Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
cauky holky.. tak my sme s mitote snad proklety.... dneska byl hooodne zle.... mozna bude jen jeden prijem.... mozná celou stavbu "odlozime":-(((((((
Odpovědět
@alkapinka ty jo my si muzem gratulovat...manzel porad o platu jedna, me z toho cekou nervy takovym zpusobem, ze uz jsem se objednala na pokec k psycholozce... a anglinu uz chodi na nejak ekurzy kde se ma nauci thlavne mluvit, tak uvidime... a co se deje prosim te u vas? jinak uz nam od Solusu dosel SIN na smsku, tak honem pro nej na postu
Odpovědět
Profilova fotka
Juj ženy, co se děje? Jak jen jeden plat, však pracujete oba? Nebo nějakej průser v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
co to tu čtu ? :-O kde je tlačítko to se mi nelíbí ? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ženy, zeptám se vás jako zkušenějších - v sobotu se nám vdává spolužačka z gymplu. Dostaly jsme s holkama oznámení, ale bez pozvánky, tudíž bychom chtěly se jít jen mrknout. Kdyby se brali na radnici nebo někde na zámku, bylo by to ok, ale oni to mají doma na zahradě. Komplet všechno - obřad, hostinu, večerní raut. Já nevím...není to blbý, když jsme nebyly pozvaný a ani se vlastně nezmínila, že bysme se měly přijít podívat....mají to vlastně doma, takže čistě teoreticky se někomu, kdo o to nijak "slovně" nestál, cpeme do baráku/na zahradu. Není to divný, "vlezlý", neslušný?
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie čéče tak to bych teda byla taky na vážkách :-( já jsem povaha že bych asi nešla ... ale pokud by vás bylo víc, tak se to dá svést na zblblost davem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Mně se při představě, že mají nějaký zamykací vchodový dveře a je tam někdo jako vrátnej, kdo chodí otvírat a třeba bysme byly jediný "koukací" nepozvaný a pak přijde otázka Kdo jste? No a z toho se mi dělá úplně zle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei čoveče, to bych se na to vyprdla... kdyby to bylo kdekoli tak jdu..ale na "cizí" pozemek bych se asi necpala... jo, mrzelo by me to, ale bohužel... holky IP
Odpovědět
@duckie ja nevim, tak se ji zeptej jestli se mate prijit na obrad podivat, jestli jste dostali oznameni...na hostinu urco ne....
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večer...:-)
Odpovědět
zdar zdar
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Tak na hostinu by bez pozvánky přišel asi jen sociální retard :-D To mě ani nenapadlo.
Odpovědět
Článek se načítá
@duckie to jo no, ale treba u nas jako tchan nam porad nekoho cpal na hostinu a asi dva mesice vyvijel tk intenzivni natlak az jsme podlehli a navysili kapacitu a pozvali i je...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, to je něco jinýho, protože pak jste je pozvali. Ale je fakt, že mi po tom oznámení volala kamarádka a jestli jdu i na oběd nebo jen na večerní ožíračku, tak jí říkám, že se jí tahle rada hodí i do budoucna - že pokud není u oznámení pozvánka ke stolu, případně na večerní raut, tak by bylo krajně nevhodné se dožadovat gáblíku :-D Přece jen, nelezu na to beremko jen tak pro prdel, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jj presne jak rikas, kdyz jsem planovala svatbu jen jsem žasla, kdo se vsechno vecpal na hostinu a na večer... jako jeste před svatbou... dostali oznamení a už planovali kolika auty pojedou, co bude k obedu atd.. no taky jsem žasla... nastesti jsem jim to rekla, ze na obed ani raut nejsou zváni, ale jestli tak moc chteji, tak at na raut uz klidne prijdou..ale né na hostinu... od tech dob, mam o polovinu míň "kamarádů" :-D :-D :-D duckei ty lezes na beremo?:-) že by? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No "že by" rohodně ne :-D Spíš když se mi vdávala kamarádka, tak ta mě sem vlastně přivedla, takže jsem to zjišťovala všechno s ní....pak svatbu zrušili měsíc před a bylo po srandě :-D A taky se tam dají najít kontakty na kosmetičky atd., co člověk potřebuje i normálně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kontakt na vizazistku mam naprosto luxusní:-)) tak to potom jo:-D tak já dneska mam za ukol asi jit do mesta, vzit si LV a nejaky "fotecky" o pozemku, a pujdu ho udat nejakym realitkám... je nejak dlouho ticho po pesine:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuááá ja jsem zas nasraná! tak ta moje banka je uplne neshcopna!! jdu jim volat a udelat jim peknej vylágoš
