Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
me rikalo docela dos lidi ze na vymazání ti stací kdyz mas tu pohledávku zaplacenou.... ty 3 roky jsou to, ze si po 3 roky vedená v registru, ne ze AZ po 3 rokách, to te vymazou automaticky... takze dneska zatim nic neprislo... Stejne si uz asi myslim ze mozná vim, co to je... v roce 2008 si bral manza pujcku na gauč, mel tam myslim 2 spožděný splátky .. ale to už je rok 2008 ..to už je přes 3 roky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím všechny ;-) Marti, někdy to nestačí - opravdu si někdy musíš o to vymazání požádat - asi podle toho o jakou pohledávku jde - myslím, že po 3 letech na žádost vymažou, jinak je to myslím po 5 letech automaticky ]-( ale nikdo Ti prakticky nic neřekne dokud nezjistíš, že jsi tam uvedená a i potom to je fičák - tak držím palečky!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Guten Taag :-) Kurňa, když to tu sleduju, tak nás asi taky vytáhnu z registru, kdybysme náhodou někdy potřebovali půjčit prachy, tak abysme pak nehleděli. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak si sednete! ted jsem se vratila z marodem z veteriny, a uz ze zvyku koukam do schranky... a? hle! výzva na solus!!! ale pekne me serou! vcera jsem se koukala, a nic tam nebylo, hlavne že na vyzvě je - edresát nezastižen 27.5.2011 !! kuá ta pošta už mi vážně pije krev!! tak ja nespim, do schranky chodim 3x denně, a proc by se namahali že? takže se jen napiju, zkulturnim a letim na poštu
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka: no česká pošta se činí!!!! ]-( ]-( ... tak šup sem s výsledkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak manzovo mi tentokrat nedali ( u prvniho mi to dali), tak se podrzte... a já jsem cistá... mam tam ten tmobile, ale to uz je zaplacený dááávno, a pani z uveru rekla, ze ten tmobile to neni... takze tam neco musí mit manža =-) do 4 snad nevydrzim....
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka: to čeká je hrozný co? já čekám 14 dní na výsledky od gyndaře a dneska jsem si měla volat, a řekli mi, že výslekdy vozí až ve čtvrtek... takže po 3 týdnech - takže budu v nervu ještě pár dní - vždyť to už se ztratí ne? ]-( ]-( den sem, den tam, hodina sem, hodina tam ]-( ....
Odpovědět
Profilova fotka
jj oni to nevidi, ze je clovek v nervu a že čekááá..... grr.. nesnášim čekání... :-D :-D asi si jdu delat obed :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já NENÁVIDÍM čekání!!!! Mám totiž pocit, že celej život jen čekám. A když nečekám, tak něco hledám :-D Když si vybavuju zpětně svojí gymnaziální docházku - jsem furt čekala - na autobus (to nejčastějc snad :-D ) , na písemku, na výsledky písemky, na zkoušení, na bůra, na prázdniny....člověk fuuuurt jenom čeká!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei presne... :-D taky jsem si na stredbi porad rikala ze jen cekam.. na bus.. na 4ták.. n 18ky, na maturitu... desny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taaak....po sáááhodlouhém pátrání jsme objevili 4 favority pro našu lednici. http://www.bosch-home.com/cz/KGN36S50... -vzhledově asi největší favoritka, 185 cm (chtěli jsme dvoumetrovou, ale těch 15 čísel už nás nezabije), ovšem cena je teda už odpovídající designu. http://www.patro.cz/objects/107497895... - ta má děsivě prťavej mrazáček a ani vzhledově to není přesně to, co jsme hledali, cena příznivá http://www.gorenje.cz/exklusivni_vyro... - největší výhoda je, že je to taky Gorenje, jako ostatní, co máme, ale není to ta stejná řada, tak aby se netlouklo to moc oválný madlo - jen 180 cm a tím pádem celá malá i s mrazákem, ale cenově fajn http://www.lg.com/cz/domaci-spotrebic... - dělají 185 i 200 cm, nevýhoda je, že ta dvoumetrová má to debilní chladítko na lahve, což se mi vůbec, ale vůbec nelíbí - taky se mi nelíbí to madlo na otvírání, ale třeba by tam být nemuselo - cena nic moc, ale jinak to byla hned po "bošce" favoritka, dokud jsme nezjistili, že ta dvoumetrová má to chladítko, grrr Tak co myslíte? Jo a nevíte, kde se to dá jako vidět? Všude mají asi tak 80% bílých lednic, mezi tím tak pět nerezových chudinek a tím končím tvá máňa. Děs.
