Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
@alkapinka no to me povidej....nejlepsi byl chlap, co reagoval na letak 2 dospele a 2 deti Spanelsko 3 hvezdicky All innclusive za 25 tisic.... problem byl v tom, ze pan mel deti 15 a 16 let (to nejsou uz deti v cestovnim ruchu), k tomu mimco z amanipulacni poplatek, chtel 4 hvezdicky all inclusive a v hlavni sezone....taky za 25 tisic :-D to jsem myslela ze me klepne
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráááno, tak máme celej barák obehnanej lešením a snad co nevidět začnou s tím vatováním. Pán je superformát, tak nám dal tu nejlepší vatu za cenu tý normální - je z jedný strany tvrdší, aby na baráku nepraskala pak fasáda a z jedný strany měkčí, aby to líp izolovalo. Fakt tuhle firmu doporučuju - dělají zateplování i sádrokartony. Každopádně nemáme furt vybranou barvu fasády. Musí to být něco jemnýho a nenápadnýho, protože na sytý barvy je ten barák moc velkej. Zavrhli jsme odstíny do oranžova (nesnášim oranžovou), taky do růžova - světlá je jak žužu a na tom obrbaráku, hm...žůžo :-D a do zelena, protože světlý zelený jsou jak vyblitý.... V podstatě je mezi vítězama jen nějaká světlá béžová...jenže jestli jen jednu, aby to nebylo nějaký nudný..nebo "pruhy".... Uááá, to bude zase rozhodnutí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
něco jako bílý kafe ? světlý kapučíno ? :-D chápu tě plně, já jsem zatím u bílé :-( kamarádka teď takdy hledá a dokonce už je tak daleko že objíždí okolní vesnice a fotí si baráky který maj hezký fasády a chodí se ptát, co to je za barvu :-( a kupodivu lidi to většinou jí nechtěj ani říct :-O takže vybrat fasádu je asi takovej boj, že už se z něj stává pečlivě hlídaný tajemství :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to my taky voyerujeme :-D a fotíme... ale na barvu se neptáme. Pak to prostě švihneme pánovi a "Takovou ňákou, bysme prosili." Říkal, že až budeme přibližně vědět, tak nám vzorově udělá pár kapek od různých odstínů a namaluje tím "zkušební zeď" u dřevníku, jestli jako jo a kterou nebo ne nebo co s nama bude :-D My máme fakt vysokej barák - je to 13 metrů do štítu a tak trpím představou, že bílá bude vypadat katastroficky studeně a nudně, a jakákoliv sytá barva je zase jak od cirkusu na takovej kolos. Vyfinišovali jsme to do takových slovních patvarů jako šampaň, ivory (moje zblbnutí barvama šatů :-D), kapučíno, bílý kafe, srnčí hněď a "novoletakovábéžováneasi". A teď jako nevím. Jo a mezi zavrhnutýma je i jakejkoliv odstín modrý, neboť by se nehodil k oknům (ořech) a tmavě hnědý střeše...navíc...haha, díky taťko šmoulo, ale nemusíme bejt tak prvoplánově "modrý" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D a hlasuju za "novoletakovábéžováneasi" :-D líbí se mi už podle názvu :-D :-D hele já jsem na barvy taky vtipná když jmenuju a manža ze mě klasicky šílí - má rozlišení jak starej monitor :-( už i to dítko poznává víc barev :-D i když teda neřekne ani bílá :-( a je fakt že na tu vejšku je bílá blbost .... a sytá taky :-( vy byste měli spíš fotit paneláky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:) tak dneska sem mela nejkrasnejsi den na celickým svete:-D:-D Zdalo se mi o nasem baracku jak už sme na stavbě, jak makáme, jak zařizujeme a už bydlíme...no to vám byla takováá nadhera!!!! a jak mam ty sny živý -to bylo pak krutý probuzení.. co se týká fasády, tak podle toho na jakej barák..je fakt že při tý vaší věži by to chtělo něco nenásilnýho, ale zase když dáte něco "vyblitýho" za 2roky můžete být zase na bílý... ptž ono se to nezdá, ale ty fasády fakt šíleně blednou.. naši měli na tom našem baráku světle zelenkavou.. do roka to bylo bílý, pak to napatlalai na BRUTÁLNÍ oranžovou (to ještě nebyl každej barak oranžovej) a do 2 let, to mělo takovou příjemnou meruňkovo-lososovou barvu... (taky nesnášim oranžový) a víte co je vtipný? že opravdu k nám jedilo šíleně lidí (asi tak 7) a zvonili na nás, jakou máme barvu že by jí chtěli...ale my nebyli škrti:-D my jim to vždy řekli:-) a to už je tak 12let zpet! :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oki, takže nějaký spíš výraznější odstíny, co se časem vyblijou do mojí představy "béžováneasi" :-D Tak už jen vymyslet, co s těma pruhama...jestli jako jo nebo ne...kolik, kde a proč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei ze by jste meli na fasáde pruhy? to by bylo moc hezký :-) a co varianta šedá červená :-) posledni dobou se mi na těch barákách fakt moc líbí..jakou že o máte střechu? takovou tu cihlovou rezatou?
Odpovědět
Profilova fotka
no ne pruhy jako vyloženě pruhy, ale oddělit nějakým pruhem (pruhama) jakoby to první patro od druhýho, že by se tím barák opticky jakoy zmenšil. Střecha je do hněda...ne černá, ne cihlově rezatá, ale prostě hnědá. Jako taková "zašlá" čokoláda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jupííí slunce konečně vylezlo..jupíí...takze se rychle nacpat, a my se jedem vyprasit k vodě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda:-) vy jste tady taky stavkovali ne?:-D:-D:-D já si jen potvrdila že už nechci nic jinýho než trávu a bazén... holky, ja si dneska tak hověla.. to byl uplne mega ráj... vypláclá na golfovým trávníčku, vyrochněná v bazénu...no paráááda x-) x-) takže šetřim na bazén:-D:-D no prostě bájo... sežrala jsem domácí jahody..no ty byly x-) x-) x-) bájo...
