Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Dobré ráno emoticon

@mitote Jak na to tak koukám, tak asi fakt neexistuje dobrej finanční poradce. Každej z toho chce mít jen největší rito a na zákazníka sere. Přitom je to fakt blbost, nějká blbá ani ne pětistovková pozdě splacená faktura. A i věřím, že člověk, kterej si dává na všechno ukrutnýho bacha, může zapomenout. Nejlepší je, že třeba takový ku*vy jako je T-mobile, ty ti to vůbec nedají vědět, že člověk nezaplatil a za rok mu přijde rovnou od vymahačský agentury bubudopis. To se stalo kolegyni a málem jí kleplo.

Tak držím palce, ať to klapne a brzo jste z toho venku.

No a dneska je tak krásně a já zase dřepákuju v kanclu. V jednu přijedou z kuchyní s pár věcma, co ještě neudělali, tak tam musím rychle dofrčet a pak zase zpátky. Uááá emoticon
25. kvě 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
 Dobré ránko,

@mitote: no není to tak dlouho co jsme o tom tady docela dost diskutovaly a opravdu nechápu finanční poradkyni emoticon bych jí poslala do řiti a vše si vyřídila sama - copak si tohle může dovolit ? Já jako laik na takovéto věci bych jí důvěřovala - vždyť je proškolená, musí být znalá v oboru - tak co je to za přístup? Můžu se zeptat pro koho dělá? Mě opravdu připadne, že si z lidí dělají jen srandu a tahají prachy!!!!!! emoticon emoticon bych blila!!!! emoticon emoticon

@duckie: jůůů tak ať jim to jde pěkně od ruky a pak by ses taky mohla pochlubit aspoň jednou fotečkou emoticon emoticon jsme všechny zvědavé!!!! že jo holky emoticon emoticon emoticon
25. kvě 2011 v 08:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @lucianek No, musí zapojit tu baterii a asi je nechám zapojit i myčku. Sice máme od nich v ceně zapojení spotřebičů, ale radši to dělal chlap sám. Říkal, že na půdě se už naplazil kilometry (nemáme tam zatím pořádnou pochozí podlahu) a nikdy nic nezlikvidoval, tak si tam nenechá teď hamťat dva cizí tlusťochy emoticon
K indukci jsme si radši zase koupili tepluvzdornější kabel a za troubu dali takovou tu "alumatku", aby moc nehřála do těch kabelů.
Ale myčku ať radši zapojí, když už se tam budou vrtat.

Já si vás všechny tady nahážu do přátel a udělám to "kamarádčoft" album, přece jen mi nemusí do kuchyně čumět kdekdo emoticon

Jinak my až teď budeme mít čas, tak si musíme sednou ke všem těm našim spořením a pojistkám.....já vám nevím, ale mi přijde, že za ty prachy, co tam letama narvu, dost budeme pak sušit hubu....že prostě to není nic extra. Samozřejmě před těma rokama naslibovali horydolyčernejles a ve finále, když na to teď tak koukám, tak prd a vořech.
25. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 ahojky hooolkyemoticon tak dneska mam volno, ale jelikoz jsem udelala dost dulezitej kseft, tak dneska musim do práce "skáknout" abych neco zaridila...

tak o Solusu mi ani nemluvte! kurvy debilni!! uz je to 17 dní co jsme tam odeslali požadavek o výpis, bude nás to stát 700,- zaskrtli jsme políčko EXPRESNE a porád nic!!! já uz jsem šedivá, a nervní, a na solus se proste nedovoláte.. je to čistě dopisová záležitost a nezbývá než čekat.. pěkně mě to ale sere, všechno stojí a ČEKÁ! ...grrr

no, tak sem se zase nasrala, tak se jdu uklidit k nádobíemoticon:_D
duckei uz se tesim na fotkyemoticon
25. kvě 2011 v 10:18  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Tak, baterie namontovaná, myčka zapojená. Řádsky se nám u toho pán zapotil, ale klaplo to emoticon
Akorát teda nepřivezl ty chybějící police do skříně, to až příště s tou vyreklamovanou prac. deskou.
A přišla nám ta Velux roletka, tak jsem zvědavá, až jí večer namontujeme, jak to bude vypadat. Juchuchůů emoticon
25. kvě 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @duckei ani mi nemluv, ja si myslela, ze kdyz ji mama haze klienty a dela advokatni sluzby zadarmo, ze se podle toho bude k nam chovat a ne tohle...dnes padlo definitivne, ze ji oznamime, ze hypoteku nechcem... a vyresime si to sami, obehnem banky co si vytipujem. Taky chceme dnes vyplnit zadost do Solusu o to vymazani, podminky splnujeme nastesti. Nechapu ale jak nam ta pi.a mohla tvrdit, ze budeme cekat min 4-5 let. TO by snad mela jako finan. poradce vedet jak to v Solusu chodi ne?

