Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
No to ne. Jak jsme byli na podzim od práce všechny asistentky s vrchnostma v lázních, tak se mi všichni tlemili, že mám tutově nějakou tajnou skrýš pod hadrama a tahám to žrádlo domů. Na ja, vlastně i na vánoční party jsem toho sežrala děsný kvantum....ale druhej den jsem to teda vyblila, to byla děsná škoda :-D
Odpovědět
neser, vyhra je ma nebo si tu cokoladu koupim na truc uz ted :-D a s dlazbou nedrazdi, jen abych priste nebyla v Budejkach rychleji a nenalozila plnej vozik :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D no jo, luxusní dlabanec a ona to vykopne:-D:-D no takovy mam nejradsi, žere to jak obelix a vypadá to pořad jak tyčka... kuáá já tu zase zuřim... to kuře snad nedodělám... pořád mi tu vylítavaj pojistky... ááááááá
Odpovědět
alka to je normalni ne? ja jsem taky vyrostla na cokolade, cely muj organizmus se sklada jen ze sladkosti....bez nich bych chcipla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zis.. neni:-d aspon pro me ne....cokoladu jen 1 za pul roku... a jen kdyz se kouknu na sladky tak mam tak 30kg nahore:-D
Odpovědět
no to ja mam kdyz kouknu na cokoliv jineho nez na cokoladu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No je fakt, že sladký je moje prokletí. Myslím, že se snažím žít a stravovat se celkem zdravě...nová kolegyně už mi říká králiku, protože prej jinak než chroustat zeleninu a ovoce mě nevidí.....ale jakmile jde o sladký, neznám bratra. Vydržím bez čokolády atd. klídďo měsíc, ale pak to na mě přijde a vybílím cukrárnu, Albert i máminu špajzku :-D Proto se snažím doma něco jako sladkýho mít...abych ukojila chutě, ale ne moc, abych toho nesprasila kila. :-D
Odpovědět
@duckie tak to ne, to ja musim k snidani sladke a pak sladkou svacinku....jinak neziju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cha :-D na čokoládu jsem nečekala, sežrala jsem půl pytlíku čokoládovejch sušenek ... hned je ten pohled na svět jinačí ;-) já dycky s váhou brutál bojovala ... furt deset kilo nahoře... a diety ? to teda ni omylem :-( sport ? no tak nějak ... pak mě sice chytil aerobik, takže jsem byla v tělocvičně 6x týdně ale stejně furt žádnej výsledek ... prostě po babičce řádná slovanská dívčina :-D a pak se narodil ála :-( a po třech měsících jsem šla dolů pět kilo, pak dalších pět, pak už jsem vypadala jak zkozyduch a furt žrala ... každej říkal, to máš z toho kojení, to se spraví až přestaneš... jen moje mami věděla že nespraví :-D :-D taky se jí po porodu pominuly hormony a dost dlouho byla vlastně podvyživená :-D nebo tak vypadala :-D ... já radši podruhý otěhotněla :-D ale abych se nerouhala - mně nevadilo bejt váhově průměrná konečně po porodu :-) mně vadila ta spotřeba jídla :-D :-D hrozně jsem se prodražovala :-D ... jinak ještě ke stavbě ... furt přemýšlím nad tím, jak je možný , že se na tohle nepřišlo dřív :-( dyť co jsem teď koukala do projektů, tak tohle rozhodnutí je vydaný v únoru :-( chápu že ten novej projektant to dostal na stůl až před měsícem .... ale jak to že na to nikdo nepřišel když se to schvalovalo ? to to nikdo nečte ty papíry ? to se tam hážou štemply jen tak podle nálady ?