Odpovědět
my ne, u nas byly silnic eprazdne tak jsem v praci byla jeste rychleji nez normalne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote slysela jsem ve zpravách :-D :-D
Odpovědět
jj, pohodicka to byla rano :-) bych to klidne zavedla a tech lidi co jelo na kole...bych takovy den dala jednou mesicne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo 3x mesicne:-) a vida jak to najednou šlo:-D co toho oxidu se ušetřilo:-D:-D
Odpovědět
@alkapinka tak jiste... nechapu ale ze se Necas porad tvari jako ze se nic nedeje... docela riskuje...ocekavama stejne driv nebo pozdeji predcasne volby, ta vlada je na hranici preziti od zacatku
Odpovědět
Profilova fotka
at jde do háje celá vlada a čr zákony:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :-) Já nestávkovala, ale ti co nám dělají zateplení vyhodili pojistky, pak se v tom hrabali a protože to nemáme na vlastní hodiny ještě, tak je to zapojený jen tak nějak "divně" a tak jsme se toho všichni báli a tak jsme seděli doma bez elektřiny :-D Dneska tady nejsou, ani zítra - mají nějaký školení, takže začnou až od pondělí. Stejně chčí a vatovat se, když prší nemůže. Ten šéfík nám řekl, ať si s barvou neděláme starosti, že si přinese na flashce ten program a vymyslíme to tady u počítače...konečný rozhodnutí pak dáme od tý počmáraný zdi, jak jsem říkala. Prostě pecka.
Odpovědět
Profilova fotka
my byli u kamarádky kolaudovat tu jejich vymazlenou zahradu :-( nevim proč se mě všichní ptali, jestli mi neni špatně, když já byla jen zelená závistí :-D :-D né boží odpoledne, malej byl v bazénu skoro nonstop, začínám uvažovat, že než se postaví barák, tak si snad necháme udělat ten bazén :-D :-D a pak před něj barák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak předčasný volby stejně nic nevyřeší, jako nic nevyřešily ani nikdy ... jen se protočí kolečko těch co už tam jsou, něco málo se obmění, a stejně to bude stejný, ne-li horší, protože se v tom nadělá ještě větší maglajs...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) to já dneska a mela zase depkoidní stav... je týden pryc a o uveru ani vidu ani slechu...
Odpovědět
Profilova fotka
já teď absolvovala další rozhovor s realitkou - tak - projekt je špatně nakreslenej, vlastně neni, protože původní projekt je blbě, ale stavební úřad to schválil, opravdu se to tam nevejde, tak aby se splnily všechny ty podmínky - ano můžeme se soudit ale to je řešení naprosto na pytel .. takže kupodivu hned dojeli po jednání na kraj, druhá polovina na sús a prý se domluvili, že sepíšou ty smlouvy, tak jak jsme navrhli my (abych se nechlubila cizím peřím, byl to nápad kamarádky právničky) a že kraj doporučí stavebnímu úřadu to respektovat a neprudit při udělování stavebního povolení takže teoreticky jsme připraveni ke skoku přes potok - doufám že tou správnou nohou a že až řeknem Hop, že za potokem nebudou jen sračky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka no tak to je super!!
Odpovědět
ahoj, ja dnes mela krizi v praci. pan si objednal zajezd, v rezervacim systemu cestovky byla cena za dite zdarma, tak jsem to odklepla no...a dnes me cestovka smlouvu nevzala s tim, ze ta cena neplati a ze dite stoji 7990 Kc. Malem jsem mela infarkt, tak jsem mu volala, prvne dobry, ze zavola co dal. No pak zavolal a uz bylo zle a delal bugr. Kdzy jsem polozila telefon tak me vyhrkly slzy. Takze jsem to predela svemu teamlederovi at zavola ona klientovi a vyresi to...no nakonec pan castku doplatil a my jako student agenc ymu dali aspon pojisteni zdarma...mela jsem hruzu, ze me vedeni zabije, ale nastesti uznali ze chyba neni u me, ale u cestovky....ale reknu vam, tohle byl dnes narez...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je gol.. to si ten bazén ještě asi rozmyslim...:-D:-D http://www.novinky.cz/veda-skoly/2364...
Odpovědět
Profilova fotka
hele vono je to jedno, páč stejně příští rok bude konec světa :-D :-D
Odpovědět
asi tak nejak :-x
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka:-D :-D to je taky fakt.. tak proc já se vlastne nervuju?:-))) nohy na stůl...
Odpovědět
taky si to rikam, jsem na to zvedava, desime to uz 7 let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm, perfekt - zrovna jsme o víkendu zprovoznili bazén :-D Teď někdy na začátku týdne by měl přijet ten kosík ho zapojit (filtraci, protiproud a tyhle hovadinky) a čistě teoreticky se příští víkend koupem :-D No, já posnídám...pak se opravdu ale opravdu polehoučku vydám cvičit a pak bych ráda do Baumaxu pro dekorace. Jinak akce sprcha - už to musí dělat Michal, protože asi jsem nějak zneurotizovala nebo co, ale nějak už ty neochotný ksichty/překvapený ksichty (To vidím prvněěě!) prostě nerozdejchávám :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?