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ;-) @alko, copak se děje - nějaký problémy v práci? no já se hrozím toho, že by jeden z nás přišel o práci - u manži to teď přes léto budou řešit a vypadá to na 90 % že si bude hledat novou, jenže to neovlivní, takže spíš se smiřuje s tím, že to opravdu tak dopadne 8-( 8-( no jo no neleze do těch správnejch zadků ]-( @ducie - taky bych asi nešla, pokud by mi neřekla přijďte se podívat ... je to takový na pováženou a přesně jak jsi psala radši bych se vyhla trapnému "kdo jste" :-D :-D a pokud to mají na soukromém pozemku a nemáš konkrétní pozvání je to takový.... já nevím, já bych nešla :-p a nebo jí zavolat, zda se můžete přijít podívat a je to x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucianek ahojky... jop, i tak by se to dalo rict...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek No, asi máš pravdu. Ale volat nebudu - byla jsem s ní od tý doby, co mi přišlo to oznámení asi dvakrát na kafi a neřekla ani půl slova. Mně to nedošlo, ne....si říkám, že už jsme se byli kouknout na x svatbách, ale tohle je fakt jiný... Na Hluboký může člověk říct, že byl třeba na procházce a "to je ale náhodička" :-D :-D, ale myslím, že kdyby stáli o "čumily", tak řeknou.
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jj, tak jestli se nevymáčkla.. a delala jakoby nic..tak to tam urcite nechodte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No každopádně mám poučení pro jednou, že těm, který na svatbě nechci ani vidět, natož je hostit, tak pošleme oznámení až pak...takový to "oznamují, že do toho práskli" ...hahaháá, už je po všem, díky čau. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jop, to se taky delá:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pokud někdo ví, že má tupohlavý kamarády a příbuzný, tak je to asi značka ideál :-D I když je fakt, že teď se snad vdávat nechtěla, ani kdybysme ty prachy na to měli (počítám, že taková stovka do toho zahučí jen to hvízdne a ani si člověk nijak moc extra nevyskakuje).....po všem tom zařizování na baráku....dejte mi pokoj, zase někde lítat. Až si koupíme gauč, chci se na něm aspoň rok válet!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei:-D:-D:-D no u nas do toho zahučela 120ka.... a to jsem si vetsinu delala sama..zase sme nesetrili na foto a prstenech... segra to udelala tajne, a rekla to az po půl roce.. to byl teprve hukot doma:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehehe duckie je chytrá :-D :-D jak s tim oznámkem po, tak s tim válením ;-) a to mluví staromilec, co se nejdřív vdával, pak pořizoval děti a teď teda ten dům a strom :-D :-D a recht máš, ať to osekáš jak to osekáš, tak i mini svatba (pokud teda děláš tu tradiční, do který kecá celá rodina :-D ) tak za stovlasto fakt ani nemrkneš ;-) ale abych nekrafala, já svojí svatbu si užila moc a nikdy bych neměnila ;-) alka ještě k ip, naštěstí jsem informacemi nedotknutá, takže jako hrob velebnosti neboj :-D :-D :-D a všechno se dycky nějak potom vyřeší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka vid? ja uz tomu taky verim..teda doufam:-):-) jj nase duckei je opravdu zdroj chytrosti:-) budu si brat priklad... já to budu delat opacne.. svatba, pak dům.. a pak asi jen cestování...deti nejak..vynecháme asi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
věř mi ;-) nic se nikdy nejí tak horký jak se uvaří a všechno zlý je pro něco dobrý :-D jsem jak ta teta ze saturnina :-D :-D :-D :-D děti jsou bájo :-D když spí :-D :-D :-D (to říkávala kamarádka dycky - mateřská láska je to co cítíš, když dítko usne :-D ) já tu zrovna vymejšlim oběd, jestli bejt líná a jen upéct maso, nebo nelíná a udělat si závitky ..... a pak mi došlo že manža jíst nebude, protože má oběd a pak maj v práci žranici, šéf má 60 ... takže si jdem s krakenkem udělat jen rajskou polífku :-D a vidíš ? zase to že jsem byla trochu líná a začala nad obědem přemýšlet pozdě bylo k něčemu dobrý :-D stihla jsem si vzpomenout, že dneska bych ho dělala zbytečně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je asi ve vzduchu, ptz já jsem dneska mega moc líná:-D:-D:-D dokonce mi dělá potíž i napsat dopis:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?