Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
duckei nemyslim si ze to vedela, mozna ani ona neví, ale to me nezajima, nemá me tam vcera presvedcovat o tom, ze to je kravina a ze je preci vse v naprostem poradku... co? ona ma parcelu primo vedle me? chudáci:-/
Odpovědět
Profilova fotka
To nevím, jeslti přímo tam, ale mají s tim podobný problémy...sice na stavbu nijak nechvátají....ale už to začali řešit a výsledek znáš asi nejlíp :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
žiš ]-( ]-( grrr bych vraždila s takovýdlema situacema...
Odpovědět
ja si myslim ze to spise pani tusila, lidi to delaj, zacnou tusit pruser tak to jdou rychle prodat dokud to prodaj jako stavebni...v brne je to na dennim poradku
Odpovědět
Profilova fotka
naždár stavitelky tak já už fakt nevim :-D dneska po hodině na stavebním úřadě nechápu opravdu kde je problém =-) paní v tom taky problém nevidí, pokud je kulatý razítko, tak přes to vlak nejede ... ano, může to sús napadnout, ale pokud je v jednání převod, tak jim by bohatě stačila smlouva o smlouvě budoucí ... takže zítra na súsku a snad snad ? .... a trochu nás i uklidnila, že to jak to tam chceme umístit by neměl být problém ... už druhej člověk... ale taky ještě neskáču hop :-D a hrozně se divila, jak moc jsme připravený, že už máme energetickej štítek a projekt hotovej a víceméně oběháno to co šlo dopředu :-D jsem jí říkala že jsme měli dva roky na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ona stavebni je..jen je tam pruser s tou "zástavou" nebo jak to mam nazvat.. a sama řekla.. že to muze byt i na 20let.. no...tak třeba ten pozemek dostanou naše děti... =-) tak.. opět volal úvěrář... řeknu Vám... vidim jeho číslo a už mam tep 300 a infakrtový stavy... takže teď musíme vyřešit kupní smlouvu, a "mělo" by to být... prej.. že prej ještě jak to schroustá Pha... no uvidime.. hned jdu psát pani, na tu smlouvu
Odpovědět
alka no vsek to je ono, spousta lidi prodava pozemek co je dle up stavebni ale na stavebnim urade zjistis nejaky ale, proc nejde stavet...to je taky ten duvod proc nam kazdy pozemek krachl
Odpovědět
Profilova fotka
mitote , no..pani z nebudu resit..hlavne at nám to klapne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se podržte :-D :-D tak celej tenhle šílenej humbuk je kvůli tomu, že projektová kancelář ty prováděcí projekty nakreslila odlišně od toho kterej byl schválenej v územním rozhodnutí :-. to se potom nedivim, že se sús ozvala ... ale tohle absolutně nikdo neřek ]-( a kdybych nebyla jak honící pes, tak se tohle vůbec nedozvíme !!!!! a trpělivě čekáme na nějakou totální zhovadilost !!!! kurnik to fakt lidi musí dělat věci složitější než vůbec jsou ? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Eeee...tomu jako vůbec nerozumím...takže - stavět se může nebo nemůže, nebo od kdy? Takhle na mě musíš pomalu...mám chápavý výraz :-D, ale nerozumim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele my už taky ne :-D :-D :-D zatím se prostě musí počkat, až projektová kancelář vysvětlí, proč nakreslila prováděcí projekty odlišně od těch, co byly schválený vrámci územního rozhodnutí ... pokud bude mít nějakej rozumnej důvod, tak se to musí vyřešit převodem pozemků ... pokud to udělala jen tak aby byla nějaká prdel, tak to musí urychleně překreslit a podat tak jak to je schválený ... a zodpovědět mi každopádně pár otázek ]-( oni tak trochu zapomínaj na to, že investor jsme my, jako sdružení vlastníků parcel !!! takže do toho sakra mám co kecat !!!! ale jak jsem si po těhu dycky říkala, tak teď už můžu skoro dělat sestru na gyndě :-D tak po tejhle stavbě se asi klidně budu moct přihlásit na stavební úřad :-D :-D :-D kurnik tolik novejch slov a postupů jsem se snad nenaučila ani na ekonomce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a mám chápavý výraz :-D ale nerozumím :-D................... zapisuju si :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D:-D tak já mam na to vzdelání, ale nechńapala jsem taky:-D:-D ale uz chňápu :-D no, tak aspon ze se viník našel, a můžete po něm šlapat, mě uhání pořád projektant, jestli má dál čekat, nebo už může kreslit, nebo jak...
Odpovědět
Profilova fotka
No a jááá....jakožto nevzdělaná a v tomto oboru nekovaná...jsem včera podruhý byla vyreklamovat parapet. Dokonce jsem se ani nestyděla ukázat prstem na paní, co to všechno spískala :-D Takže čekám, kdy tam zase přijde nějakej jouda a bude se ptát, jestli si ho jako neodlepujeme po nocích jen tak pro prdel.
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jj takový jsou nejlepsi... tak me dneska prisla výplata... hned sem poslala za projekt statiky, a zas nemáme ani na žrádlo...:-D kupni smlouva uz je taky odeslaná, a ted, dej se vule...
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka vůle ale čí ? :-D :-D nám výplata taky dorazila, tenhle měsíc si říkám, že by snad moh bejt v poho, aspoň zatím žádnou jobovku nečekám ... dokonce jsem i tak nějak zjistila, že pro malou toho tolik potřebovat asi nebudu, tak snad... zbyde na hasiče :-D :-D @duckie jojo , člověk se asi fakt nesmí bát se ozvat ... ne nechat si srát na hlavu a ještě nechat rozmazat !!!
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka no práve:_D nejlepe moje::-D:-D:-D no tak nám z tehle výplat zbyde tak 1000,- kdyz se podaří..ale jelikož před sebou máme jeste mojí mamky narozky, tak silně pochybuju:-/ tenhle mesic, je snad nejhorsi co se výdajů týká:-/
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Na malou? Takže Kraken number 2 bude slečna Krakenová? Holčičky jsou božííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to bude super, kdyz bude kluk a holka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo princezna x-) ale pokud jí nedejbože doroste pytlík, tak má holt smůlu, a ty první růžový bodíčka co jsem dostala včera, bude muset nosit stejně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D:-D kousinka:-) no a co:-D budes jak ta švédská rodina no:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaká ? neznám :-O no každopádně jsem dospěla k přesvědčení, že když nebude mít malá svůj vlastní pokojíček, jak bylo původně v plánu, tak holt se bude muset smířit i s modrejma nebesama po krakenkovi :-( ale doladim jí to holčičkovskejma cingrlátkama ... kupovat růžový věci za další dva tisíce nejmíň se mi nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty dali neutrální jmeno svým dětem, a tají pred ostatníma pohlavý... a tomu jednomu/ný je asi 6...schvalne to kamuflujou ruzovým, a zeleným a dlouhýma vlasama.. no magori... nevi o co jim jde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá :-D tak to ne :-D to by u nás asi ani neprošlo :-D kraken strašně rád lítá nahatej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hah, jak může někdo kamuflovat před okolím pohlaví dítěte? Co jako chce, aby z něj vyrostlo - bezpohlavní xicht nebo co??? Já myslim, že přemíra růžový u holčiček pak vede strašně moc k inklinování k punku, metalu...no a tak prostě všemu antirůžovýmu. Takže modrý nebesa jsou OK :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo k barbínismu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
průs..švihový je obojí :-D i když při mym štěstí to bude fotbalistka nebo tak něco :-( :-D :-D a to si pamatuju jak se mi na začátku těhu zdálo, jak natírám pokojíček na modro a lepím na zeď chlupatý ovečky :-( kde já ten nápad teď zužitkuju ? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka, tak třetí:-)
Odpovědět
tak nam nebo spise muzi taky prisla vyplata, zatim asi nejvetsi :-D ale to je taky naposled :-/ a nejhorsi mesic na vydaje byl snad posledni...jen stravenky jeste porad neprisly :-/ mrchy jedny :-/ lidi me dnes tak vytaeli klienti....chapete ze s nekym resite dva dny dovolenou a on vam pak rekne ze to chce a vzapet rekne ze nema prachy a ani nei kdy je bude mit? nebo tri rodiny cekaji na last minut za dva dny odlet, je jich 12 lidi, chteji si vybirat...jak vybirat? letadlo s volnou kapacitou pro 12 lidi ani neni a dalsi, chalap chce letet za tyden a nechape, ze mu nedam rezervaci na cely tyden...na posledni pokoj...no chapete to? nebo si baba chce rezervovat deset hotelu s odletem pozitri ze s erozmysli ktery si vezme... ja bych ti lidi liskala
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky si rikam, ze ty lidi zacinaji byt cim dal vic magorský..co chtej, a co si predstavujou..to obcas clovek zírá s otevřenou hubou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?