Odpovědět
Profilova fotka
tadá.....tákze manza tam má presne ten gauc... a má tam napsáno presne to co jsem psala, a jeste tammá napsáno : dluzná částka : 0kč - vše splaceno ... já tam mam ten tmobile, kterej to prej neni, tak jim asi vadí jen ten záznam, ptz dluh evidentne neni u nikoho... no tak to je zase byrokracie ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@alkapinka No vida, takže jen buzerace, aby vás popotáhli. To si mohl ale ten fajnovej finanční poradce pozjistit sám předem, že jo? Tak hlavně, že nedlužíte někde statisíce, aniž byste o tom věděli a tohle klapne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei no, muzu ti rict ze mi spadl kámen ze srdce, fakt jsem se bála co kde máme za jaký pálky a ani o tom nevíme... takze aspon jeden důvod že s emi bude spát líp :-N ted beru telefon a jdu volat uvěráři, jestli máme sesmolit zase nějakej dopis nebo co vlastne ted delat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně...sice si člověk říká Nejsem blbej, snad vim, co platim a neplatim....ale co kdyby jenom.... By ho taky mohl sesmolit on, ne? Když jste si tohle vyběhali sami.
Odpovědět
Profilova fotka
tak, uz jsem zase hrozne chytrá..takze prej zatim nic, a zitra v 11 ho tu mam jak na koni, on na to koukne, ja mu to "vysvetlim" nebo spis reknu co to bylo, a pak to bude na něm :-N zřejmě =-)
Odpovědět
@lucianek na strankach solusu je psano, ze automaticky mazou po trech letech
Odpovědět
@alkapinka vadi jim ten zaznam, my mame taky dluzna castka 0Kc, ale vadi to, ze ten Vodafone byl zaplacen pozde - ze tam byla jedna upominka a diky tomu dai manzela do registruj...hlavne ze ta opozdena platba byla asi 300Kc ]-( nicmene mame to taky z roku 2008, tak jen zjistit presne datum nebo mesic a cekat na automaticky vymaz
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak at se jdou bodnout... kuli 300kč ti nedaj uver? vzdyt oni na tobe prakticky zbohatnou... a kdyz by si neplatil, tak ti to seberou.. tak co takovy caviky.. nereknu kdyby tam bylo já nevim 50ttis nebo tak... ale stokoruny? 3 roky starý? grrr.. no... hlavni je ze nic nedluzime, a ze doufám, ze to teda už projde, kdyz o tom víme, tak jim reknem co to bylo, a doufám ze bude po problemu 8-(
Odpovědět
@alkapinka jojo, presne tak, v roce 2008 Luky pozde zaplatil cca 300Kc za telefon, zaplatil po upomince, diky tomu je v rejstriku Solus a diky tomu nam nedaji hypo..ale letos bychom meli byt automaticky vymazani, ale zkusime jestli nas nevymazou i driv... ja jsem dnes potkala tu hypo porad...no meli jste ji videt, agresivni jak prase, jaktoze jsme ji jeste nedali formular podepsanej s prechodem na jinou pobocku...nechapu proc bychom meli nekam prechazet kdyz pres ni hypo resit nebudem a kdo vi jeslti vubec pres KB? Porad nam tvrdi, ze jinde nam 100% uver na stavebni pozemek nedaj..obavam se, ale ze to neni az tka uplne pravda a banky si obejdem
Odpovědět
Profilova fotka
mitote no, nechci se vubec tý naší "banky" zastávat, ale nám daji 100% (teda -pokud teda daji :-N :-N ).. a práve ze jim nevadí ten zápis, kdyz se osvetlí, proc, jak co atd... tak proto doufám ze to bude v ok... ale vim ze u nekterých bank nemas sanci at je to jen koruna 3roky stará... a ani 100% ti nedaj .. takze aspon v necem je ta liška dobrá... i kdyz... delala jsem ted dvoum klientum koupelnu a oba meli lisku.. a šíííleny problemy s tim aby penize prevedli :-| tak jsem zvedava jak to jeste bude pokracovat... =-) :-N
Odpovědět
@alkapinka no nas porad tlaci ze nam pry nikdo jiny nez KB neda 100%. Ale kdyz uz slysim, ze Liska da, tak si myslim, ze je to kec? A meli jste u Lisky nejake sporeni pred tim?
Odpovědět
Profilova fotka
jo meli.. mam tam cca 200tis, a smlouvu asi tak 10let.... ale v hodnote pozemku je to prej tak zanedbatelný, ze jsem pry na stejny startovni care, jako ty, co nemaj ani korunu.... coz potesi 8-( - :-D :-D
Odpovědět
@alkapinka aha :-D taky pekny...no my zkusime Rajfku, Ceskou sporitelnu, Lisku, MBank, GE Money a dal uvidime...my teda mame u Rajfky nasporenych na stavebku taky asi tak 20 tacu :-D ale manzel ma u nich i podnikatelsky ucet a mama tam ma nejakou znamou, kterou rozvadela...KB taky asi zkusime, ale uz si vs eobejdeme a vyridime osobne a ne pres nejakeho zprostredkovatele, kor kdyz je placen bankou
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne nikde nedavejte kontaktni udaje pri poptávání... jelikoz oni vas automaticky zahrnou jako zájemce o uver, a to je snad jeste horsi, nez zápis v rejstriku....
Odpovědět
tak pecka, uz vime, proc tak jde po tom, abychom podepsali souhlas s prevodem uctu na jinou pobocku...ona uz tu zadost podala a skoro prevedla a ted je v pruseru ze to neni od nas podepsano...ale my jsme o nicem nevedeli a uz vubec ji nic neodsouhlasili...nechapu jak si to muze dovolit, pizda jedna pockej jak nedavat kontaktni udaje? ja se bojim, ze je ta hypo porad uz za nas dala do KB...ale my KB nechcem...kdyz poptavala nas uver
Odpovědět
Profilova fotka
coze??? no tak to je taky mazec... no.. me ted taky vyrazila dech jedna osoba... dala se na obchodáka pred 10dny, a zacla se nam fušovat do uvěru, že ho udělá apod... tkaový mam nejradši ]-( ]-( ]-( no, tak to tam budete uz zaevidovaný, tim padem vám bude jiná banka mozná delat problemy.... my v tom vypisu i máme: pocet žádostí o uver: ....
Odpovědět
@alkapinka ale my jsme nedavali zadost ale jen zjisteni, zdali na uver dosahneme...jeste me rekni, ze je to to stejny a me rani mrtvice ja jsem ted nasrana jak delo, tyden mame ucet na ceste mezi dvema pobockama ani o tom nevime, ta manzel to ted podepsal a s ni koncime totalne... vse si uz vyridime radeji sami
Odpovědět
Profilova fotka
no vzdyt jo, to jim stačí... proto se říká, že s enemá dávat ani udaj o sobe... jelikoz jakmile dás jmeno, na cokoli, tak ses tam...proste tebe zajima jen castka, ale oni si te uvedou jako žadatele... a je jim u prdele ze si zadnou zadost nedavala.... jak podepsal? proc to podepisoval? to vubec nemel podepisovat! ...
Odpovědět
no parada tak to nedostanem ani korunu, kdyz uz nas proverovali v KB jeslti dostanem uver...je me skoro do breku... no podepsal protoze aktualne je ucet nekde mezi pobockama a dalijsme si podminky, jeste nam podepise peknych par papiru od mamy-advokatky k tomu prevodu jakoze s ek nicemu nezavazujeme a blablabla a jestli jo tak bude mit holcicka ale super pruser, ktery si uz za ramecek neda... prosim te a proc vadi kdyz jine banky uvidi, ze jsi se jindy ptak na uver?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?