@lucianek opet se vyplati dvakrat mer, jednou rez...a ja jsem jeste porad moc naivni a hodna, porad rikam ze s tim skoncim a ono hovno... spolecnost Ti napisi do IP
25. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 tak dneska opet nic:-/ :-/
26. kvě 2011 v 11:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka A do kdy je nejzasší termín, kdy to může dojít? A do kdy to musíte vědět?
26. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 duckei to netusim, u tech moznosti kde jsme zaskrtavali moznosti doruceni tak tam bylo expresne ( coz jsme zatrhli) pak nejaky 2 moznosti který si tak nejak nepamatuju, a ta "nejhorsi" varianta byla do 30 dnů ... coz je za 10 dní.... ale budem platit za expresní, tak to chci mit expresne emoticon
26. kvě 2011 v 11:24  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 A v čem by pak byl potíž, kdyby to přišlo do měsíce tedy neexpresně (ať už to zaplatíte nebo ne), jestli na to někdo čeká...jako ten váš úvěrář nebo banka nebo kdo.
26. kvě 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 no nejvetsi problem je, ze na to cekame vsichni.. hlavne asi já.. ptz mi zjistime v cem je teda problem, vysvetlime to uveru, aby nám to posvetili a konecne si koupili ten pozemek...takze je to ted ta nejdulezitejsi vec, kuli který se ceká a stoplo uplne vsechno... emoticon
26. kvě 2011 v 11:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 taky ten pozemek nemáme rezervovaný, takze proto se chvátá, muze prijit nejakej vykuk, rekne tenhle.. a my máme po ptákách:- /
26. kvě 2011 v 11:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 No to je jasný. A realitka/majitel prodá prvnímu, kdo vysází prachy...logický....
A nedá se tam nějak dovolat nebo tak něco?
26. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 no prave ze nedá... chtela jsem tam jet osobne a vyridit to tam osobne.. nejaky dopisovaní na takhle dulezity veci me fakt neuzije:-/ ale prej to nejde, prej nemaj ani pobocku, ani telefony, proste si tam posles zadost a oni ti odpovi.... takze jsem fakt nerudná... ptz co zmuzes - nic... treba uz to poslali a ta debilni pošta to zase nekde ztratila... nebylo by to poprvy co mi neco vubec nedorazilo... emoticon
26. kvě 2011 v 11:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 No pošta??? To je něco na mě. Na Šumavě je jedna baba a to už jsem si storkát říkala, že jestli se neprotáhnu tím průlezme k ní a nezmasakruju jí hlavu sešívačkou, že jsem fakt dobrá. Ta se snad narodila, aby srala lidi jen tim, jak čumí!!!