Odpovědět
tak a mame rezervovane letenky do Parize :-o
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka- já tomu věřim... vždyt jak je mozny ze moje parcela je ze stavební najednou "nestavební" jak se to muze stát kdyz tam clovek investuje a oni mu to znehodnotí... jak se muze stát, ze v jednom nákresu na staevbnim urade jde prostredkem silnice a na urade územka o tom nemaji ani potuchy.... jak je mozná ze nase nová parcela( predchozí výběr) je z puli pole a z půli pozemek? jen proto ze opet stavební se s územkem "sekly" o pár metrů .... PROSTE BORDEL!!! a nechápu, jak to je v dnesni technický dobe mozny! :-///// mitote velká závist:) nám od pondeli zacina dovca, chtela jsem udelat výlet do francouzského pobřeží a monaka... no...ale no money no funny....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Taky funguju na sladký snídaně...ale v podobě jogurtu a Bebe DR nebo teď žeru ty "mysli na zdraví"... Ale už asi měsíc se teďka držím a i cvičím...prej už to je na mě vidět, tak tralala :-D No každopádně, ty vaše machinace s pozemkama....já fakt jsem vyvalená jako taras bulba z toho. Jako stavební nestavební, půl pole, půl cesta. Jako se fakt někomu nevidím, že mu bouchnou nervy, koupí Jelenovskou řadovku a čambáre. Jo, teď jsme na to kápla...proto je staví, aby se "zoufalci" měli kam uchýlit :-o 8-( Co je podle vás horší - dohrabat se ke schválení hypo nebo moct začít stavět? Náš barák je teď o patro větší než je okolní zástvba a nikomu to nevadilo....ze stavebního úřadu přišlo v termínu Stavba povolena, soused na souhlas pravil: No už bylo na čase... prostě nebyla v tom žádná extra překážka teď zpětně vůbec hodna řešení. Tak proč o pár kiláků dál s tím dělaj takový cavyky??? :-(
Odpovědět
Článek se načítá
alka: tak ja mam slevu jako pracovnik SA na letenky :-) a navic to googlim v praci a v rezervacnich systemech uz tyden co jak vyjde nejlevneji :-) duckie: jo na bebe dobre rano jsem taky dlouho jela, ted mam doma vzdy tri krabice: Cini minis, Chocapic a Nesquika a stridam to :-D ja mylsim ze oboje jde ruku v ruce, dohrobata se k hypo a zacit stavet...jedno je horsi nez druhy :-D ja ted zkoumam variabilni urok, docela me nadchl, ale hledam nejake to ale
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie čéče nevim :-( u nás byla totál bez problémů hypo, tak si to asi musíme vybrat na stavebním úřadě a stavba třeba zase bude v poho ... alka má svízelnou cestu k hypo, tak budou mít stavbu a úřad třeba v cajku :-) mitote maj na hovno obojí tak holt stavba pak půjde po másle :-D :-D :-D jinak dneska jsem se bavila s kamarádkou, konečně mi jí mazlíčka mýho milovanýho pustili z porodky, rodila o skoro dva měsíce dřív, tak teď po třech týdnech na neonatole jsou doma ;-) princezna je stráááááááááááášně krásná a vlasatá :-o ale kámoška má očividně absťák, páč jsem jen naťukla a už pracovala :-D :-D je totiž právník na úřadě co se stavebním dost spolupracuje :-D tak nám to hledala a podle ní je kravina čekat než se převede ten inkriminovanej pozemek kde ty sítě "nesmí" bejt .... protože územní rozhodnutí nabylo právní moci, tzn. nás nemusí zajímat že špatně...a úřadu by mělo stačit pouze třeba nějaká smlouva o smlouvě budoucí ... že se to prostě potom převede, když s tím všichní souhlasí ... tak se budu muset ještě zeptat v pondělí přímo na úřadě a pak uhodit na projektanta, proč to dělaj tak složitě ... ale třeba mě v pondělí vyvedou z omylu :-( to musím počkat ...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a koukala jsem že v globusu teď maj tablety ty calgonit za tři kila ... je tam 120 těch klasiků, co beru já nebo stovka all in one ... nebo 80 těch myslim že gelovek, už jsem líná jít zpátky na záchod se na ten leták kouknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, myslim že někdo si něco musí vždycky něco vyžrat:-):-) sem tu holky:-) jde se drbat:-)
Odpovědět
@kousinka tak u nas v lete uz taky nebude hypo problem, protoze to nas maji vmazat z rejstriku :-D na to si pockame a pak udelame velka uaaaaaaaaaaaaaaaa v bance :-D no a do te doby ani pozemky moc neresime, mam ted dva v merku, jeden stavebni, zkolaudovane site, vsechno.... 10km od Brna a druhej v Brne, je to zahrada ale sotji na nem cihlovej barak ke kompletce....no a do tretice cekame az skonci to odvolani u t exekuce baraku taky v brne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinkovic - mluvila jsem s tátou, co se stalo na tý Hluboký a od tý doby na vás pořád myslim. Jste v pořádku???
Odpovědět
Profilova fotka
duckei strasna tragedie |-| |-| "naštěstí" to nebyli naši...ale písecký... stejne to je něco absolutně příšernýho, když jsem se to dozvěděla tak jsem i brečela |-| |-| vem si ze vykonávás svoji práci a uz neprijdes dom... a jeste k tomu 4 lidi... no příšerný prostě :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Asi je to hrozný, že to takhle řeknu....ale... díkybohu... Nevěděla jsem, odkud jsou, jen že to jsou dva policajti, co jeli z Hluboký s "pachatelem"... A jedinýho mladšího, co znám, je tvůj muž :-( Fakt hrůza... |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se to dozvedela hned ráno ze nejakej smrták..pulka práce je smer týn a hluboká, takze to tam kazdej řešil... a na oběde z jednoho vypadlo že zařvali 2 policajti... no vypadla mi lzice a uplne jsem se rozklepala.. ptz z hluboký znám tak 4lidi.. a z města snad 90% ... no tak jsem hned volala manžovi ( dneska mel nastesti volno, ma dovcu) tak mi rekl, že to nebyl našinec, ale že to byli písecký.. spadl mi kámen, že nezařval žádnej kamarad, ale stejně mi bylo uzko... jen jsem si to představila, jak se asi maji ty blízký těch policajtů.... no hrozný fakt, už zas natahuju |-|
Odpovědět
co se stalo? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
mitote obří bouračka... 4 mrtvý z toho 2 policajti... |-|
Odpovědět
@alkapinka aha pekny no :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak jiný téma...jak se máte?:-)co je nového?:-)
Odpovědět
u nas asi nic, hodne jsme pres vikend odpocivali a zitra zase hura do prace...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne
Odpovědět
Profilova fotka
Dobréééj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak me zacina dovolenka, takze se dneska budu válet doma.. dneska je odeslanej uver...tak jsem zvedavá, kdy se pochlapí :-) jinak pro zábavu, vcera v krámu prisla pani co mi prodala ten vitín..to kde je ta silnice a momentálne se tam nedá stavet... dušovala se mi tam, a skoro semnou hádala že prej "co kde jsem slysela" ze to je kravina, ze to je uplne v pohode, a ze preci se tam stavet dá, a takovyhle píčoviny.. no 40minutovej "rozhovor" jelikoz jsem byla v praci, nemohla jsem se tam rozkrikovat do krav atd... takze sem se snazila komunikovat civilizovane, i kdyz mi to teda pilo krev, a jako bonus se semnou hádala ze mi to preci prodala za 480 tis a né za 650!!!! no to sem myslela ze me omyjou.. rikam- pani, ja vim naprosto presne kolik mi slo z uctu.. to ze si neco nechala realitka a jí dali "zbytecek" me absolutne nezajima.. no proste priserný 8-( potkat ji mimo práci, tak jí dam čočku
Odpovědět
Profilova fotka
Nemohla jsem se rozkřikovat do krav :-D :-D :-D Myslíš, že je tutovka, že to všechno věděla? Totiž, jedna moje spolužačka tam má taky tu parcelu...takže tuším, že jste "sousedi" a právě teď taky řešili co to jak to a proč to nejde a že paní říkala... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?