Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
ahoj holky sorry ze tu nejsem, moc prace, malo sily a umrel clovek, ktereho si moc vazim, tak nejak ani nemam naladu resit dum ci pozemek @alkapinka: super vidis ze se nasel nekdo s normalni cenou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka no vubec me neprovokuj x-) x-) uz bych menila az by se ze me kouřilo :-):-) pristi tyden mame stejne schuzku s tou firmou..asi jim to doslo ze maximalne prestrelili...tak by to bylo fajn kdyby i oni sli dolu:-):-) mitote ahojky..jj cetla jsem... uprimnou soustrast |-|
Odpovědět
@alkapinka alka: dik, zatim v pohode my mame ted v merku dva pozemky, vlastne tri...dva jsou v Drasove hned za tim prokletym Cebinem, jeden stoji 818kc za metr a druhy 1000 z ametr plus se budou rozpocitavat site. A pak dalsi v Kanicich, to je uplne jinde, je to skoro 600m za mega a je se zakladovou deskou :-) tak ted cekam na odpovedi, jsou vsechny pry bez provize, tak uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
teda dneska je tam hnusně :-| ... tak já jdu zase makat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a pozdravuji :-D My jsme měli makací víkend - včera jsme byli u švagra na statku dělat kurník pro pipínky :-D a dneska jsme se dokopali k předělávání zásuvek v kuchyni a vymalování technický. Ještě, že mají z toho studia ty dva týdny skluz, jinak bysme byli asi v háji :-D Ale už se těším jako malý smrádě na Ježíška....přeskakování těch haderkup už mě nebaví :-D Každopádně se taky trochu bojím u tý kuchyně....jak to bude ve skutečnosti vypadat :-) Každopádně jsme dneska usoudili, že až půjdu zítra objednat vchodový dveře, tak taky vyreklamuju jejich přidělání parapetu. Za přilepení dvou parapetů si řekli přes litra (práce, materiál a doprava), přičemž z tchýně pak vypadlo, že to nepřibetonovávali na cihly, ale přilepili to na polystyrenovou desku (naší polystyrenovou desku, kterou si bez dovolení vzali v garáži). Ten velkej v obýváku pořád praská - jako jen zvukově - myslela jsem, že prostě pracuje ten plast, ale žádnej jinej nepraská a furt se mi tam drobil ten štuk (co jsme si sami zahlazovali, jak jsem psala, že odtud by neodešel, kdybych u toho byla já). No a dneska jsme zjistili, že se prostě veprostředku odlepil a prohnul. Sice minimálně a člověk to nezjistí, dokud se na to nezaměří. Ale mám toho akorát, to je nejodfláklejší věc v celým baráku. Jo a tady jsem objevila náádherný umělý tulipány jako živý u jedný paní v albu, tak jsem to vysondovala a už je mám za šest stovek taky objednaný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei teda vy jste byli sikovný jak mravenci:-)) to já mam pro zmenu vydeláno..takze zitra odpocinek..a doufam, ze zitra uz budem mit v poste ten registr..jinak uz me klepne...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno:-) teda tam je hezky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) No, já vylítla ráno z baráku v plných botách do sloty a v kanclu mám jen uuukrutný podpatky a zrovna mám tolika lítání... Tak přemýšlím, jestli se pařit a nebo přizabít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já bych volila volbu pařit :-D ptz na zabijáckých podpadcích zvladnu max 100m .. coz znamená do auta... a z auta na zvolenem miste...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já ujdu kilometry, ale otázka zní: A proč se tejrat kvůli práci??? :-D A kolegyně tu má celej botník...ale zrovna má takovou sloní nohu!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei já ti dám sloní nohu! :-D urcite je vysoká a "normalni" !! :-D:-D:-D:-D to spis ty mas urcite pidi nozicku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám 37. To je normální. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ne:-D to neni normalni:-D:-D normlani mi prijde 39 ... :-)) to je asi nejcastejsi cislo... to já mam 40-41 ... a nejsem slon:-D:-D:-D hele ale to mas hroznou vyhodu.. me vzdy kdyz s emi libi nejaky boty, tak tam jsou velikosti jen 42 a 37 .... vetsinou:-))) dneska si jdu koupit tenisky, tak se silene tesim:-) snad nejaky najdu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vzhledem k tomu mýmu dvoumetrovýmu botníku, co zřejmě nebude ani stačit, tak ano - mám výhodu :-D A je to znát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak kazdej je uchylnej na neco...ja mam za uchylku naušnice:-) do novýho baracku (jeslti nejakej bude) si chci nechat udelat neco jako maji ve zlatnictvývh takovy ty desky na nausnice... :-N mam jich tak 300 ?:-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
37 teda rozhodně neni normální :-D :-D :-D když už jsme u těch úchylek, jak máte vyřešený ukládání kabelek ? teda ... no vlastně spíš by měla znít otázka, jak nějak efektivně vyřešit ukládání spooooousty kabelek ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám na naušnice kufříky na šroubky z Obi. Jsou tam takový malý fochy - v každým kufru asi 25? Mám tam vždycky naházených víc kousků podobnýho typu. A je to poměrně přehledný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Kabelek mám kolem čtyřiceti a vyřešila jsem to takovým těma visacíma hadrovýma poličkama z Ikea, který mají myslím 6 fochů a mám tři vedle sebe pověšený ve skříni a v tom prostě naštosovaný ty kabelky.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
duckei ty si geniální! to si musim koupit!:-) ja to mela snahu tady patlat , koupila se si samet... udelala jsem ty desky, ale prd pltny, stejne to skoncilo v jedny krabici a ja se tim porad prehrabuju:-/ kabelky mam presne 3ks ...takze 2 jsou hozený ve skrini, a 1 taham skoro pernamentne:-) a dneska jdu na nakupy x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie vidíš to mě nikdy nenapadlo :-O super .... já je teď mám naházený v šatně v jednej velkej polici, teď jsem jich asi deset nekompromisně vyhodila a deset věnovala ... ale ostatních asi třicet si zatím nechávám :-D a tohle je dobrej nápad ;-) ještě nějakej dobrej nápad ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Jo, nedávej si na sebe pak červenou lakovou a bílou koženou - nebo máš dvě zničený flekatý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jo tak to uz se mi taky podarilo neco takovyho:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se zas trochu nasr..... štvala :-D už dva týdny zase lámu z toho typana z realitky jak jsou na tom s projektama na ty sítě 8-( čeká prej na mejla .... tak jsem zvedla telefon, zavolala chlapíkovi z firmy co to má stavět a ejhle ? projekty jsou hotový, teď se čeká na vyjadřovačky - telefonát na tři minuty, včetně našich obvyklejch "tokacích" frází :-D :-D buď je ten z realitky naprostej lenivej ignorant, nebo má ukrutnou smůlu že s nim každej tak vyjebe ]-( mně to řeknou hned 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
"tokací fráze" :-D Realiťák asi netoká a tak má houno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se poseru.... vysolila jsem 600 a od cbcb máme výsledek... já jsem cistá... manza ani moc ne, ale to jsou kontokorenty který jsme nahlásili, a ty se prej nepocitaj..takze jsme tim pádem "čistý"....tak ted uz jen ten solus.... uz aby prisel
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie tak znáš to :-D :-D " pane blablabla, strašně nerada vás rušim, ale jedině vy už mi můžete zase pomoct " :-D :-D já mám spíš pocit, že realiťák ještě nepochopil, že je docela už v průseru ]-( přijde mi že se mu nechce nic řešit, tak to odbyde jedním mejlem a když do dvou týdnů nepřijde odpověď, tak to vezme tak jako že si s nim nechtěj povídat a tak on teda taky ne .. ale prachy, to jo, to by chtěl hned
Odpovědět
Profilova fotka
A jste si tím jistý? Že se ten kontokorent nepočítá?
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jop... rekli jsme to obchodakovi vubec nez jsme zacali o neco zadat, jestli to neni problem... prej ze kontokorenty a kreditky lišce nevadí... takze sme celkem v poho, jelikoz mame jen kontokorent... jestli je to TEN problem, tak uz vazne bouchnu, a ten uverar si to nejen vyslechne ale napisu i stiznost nahoru... takhle si hrat s necim osudem - grrrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že jo. Já prostě seru magi v kostkách, když někdo takhle lemplí svojí práci. Jestli ho to nebaví nebo na to nemá, ať táhne házet lopatou, na pracáku je minimálně 10 dalších, co to budou dělat s větší chutí. Každopádně držím palce, ať to dobře dopadne a já jdu na ty dveře a vyreklamovat ten parapet. Jestli na mě pak pán zase zkusí něco, jakože si na něj asi sedáme nebo tak, tak ho zabiju a bude po problému. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?