26. kvě 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 duckei :-demoticonemoticon tak ty samý jsou asi i na rudákuemoticonemoticon jj na šumavu práve docházím... desný... no uvidime.. premyslim ze sesmolim nejakej dopis, jak si muzou dovolit mi neposlat vypis tak jak je uvedeny v jejich podminkach, a ze teda rovnou žádam o výmaz... a tečka.. to je tak na hovno že nemaj nekde nejakou pobocku...asi ví proc
26. kvě 2011 v 18:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 chcete slyset vtip ne? manel byl koordinator programatoru, mel cca 26-28 cisteho, povysili ho na product manazera a do smlouvy mu dali 10 800 Kc hrubeho...brecim tu jak zelva a nevim co budem delat, manzel jim to samozrejme nepodepise, ale...
26. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 jezis co to má znamenat? no, obavam se ze kdyz to nepodepise ze ho vysoupnou:-/// tak to je taky pekne na hovno.. a takovejhle plat v brne? to snad má i uklizecka vic ne?
26. kvě 2011 ve 21:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka kdyz ho vysoupnou, potopi celou firmu. Luky ted dela rychlokurz angliny a pujde jinak jinam. Vsude jinde po nem hrabnout s tema zkusenostma a navic ma trimesicni vypovedku
jo uklizekca tu ma vic :-/
26. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 nechápu co to zkouší.... emoticon
26. kvě 2011 ve 21:40  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka no jako kdyby jim Lukas nedrzel firmu nad vodou a ted s nimi nedelal kompletni novou podobu firmy, tak nereknu...ale tohle prepiskli
26. kvě 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote Teda to je nářez. Nejdřív trable s pozemkem, pak nějakej pitomej solus a teď i práce. emoticon emoticon
Ale pokud po něm jinde hrábnou všema deseti, tak se nemusíš stresovat, ne? Půjde jinam a bude to třeba ještě lepší emoticon
To by mu ten zbytek peněz dávali jako bokem nebo co? Protože nepředpokládám, že by doufali, že jim někdo podepíšse svůj příjem o dvě třetiny menší, než měl do teďka. Ale chápu, že pro vaše účely s hypotékou je tahle varianta nepřijatelná, protože žádnou banku nezajímá, kolik dostane člověk pod rukou, ale kolik má na výplatnici.
27. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @mitote - no kdyby se spletli o nulu, tak by se to dalo pochopit, ale takhle? nejsou debilní? to si vážně nemohli myslet, že by jim někdo podepsal emoticon emoticon .... opravdu nestačím se divit, co se to poslední dobou děje emoticon
27. kvě 2011 ve 12:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 tak prace zazehnana...manzel zasel na tim nejvyssim a ten rekl ze se druhy jednatel zblaznil, takze zaklad mzdy mu zachovaji, a nebude mit osobko a tak, ale provize z obratu, takze na tom budem stejne, mozna lip emoticon

@duckie nenene vse slo normalne, nic nemel bokem..al ejeden jednatel ktery asi brzo skonci je pi.us

ale vcera to byl masakr, myslela jsem, ze budu mit infarkt
27. kvě 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 tak holky, zitra nám drzte palce... bude to 24 den.. doufáám, ze uz to konecne prijde! emoticon
29. kvě 2011 ve 21:48  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka kruty na to ze je to expres...my to asi podame normalne, jsem zvedava...napis me pak co vse jsi tam mela...nam jde hlavne o to, abychom videli, ze ktereho data je ta pohledavka, protoz tri roky na vymazani to letos budou
29. kvě 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 me rikalo docela dos lidi ze na vymazání ti stací kdyz mas tu pohledávku zaplacenou.... ty 3 roky jsou to, ze si po 3 roky vedená v registru, ne ze AZ po 3 rokách, to te vymazou automaticky...

takze dneska zatim nic neprislo... Stejne si uz asi myslim ze mozná vim, co to je... v roce 2008 si bral manza pujcku na gauč, mel tam myslim 2 spožděný splátky .. ale to už je rok 2008 ..to už je přes 3 roky emoticon
30. kvě 2011 v 09:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 Ahojky, zdravím všechny emoticon

Marti, někdy to nestačí - opravdu si někdy musíš o to vymazání požádat - asi podle toho o jakou pohledávku jde - myslím, že po 3 letech na žádost vymažou, jinak je to myslím po 5 letech automaticky emoticon ale nikdo Ti prakticky nic neřekne dokud nezjistíš, že jsi tam uvedená a i potom to je fičák - tak držím palečky!!!! emoticon
30. kvě 2011 v 10:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Guten Taag emoticon

Kurňa, když to tu sleduju, tak nás asi taky vytáhnu z registru, kdybysme náhodou někdy potřebovali půjčit prachy, tak abysme pak nehleděli. emoticon
30. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 tak si sednete! ted jsem se vratila z marodem z veteriny, a uz ze zvyku koukam do schranky... a? hle! výzva na solus!!! ale pekne me serou! vcera jsem se koukala, a nic tam nebylo, hlavne že na vyzvě je - edresát nezastižen 27.5.2011 !! kuá ta pošta už mi vážně pije krev!! tak ja nespim, do schranky chodim 3x denně, a proc by se namahali že? takže se jen napiju, zkulturnim a letim na poštu
30. kvě 2011 ve 12:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš