nám zbydou jen nějaký lichváři :-/ .. no uvidíme ... tak..a já jdu dávat dohromady rozpočet a posílat nabídky na to co nam chybí... :-)
Odpovědět
@alkapinka me se sere kazdy pozemek... az posledni dva roky mam pekne, pred tim se sral cely zivot ;-) hele a proc zadavas rozpocty baraku kdyz nemas jeste schvalenou hypoteku ani koupenej pozemek? kdyz ti pak hypo vybuchne, tak jsi vyhodila prachy oknem
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem to tu nedavno psala.. za prvý se zabavim, a za druhý kdyby to vyslo, tak uz to mam vsechno pripravený a nemusim to pak delat na poslední chvili a hlavne - porad verim ze to je tak totální nedorozumení, ze nam to schvali.... :-S
Odpovědět
@alkapinka hm nevim, me by asi pred hypo stacila konecna suma a polozkovy bych resila az bych mela prikleple prachy, kor kdyz za to platis. Stejne tak projekt atd. Nam to rekl i projektant, az bude pozemek a hypo, pak prijdte...zatim vam reknu ze takovy barak do dvou postavite...ale my mame polozkovy ropocet v cene projektu od projektanta...a firma sama od sebe nam uz rekla co kolik stoji jak material tak prace, abychom si udelali obrazek a tak ypotvrdili ze se do dovu vlezem i na klic s nima :-) ale rikam jsou to kamosi co budou stavet...ale nikdy si teda od nikoho nebrali prachy za rozpocty ale fakt je, ze mi klidne budem neco delat bez faktur nebo jako bokovky, nepotrebujem nastesit nic dokladat hypo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ak to máte dobrý ze uz jste ujistený ze se POD hodnotu dostanete... my jsme PRES - proto scháním, tlačím, atd:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráááánooo! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobréééééééééé poledne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chcííííípnuuuu.... dobrýý večer
Odpovědět
aaaaaaaaaaaaa dobrej vecer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a opet dobré rááno:-) tak já vcera zkusila ten kontkat a narvala jsem mu dokumentaci ke dveřím, kuchyni a i na celej barák kdyz uz je to vsechno ze dreva:-) tak jsem zvedavááá scim prijde:-D kazdpadne je videt aspon pristup, z ty firmy jsem to tahala snad 5 týdnů mam takovej dojem... a jemu jsem to dala, a za 3 hodiny mi volal, kde je jakej rozmer toho a toho.... takze super:-) dneska zase 13ka... no uvidime jak budu vypadat vecer, ale aspon pozdravit vás skáknu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
naždar stavitelky, potřebuju radu.. když něco reklamuju a oni mi to neuznaj /dobře s tím jsem počítala/ dostanu tu věc zpátky ? jestli se tam vpůbec mám hnát .... reklamovala jsem tu váhu v globusu, ale protože to prý byl dárek, tak mi to neopraví ... ale říkala jsem si že to teda zkusím sama ... tam nemůže bejt nic složitýho, jak to znám tak to bude jeden vypadlej drátek ...ale šahat jsem do toho původně nechtěla, aby mi neřekli že jsem do toho šahla a nemůžou mi to uznat ... ale nikdy jsem nic nereklamovala, tak nevim jak to chodí u zamítnutejch :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Ahoj :-) Bych řekla, že když je to dárek, že to můžou zamítnout....ale teda pěkný svině, dávat jako dárek aušus, co nefunguje.
Odpovědět
Profilova fotka
což s tím jsem tak nějak počítala, spíš jestli pak můžu chtít tu věc zpátky, byť neopravenou ... když to řeknu blbě, tak už by se hodila i jen ta miska co u toho je ne ? uvidíme, odpoledne tam pošlu peťu, už nemám sílu se s nima dohadovat a on se na ně těší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže kauza "váha" má překvapivé rozuzlení :-D :-D reklamace sice zamítnutá, ale váhu mi vrátili perfektně funkční :-D prý špatná baterka - my dávali novou philips , oni zkoušeli jejich philips , nic..... takže výsledek ? asi se prostě fagor nekamarádí s philips baterkama, varta, kterou koupil peťa dneska, jede jak drak :-D
Odpovědět
zdravi vas mrtvola :-D tano zkouska, pak prace, na obed jsem si dala seminarklu, pak prace, pak skola...ted jsem prijela a rano opet zkouska :-/ nemam nozicky, ani ocicka a hlavicka odesla :-D @kousinka musi ti to vratit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau ženský :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?