Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
 @alkapinka: no česká pošta se činí!!!! emoticon emoticon ... tak šup sem s výsledkem emoticon
30. kvě 2011 ve 13:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1989 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1987 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 tak manzovo mi tentokrat nedali ( u prvniho mi to dali), tak se podrzte... a já jsem cistá... mam tam ten tmobile, ale to uz je zaplacený dááávno, a pani z uveru rekla, ze ten tmobile to neni... takze tam neco musí mit manža emoticon do 4 snad nevydrzim....
30. kvě 2011 ve 13:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @alkapinka: to čeká je hrozný co? já čekám 14 dní na výsledky od gyndaře a dneska jsem si měla volat, a řekli mi, že výslekdy vozí až ve čtvrtek... takže po 3 týdnech - takže budu v nervu ještě pár dní - vždyť to už se ztratí ne? emoticon emoticon den sem, den tam, hodina sem, hodina tam emoticon ....
30. kvě 2011 ve 13:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1989 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1987 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 jj oni to nevidi, ze je clovek v nervu a že čekááá..... grr.. nesnášim čekání... emoticon emoticon asi si jdu delat obed emoticon
30. kvě 2011 ve 13:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Já NENÁVIDÍM čekání!!!! Mám totiž pocit, že celej život jen čekám. A když nečekám, tak něco hledám emoticon Když si vybavuju zpětně svojí gymnaziální docházku - jsem furt čekala - na autobus (to nejčastějc snad emoticon ) , na písemku, na výsledky písemky, na zkoušení, na bůra, na prázdniny....člověk fuuuurt jenom čeká!!! emoticon
30. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 duckei presne... emoticon taky jsem si na stredbi porad rikala ze jen cekam.. na bus.. na 4ták.. n 18ky, na maturitu... desnyemoticon
30. kvě 2011 ve 14:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Taaak....po sáááhodlouhém pátrání jsme objevili 4 favority pro našu lednici.

http://www.bosch-home.com/cz/KGN36S50.html
-vzhledově asi největší favoritka, 185 cm (chtěli jsme dvoumetrovou, ale těch 15 čísel už nás nezabije), ovšem cena je teda už odpovídající designu.

http://www.patro.cz/objects/1074978956.html
- ta má děsivě prťavej mrazáček a ani vzhledově to není přesně to, co jsme hledali, cena příznivá

http://www.gorenje.cz/exklusivni_vyrobky/ora-ito?c=306450
- největší výhoda je, že je to taky Gorenje, jako ostatní, co máme, ale není to ta stejná řada, tak aby se netlouklo to moc oválný madlo
- jen 180 cm a tím pádem celá malá i s mrazákem, ale cenově fajn

http://www.lg.com/cz/domaci-spotrebice/chladnicky/LG-kombinace-mraznicka-dole-GB7143A2HZ.jsp
- dělají 185 i 200 cm, nevýhoda je, že ta dvoumetrová má to debilní chladítko na lahve, což se mi vůbec, ale vůbec nelíbí
- taky se mi nelíbí to madlo na otvírání, ale třeba by tam být nemuselo
- cena nic moc, ale jinak to byla hned po "bošce" favoritka, dokud jsme nezjistili, že ta dvoumetrová má to chladítko, grrr

Tak co myslíte? Jo a nevíte, kde se to dá jako vidět? Všude mají asi tak 80% bílých lednic, mezi tím tak pět nerezových chudinek a tím končím tvá máňa. Děs.

30. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 tadá.....tákze manza tam má presne ten gauc... a má tam napsáno presne to co jsem psala, a jeste tammá napsáno : dluzná částka : 0kč - vše splaceno ... já tam mam ten tmobile, kterej to prej neni, tak jim asi vadí jen ten záznam, ptz dluh evidentne neni u nikoho... no tak to je zase byrokracie emoticon
30. kvě 2011 v 15:51  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka No vida, takže jen buzerace, aby vás popotáhli. To si mohl ale ten fajnovej finanční poradce pozjistit sám předem, že jo? Tak hlavně, že nedlužíte někde statisíce, aniž byste o tom věděli a tohle klapne. emoticon
30. kvě 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 duckei no, muzu ti rict ze mi spadl kámen ze srdce, fakt jsem se bála co kde máme za jaký pálky a ani o tom nevíme... takze aspon jeden důvod že s emi bude spát líp emoticon ted beru telefon a jdu volat uvěráři, jestli máme sesmolit zase nějakej dopis nebo co vlastne ted delat emoticon
30. kvě 2011 v 16:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 No jasně...sice si člověk říká Nejsem blbej, snad vim, co platim a neplatim....ale co kdyby jenom....
By ho taky mohl sesmolit on, ne? Když jste si tohle vyběhali sami.
30. kvě 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 tak, uz jsem zase hrozne chytrá..takze prej zatim nic, a zitra v 11 ho tu mam jak na koni, on na to koukne, ja mu to "vysvetlim" nebo spis reknu co to bylo, a pak to bude na něm emoticon zřejmě emoticon
30. kvě 2011 v 16:08  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @lucianek na strankach solusu je psano, ze automaticky mazou po trech letech
30. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka vadi jim ten zaznam, my mame taky dluzna castka 0Kc, ale vadi to, ze ten Vodafone byl zaplacen pozde - ze tam byla jedna upominka a diky tomu dai manzela do registruj...hlavne ze ta opozdena platba byla asi 300Kc emoticon nicmene mame to taky z roku 2008, tak jen zjistit presne datum nebo mesic a cekat na automaticky vymaz
30. kvě 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 no, tak at se jdou bodnout... kuli 300kč ti nedaj uver? vzdyt oni na tobe prakticky zbohatnou... a kdyz by si neplatil, tak ti to seberou.. tak co takovy caviky.. nereknu kdyby tam bylo já nevim 50ttis nebo tak... ale stokoruny? 3 roky starý? grrr.. no... hlavni je ze nic nedluzime, a ze doufám, ze to teda už projde, kdyz o tom víme, tak jim reknem co to bylo, a doufám ze bude po problemu emoticon
30. kvě 2011 ve 20:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka jojo, presne tak, v roce 2008 Luky pozde zaplatil cca 300Kc za telefon, zaplatil po upomince, diky tomu je v rejstriku Solus a diky tomu nam nedaji hypo..ale letos bychom meli byt automaticky vymazani, ale zkusime jestli nas nevymazou i driv...

ja jsem dnes potkala tu hypo porad...no meli jste ji videt, agresivni jak prase, jaktoze jsme ji jeste nedali formular podepsanej s prechodem na jinou pobocku...nechapu proc bychom meli nekam prechazet kdyz pres ni hypo resit nebudem a kdo vi jeslti vubec pres KB? Porad nam tvrdi, ze jinde nam 100% uver na stavebni pozemek nedaj..obavam se, ale ze to neni az tka uplne pravda a banky si obejdem
30. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 mitote no, nechci se vubec tý naší "banky" zastávat, ale nám daji 100% (teda -pokud teda daji emoticon emoticon ).. a práve ze jim nevadí ten zápis, kdyz se osvetlí, proc, jak co atd... tak proto doufám ze to bude v ok... ale vim ze u nekterých bank nemas sanci at je to jen koruna 3roky stará... a ani 100% ti nedaj .. takze aspon v necem je ta liška dobrá... i kdyz... delala jsem ted dvoum klientum koupelnu a oba meli lisku.. a šíííleny problemy s tim aby penize prevedli emoticon tak jsem zvedava jak to jeste bude pokracovat... emoticon emoticon
30. kvě 2011 ve 20:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka no nas porad tlaci ze nam pry nikdo jiny nez KB neda 100%. Ale kdyz uz slysim, ze Liska da, tak si myslim, ze je to kec? A meli jste u Lisky nejake sporeni pred tim?
30. kvě 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 jo meli.. mam tam cca 200tis, a smlouvu asi tak 10let.... ale v hodnote pozemku je to prej tak zanedbatelný, ze jsem pry na stejny startovni care, jako ty, co nemaj ani korunu.... coz potesi emoticon - emoticon emoticon
30. kvě 2011 ve 20:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka aha emoticon taky pekny...no my zkusime Rajfku, Ceskou sporitelnu, Lisku, MBank, GE Money a dal uvidime...my teda mame u Rajfky nasporenych na stavebku taky asi tak 20 tacu emoticon ale manzel ma u nich i podnikatelsky ucet a mama tam ma nejakou znamou, kterou rozvadela...KB taky asi zkusime, ale uz si vs eobejdeme a vyridime osobne a ne pres nejakeho zprostredkovatele, kor kdyz je placen bankou
30. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 hlavne nikde nedavejte kontaktni udaje pri poptávání... jelikoz oni vas automaticky zahrnou jako zájemce o uver, a to je snad jeste horsi, nez zápis v rejstriku....
30. kvě 2011 ve 21:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 tak pecka, uz vime, proc tak jde po tom, abychom podepsali souhlas s prevodem uctu na jinou pobocku...ona uz tu zadost podala a skoro prevedla a ted je v pruseru ze to neni od nas podepsano...ale my jsme o nicem nevedeli a uz vubec ji nic neodsouhlasili...nechapu jak si to muze dovolit, pizda jedna

