Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
tak u nas taky nic, pozemky zadne, barak exekuce se odrocila, baba se odvolala...zkusime ji nabidnout ze ho koupime... u nas je ted u manzela revoluce v praci, zatim z nej udelali product managera, ae nevim jak to bude financne, i kdyz by to melo by tlip a cela firma se prekopava, tak je to trochu stres
Odpovědět
Profilova fotka
Což o to, my bysme se do ní taky klidně naložili hned první den :-D, ale neměli jsme teplou vodu :-D Bojler od objednávky dovezli až za osm týdnů a nemohli jsme ho vynést dřív, než budou schody, protože ty provizorní by ho už asi neunesly. A schody trvaly dost dlouho, tak když už jsme to vydrželi až do teďka, tak jsme si řekli, že ten tejden počkáme, než bude kuchyně :-) Jako vana na každodenní koupání to není, pokud teda člověk není manželka prvoligovýho fotbalisty a těch 300 litrů by mu bylo fuk :-D Chce to ještě sprcháč k tomu, to jako jo.
Odpovědět
tak u nas krize jak nam hypotec. porad. porad rikala ze hypo dostanem, zjistili jsme, ze ne...dnes nam volala ze mame zaznam v solusu z roku 2008 za pozde zaplacene komunikace. Normalne jsem se rozbrecela. Myslela jsem, ze uz jsme davno provereni. Manzel si mysli, ze je to Vodafone, tak zjsituje info, protoze Vodafone to smazava po 3 letech a to by bylo letos, ale nevime od kdy to je...nicmene to bdue castka typu 400Kc Navic nas zacala hypotec. porad. tlacit, at prejdeme na jinou pobocku, ze ta nase toho pry ma moc... nevim, zacinam byt hodne neduveriva a chci si obehat ted banky sama at se vyjadri...
Odpovědět
tak cteme Solus...nechapu proc nam hyp. porad. nerekla ze se to po trech letech vymazava a ze po dvou letech lze pozadat o vymaz? Uz jsou to skoro tri roky, takze vymaz ihned zadame...jsme neskutecne nasrana a zklamana...ne na manzela, na hyp. porad. , sakra podminky Solusu ma znat nazpamet a ne nam tvrdit ze nevi kdy to vymazou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) @mitote Jak na to tak koukám, tak asi fakt neexistuje dobrej finanční poradce. Každej z toho chce mít jen největší rito a na zákazníka sere. Přitom je to fakt blbost, nějká blbá ani ne pětistovková pozdě splacená faktura. A i věřím, že člověk, kterej si dává na všechno ukrutnýho bacha, může zapomenout. Nejlepší je, že třeba takový ku*vy jako je T-mobile, ty ti to vůbec nedají vědět, že člověk nezaplatil a za rok mu přijde rovnou od vymahačský agentury bubudopis. To se stalo kolegyni a málem jí kleplo. Tak držím palce, ať to klapne a brzo jste z toho venku. No a dneska je tak krásně a já zase dřepákuju v kanclu. V jednu přijedou z kuchyní s pár věcma, co ještě neudělali, tak tam musím rychle dofrčet a pak zase zpátky. Uááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, @mitote: no není to tak dlouho co jsme o tom tady docela dost diskutovaly a opravdu nechápu finanční poradkyni ]-( bych jí poslala do řiti a vše si vyřídila sama - copak si tohle může dovolit ? Já jako laik na takovéto věci bych jí důvěřovala - vždyť je proškolená, musí být znalá v oboru - tak co je to za přístup? Můžu se zeptat pro koho dělá? Mě opravdu připadne, že si z lidí dělají jen srandu a tahají prachy!!!!!! :-S :-S bych blila!!!! :-S ]-( @duckie: jůůů tak ať jim to jde pěkně od ruky a pak by ses taky mohla pochlubit aspoň jednou fotečkou ;-) ;-) jsme všechny zvědavé!!!! že jo holky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek No, musí zapojit tu baterii a asi je nechám zapojit i myčku. Sice máme od nich v ceně zapojení spotřebičů, ale radši to dělal chlap sám. Říkal, že na půdě se už naplazil kilometry (nemáme tam zatím pořádnou pochozí podlahu) a nikdy nic nezlikvidoval, tak si tam nenechá teď hamťat dva cizí tlusťochy :-D K indukci jsme si radši zase koupili tepluvzdornější kabel a za troubu dali takovou tu "alumatku", aby moc nehřála do těch kabelů. Ale myčku ať radši zapojí, když už se tam budou vrtat. Já si vás všechny tady nahážu do přátel a udělám to "kamarádčoft" album, přece jen mi nemusí do kuchyně čumět kdekdo :-D Jinak my až teď budeme mít čas, tak si musíme sednou ke všem těm našim spořením a pojistkám.....já vám nevím, ale mi přijde, že za ty prachy, co tam letama narvu, dost budeme pak sušit hubu....že prostě to není nic extra. Samozřejmě před těma rokama naslibovali horydolyčernejles a ve finále, když na to teď tak koukám, tak prd a vořech.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hooolky:-) tak dneska mam volno, ale jelikoz jsem udelala dost dulezitej kseft, tak dneska musim do práce "skáknout" abych neco zaridila... tak o Solusu mi ani nemluvte! kurvy debilni!! uz je to 17 dní co jsme tam odeslali požadavek o výpis, bude nás to stát 700,- zaskrtli jsme políčko EXPRESNE a porád nic!!! já uz jsem šedivá, a nervní, a na solus se proste nedovoláte.. je to čistě dopisová záležitost a nezbývá než čekat.. pěkně mě to ale sere, všechno stojí a ČEKÁ! ...grrr no, tak sem se zase nasrala, tak se jdu uklidit k nádobí:-D:_D duckei uz se tesim na fotky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, baterie namontovaná, myčka zapojená. Řádsky se nám u toho pán zapotil, ale klaplo to :-) Akorát teda nepřivezl ty chybějící police do skříně, to až příště s tou vyreklamovanou prac. deskou. A přišla nám ta Velux roletka, tak jsem zvědavá, až jí večer namontujeme, jak to bude vypadat. Juchuchůů :-)
Odpovědět
@duckei ani mi nemluv, ja si myslela, ze kdyz ji mama haze klienty a dela advokatni sluzby zadarmo, ze se podle toho bude k nam chovat a ne tohle...dnes padlo definitivne, ze ji oznamime, ze hypoteku nechcem... a vyresime si to sami, obehnem banky co si vytipujem. Taky chceme dnes vyplnit zadost do Solusu o to vymazani, podminky splnujeme nastesti. Nechapu ale jak nam ta pi.a mohla tvrdit, ze budeme cekat min 4-5 let. TO by snad mela jako finan. poradce vedet jak to v Solusu chodi ne? @lucianek opet se vyplati dvakrat mer, jednou rez...a ja jsem jeste porad moc naivni a hodna, porad rikam ze s tim skoncim a ono hovno... spolecnost Ti napisi do IP
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska opet nic:-/ :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka A do kdy je nejzasší termín, kdy to může dojít? A do kdy to musíte vědět?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
duckei to netusim, u tech moznosti kde jsme zaskrtavali moznosti doruceni tak tam bylo expresne ( coz jsme zatrhli) pak nejaky 2 moznosti který si tak nejak nepamatuju, a ta "nejhorsi" varianta byla do 30 dnů ... coz je za 10 dní.... ale budem platit za expresní, tak to chci mit expresne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A v čem by pak byl potíž, kdyby to přišlo do měsíce tedy neexpresně (ať už to zaplatíte nebo ne), jestli na to někdo čeká...jako ten váš úvěrář nebo banka nebo kdo.
Odpovědět
Profilova fotka
no nejvetsi problem je, ze na to cekame vsichni.. hlavne asi já.. ptz mi zjistime v cem je teda problem, vysvetlime to uveru, aby nám to posvetili a konecne si koupili ten pozemek...takze je to ted ta nejdulezitejsi vec, kuli který se ceká a stoplo uplne vsechno... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky ten pozemek nemáme rezervovaný, takze proto se chvátá, muze prijit nejakej vykuk, rekne tenhle.. a my máme po ptákách:- /
Odpovědět
Profilova fotka
No to je jasný. A realitka/majitel prodá prvnímu, kdo vysází prachy...logický.... A nedá se tam nějak dovolat nebo tak něco?
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze nedá... chtela jsem tam jet osobne a vyridit to tam osobne.. nejaky dopisovaní na takhle dulezity veci me fakt neuzije:-/ ale prej to nejde, prej nemaj ani pobocku, ani telefony, proste si tam posles zadost a oni ti odpovi.... takze jsem fakt nerudná... ptz co zmuzes - nic... treba uz to poslali a ta debilni pošta to zase nekde ztratila... nebylo by to poprvy co mi neco vubec nedorazilo... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No pošta??? To je něco na mě. Na Šumavě je jedna baba a to už jsem si storkát říkala, že jestli se neprotáhnu tím průlezme k ní a nezmasakruju jí hlavu sešívačkou, že jsem fakt dobrá. Ta se snad narodila, aby srala lidi jen tim, jak čumí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
duckei :-d:-D:-D tak ty samý jsou asi i na rudáku:-D:-D jj na šumavu práve docházím... desný... no uvidime.. premyslim ze sesmolim nejakej dopis, jak si muzou dovolit mi neposlat vypis tak jak je uvedeny v jejich podminkach, a ze teda rovnou žádam o výmaz... a tečka.. to je tak na hovno že nemaj nekde nejakou pobocku...asi ví proc
Odpovědět
chcete slyset vtip ne? manel byl koordinator programatoru, mel cca 26-28 cisteho, povysili ho na product manazera a do smlouvy mu dali 10 800 Kc hrubeho...brecim tu jak zelva a nevim co budem delat, manzel jim to samozrejme nepodepise, ale...
Odpovědět
Profilova fotka
jezis co to má znamenat? no, obavam se ze kdyz to nepodepise ze ho vysoupnou:-/// tak to je taky pekne na hovno.. a takovejhle plat v brne? to snad má i uklizecka vic ne?
Odpovědět
@alkapinka kdyz ho vysoupnou, potopi celou firmu. Luky ted dela rychlokurz angliny a pujde jinak jinam. Vsude jinde po nem hrabnout s tema zkusenostma a navic ma trimesicni vypovedku jo uklizekca tu ma vic :-/
Odpovědět
Profilova fotka
nechápu co to zkouší.... 8-(
Odpovědět
@alkapinka no jako kdyby jim Lukas nedrzel firmu nad vodou a ted s nimi nedelal kompletni novou podobu firmy, tak nereknu...ale tohle prepiskli
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Teda to je nářez. Nejdřív trable s pozemkem, pak nějakej pitomej solus a teď i práce. |-| :-( Ale pokud po něm jinde hrábnou všema deseti, tak se nemusíš stresovat, ne? Půjde jinam a bude to třeba ještě lepší ;-) To by mu ten zbytek peněz dávali jako bokem nebo co? Protože nepředpokládám, že by doufali, že jim někdo podepíšse svůj příjem o dvě třetiny menší, než měl do teďka. Ale chápu, že pro vaše účely s hypotékou je tahle varianta nepřijatelná, protože žádnou banku nezajímá, kolik dostane člověk pod rukou, ale kolik má na výplatnici.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote - no kdyby se spletli o nulu, tak by se to dalo pochopit, ale takhle? nejsou debilní? to si vážně nemohli myslet, že by jim někdo podepsal ]-( ]-( .... opravdu nestačím se divit, co se to poslední dobou děje :-(
Odpovědět
tak prace zazehnana...manzel zasel na tim nejvyssim a ten rekl ze se druhy jednatel zblaznil, takze zaklad mzdy mu zachovaji, a nebude mit osobko a tak, ale provize z obratu, takze na tom budem stejne, mozna lip :-) @duckie nenene vse slo normalne, nic nemel bokem..al ejeden jednatel ktery asi brzo skonci je pi.us ale vcera to byl masakr, myslela jsem, ze budu mit infarkt
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, zitra nám drzte palce... bude to 24 den.. doufáám, ze uz to konecne prijde! :-)
Odpovědět
@alkapinka kruty na to ze je to expres...my to asi podame normalne, jsem zvedava...napis me pak co vse jsi tam mela...nam jde hlavne o to, abychom videli, ze ktereho data je ta pohledavka, protoz tri roky na vymazani to letos budou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?