Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jop :-) sefik prikazal ze nejaka dlazba musi byt do soboty vyprodaná, tak stál balík 30kč ... takže už máme dlažbu do technický:_D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele až přikáže příště šéfík, tak vás klidně taky zachráníme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj dala bych vědět, ale to byla tak rychlá akce že už včera mi volala jeslti tu dlažbu opravdu chci, ze uz tam maj dalsi zájemce - no to musel být hukot... oni tam byl 4 druhy, a nez jsem tam dosla, ze chci taky, tak byli 3druhy pryc:-D:-D ale priste dám urcite vedet, kdyz bude CO :-D:-D
Odpovědět
ja chci taky dlazbu za 30Kc ]-(
Odpovědět
klidne pro ni do Budejek i pojedu, to se mi porad vyplati :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote už neni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
škoda že tam nebyla "dobrá" barva, bych to vzala do celýho baráku:-)
Odpovědět
a jaka byla barva?
Odpovědět
Profilova fotka
červená, modrá a růžová a staroruzová.. první 3 byli pryc okamzite... na mě byla starorůžová, ale je fakt, že je moc pěkná.. konečně se mi aspoň splní sen, mít nějakou mistnost růžovou:-D:-D:-D - no, k pračce se hodí:-D
Odpovědět
@alkapinka tojo tak do technicke je to jedno ze :-) a jaky jsou to obdelniky nebo ctverce?
Odpovědět
Profilova fotka
čtverce 35x35cm :-) a maji strukturu:-)
Odpovědět
a ctverce ja nerad :-D nevim proc, ale nejak mam dojem ze jsou z dob prvni republiky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ono sehnat podlahu né -čtvercovou, je dost těžký.... když seženeš, rozhodně to nebude nějakej výprodej... A HLAVNĚ! nemohla jsem si vybírat ani barvu, natož nějaký formáty:-D:-D budu mít krásnou z nejkrásnějších technickou růžovoučkou mistnůstku ze čtverců:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nejvetsi prdel: volala jsem i manzovi, jestli nechce ruzovou garaz.. bohuzel mel moc práce, a neodpovedel mi... a pak mi doma rekl, kdyz jsem se chlubila jaká jsem sikovná, tak mi rekl ze si myslel ze si delám prdel:-D:-D
Odpovědět
@alkapinka no ja se nedivim, muj muz by si taky myslel ze si dleam prdel ale vm ze by rekl ku treba celej barak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote:-D:-D uz se tesim, v ikei jsem videla takovej moc prímovej systém do technický ( máme jí fakt mikro) tak to k sobě skvěle pujde:-)
Odpovědět
@alkapinka jaky system? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
takovy policky, zavesny systemy a ták.. fakt nevim jak se to jmenuje....
Odpovědět
aha tak to asi vim....me tam te dnadchla skrin nad pracku, uplne kruta anovej kos - skrin na trideni pradla
Odpovědět
Profilova fotka
achoooj stavitelky tak dneska oproti plánu jdu na schůzku realiťáka s tou stavební firmou já :-D ať se těší ]-( ]-( ]-( jim tam těch svejch devět kilo navrch napochuduju s velkou parádou a ať se mě pokusí naštvat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Do nich! Tvrdě! Břichem!!! Já tady těhotnáááá! A vy mně nic nepovědět??? Vám tady porodím a budete to mít!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ... a je to ... letos opravdu nezačnem :-( tam muselo bejt fakt někde nějaký indiánský pohřebiště, nebo já nevim :-( tolik kostlivců schovanejch ve skříni jsem ještě nezažila ... pán projektant byl moc milej, trochu překvapenej že jsme tam taky .. ale pak pochopil.. no - tak první jobovka je, že to co dřív dělali vodohospodáři, tak ty už neexistujou, a místo nich to dělá povodí vltavy, bohužel ale v praze, a ty s ničím nechvátaj... dobře zdržíme se o měsíc.... to jsem si ještě řekla, dobrý, měsíc už nás holt nezabije .. jenže pak přišla ta pravá ťafka .... územní rozhodnutí od stavebního úřadu je sice vydaný a nabylo právní moci - ale bohužel špatně ... správa a údržba silnic nesouhlasila s umístěním na jejich pozemcích... což ale ty napojení jsou komplet - a teď kdo je debil - projektant, kterej to i tak nakreslil ? nebo na úřadě, že to tak schválili ? každopádně prý jediný řešení je převedení těch pozemků pod obec, s čímž sice obě strany prý souhlasí, ale to musí formálně schválit zastupitelstvo a to zasedá podržte se 16 října !!!!!!! pak teprve by se mohlo dát stavební povolení na sítě ... takže v lednu když to půjde hodně dobře, tak by mohlo být - pokud se nenajde ještě nějakej jinej kostlivec ]-( chápete to ? já ne :-( já prostě nedokážu pochopit, jak je možný, že je v tom takovej bordel :-(
Odpovědět
pekny pekny.... @kousinka se pridala do souteze "Komu se to vic sere" :-D a vyhlasuji novou soutez pro me, @kousinka a @alkapinka... kdo prvni zacn stavet, vyhrava....vyhrava treba cokoladu na nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D právě jsem si poprskala klávesnici termixem :-D
Odpovědět
@kousinka nevim co je tu k smichu...pouze konstatuji, ze se ke me a Alce pridala konkurence :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ženy...jsem normálně křehké stvoření, ale když to tak čtu, napadá mě jen jedno: A kurva. Fakt jsem si nikdy nemyslela, že začít (jako teprve začít) stavět je takovej náser. Mně chlap odjel na rozlučku se svobodou svýho kamoša, tak doufám, že neuvidím zítra na facebooku fotky, jak se tam kolem nich motá nějaká laciná štětka ála striptérka :-D Prej se jen vožerou, tak to jim shvaluju...ale děvky nebrat :-D No a já si tu lovím na netu nějakou prímovní buchtu s třešněma, případně jahodama....je toho plno a mně fakt srdce krvácí, když to na těch stromech/záhonech hnije. A užrat to nestíháme, bo bysme měli zřejmě permanentní sračku.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D:-D:-D já vyhraju!!!:-D my jsme dneska úspěšně opět odevzdali úvěr...úvěrář už s emoc netvářil, tak mi to taky moc naděje nedodalo:-/ každopádně kousinka tak to je vrcholovej nářez!!! paneboze! co si jeste tenhle zasranej stát dovolí.... to je neuveritelny... fakt, zacit stavet je asi to nejhorsi... az budem mit kopnuto, tak se asi opiju do komatu:-D:-D duckei jj rozlucky jsou nebezpecný:-) ja bych taky brala nejakou buchtu..., ale buchty mi nejak nejdou....:-D:-D prisla jsem z prace, a jdu pect kůřo
Odpovědět
Profilova fotka
jo a provokace na závěr - dlažba stála dokonce jen 25kč za karton:-D:-D:-Dhaháááá
Odpovědět
Profilova fotka
Mně buchty jdou....jako myslím koláče, cukroví a tak vůbec. A ještě líp mi to jde sežrat...na to jsem ultramachr.
Odpovědět
Profilova fotka
ale neni to na tobe videt :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?