pockej jak nedavat kontaktni udaje? ja se bojim, ze je ta hypo porad uz za nas dala do KB...ale my KB nechcem...kdyz poptavala nas uver
30. kvě 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 coze??? no tak to je taky mazec... no.. me ted taky vyrazila dech jedna osoba... dala se na obchodáka pred 10dny, a zacla se nam fušovat do uvěru, že ho udělá apod... tkaový mam nejradši emoticon emoticon emoticon

no, tak to tam budete uz zaevidovaný, tim padem vám bude jiná banka mozná delat problemy.... my v tom vypisu i máme: pocet žádostí o uver: ....
30. kvě 2011 ve 21:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka ale my jsme nedavali zadost ale jen zjisteni, zdali na uver dosahneme...jeste me rekni, ze je to to stejny a me rani mrtvice

ja jsem ted nasrana jak delo, tyden mame ucet na ceste mezi dvema pobockama ani o tom nevime, ta manzel to ted podepsal a s ni koncime totalne... vse si uz vyridime radeji sami
30. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 no vzdyt jo, to jim stačí... proto se říká, že s enemá dávat ani udaj o sobe... jelikoz jakmile dás jmeno, na cokoli, tak ses tam...proste tebe zajima jen castka, ale oni si te uvedou jako žadatele... a je jim u prdele ze si zadnou zadost nedavala.... jak podepsal? proc to podepisoval? to vubec nemel podepisovat! ...
30. kvě 2011 ve 21:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 no parada tak to nedostanem ani korunu, kdyz uz nas proverovali v KB jeslti dostanem uver...je me skoro do breku...
no podepsal protoze aktualne je ucet nekde mezi pobockama a dalijsme si podminky, jeste nam podepise peknych par papiru od mamy-advokatky k tomu prevodu jakoze s ek nicemu nezavazujeme a blablabla a jestli jo tak bude mit holcicka ale super pruser, ktery si uz za ramecek neda...

prosim te a proc vadi kdyz jine banky uvidi, ze jsi se jindy ptak na uver?
30. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 nevim, na to jsem taky neprisla, ale jediny co me napadá, tak je ze si nedůvěryhodná .. asi že žádáš všude nebo jak... aspon tak jsem to pochopila.. jinak nevim proc by jim to melo vadit.. spis naopak, kdyz vidi, ze s ezajimas, tak maj pro tebe udelat super podminky aby te ulovili..

nevim, me prijde ze dnesni svet je uplne na ruby... vsude aby ses doprosovala, remeslnikum stala za prdeli a porad peskovala, i u blbych prodejcu pomalu aby si lezla po kolenou aby ti neco prodali/ udelali... to je doba, to je hrozny..
30. kvě 2011 ve 21:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka a jak jsi to zjistila, ze to vadi?

no to je, ja mam dojem, ze posledni normalni je ma prace, ve student agency, kde je nam mlaceno do hlavy, ze klientovi musime splnit vse bez ohledu na to jak je to realne emoticon
30. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 no nejen ze tu je na to téma, ale taky me na to upozornovali 2 "obchodaci"

mitote no, tak to máme stejnou praci... vyrvy si játra, hlavne kdyz bude klient spokojenej emoticon emoticon
30. kvě 2011 ve 22:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka no ja jsem tu projela vsechny diskuse ted o hypo a nenasla jsem to, ale ted to psal lukas te financni cuze tak jsem zvedava co odpovi...ale tak snad poptani u jedne banky nebude takovy pruser
30. kvě 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš