Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to nevím. Chtěla jsem až to bude komplet, ale na jistý věci si ještě docela počkáme... :-D Nevíš, kdy otevřou to Sconto? Spolíhám na ně aspoň s "dočasnýma" barovkama.
Odpovědět
tak vysoky naroky? ja nevim, podlaha za 500-700m plovoucka, obklady 500 bez listel a podobnych sracicek, vanu za pet deset, sprchac asi vyzdenej, dlazby do 500, kuchyn IKEA :-) zatepleni je hotove. Ale chceme teda podlahovku v pokojich,, na chodba topeni asi vubec
Odpovědět
jinak mame v planu dodelat-upravit pricky, rozvody a pak dokopat do konce jedno patro, tam bydlet a postupne delat druhe patro :-) akorat bychom radi jeste pristaveli garaz :-(
Odpovědět
Profilova fotka
duckei no ja doufám kazdej mesic, ale PREJ uz v srpnu...tak snad:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak příčky jsou čistě teoreticky jenom o práci (cihly a stavební materiál vůbec nebudou nijak zatěžující). To s tím jedním patrem se mi jeví jako nejlogičtější, kdy nebudete muset moc slevovat z nároků (jakkoliv nízkých či vysokých - to je fakt indivindi) a přitom pohodlně bydlet. Jen nevím, jak je to s kolaudací...když bude polovina baráku "na cihly", tak to asi nezkolaudujou. Kolik stojí garáž nemám zatím tušení...odhaduju, že takových sto táců to slupne, ale než naň bude, můžete si zbouchnout nějaký přístřešek ála pergola za pár šupů a je to - na auto neprší, nesněží a garáž bude časem. Začíná mi to znít jako fakt nadějně....ne zrovna třeba tenhle dvojdomek, ale celkově...pokud je to s pozemkama na hovno, tak co se nervit a roky hledat... prostě koupíte něco už "hotovýho" a přerobíte k obrazu svýmu :-)
Odpovědět
@duckie prave no...vidime to jako takovou zkracenou cestu, protoze uz toho mame plne zuby. Pokud vim, tka se da udelat castecna kolaudace, kdy zkolaudujes prave jen to jedno patro. A da se zazazat o predcasne uzivane stavby, ze :-) Prave tu garaz bychom chteli, ze bychom nad ni i udelali jeste jeden pokojik :-) Ale uvidime, stejne bych asi pudorys dost prekopala jeste, jestli ne i schody. Nahore nastesti pricky nejsou a dole to nejak vyresime. Jsem zvedava na zitra. Ovsem to taky zaezi, jestli manik slevni. Ale kdyz to prodava uz min rok, tak by mohl. On ten mega je spis o tom, ze si vic nechceme pujcovat. Takze treba bude vic, kdyz bude neco jeste z vyplat, kdyz prodame byt za vic nez jsem nastavila minimum, pod ktere nejdu, jakoze byhcom ho tka o dve stovky draz mely prodat nez minimum :-D Ale pocitam na domek radeji s minimem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote to je fakt, ze tenhle domecek se mi zatim líbí nejvíc co si sem házela.. je fakt takovej sympatickej:-) ale jak tam chcete jeste narvat garaz? to se tam jeste vejde?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Muž odjel s bratrem na ryby, takže jsem si pustila Sex ve městě, uvařila čaj, rozbalila čokoládu a přerovnám si skříň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei perfektni program, takovej sem mela v pondeli:-) taky s cokoladou a taky se sexem ve meste:-D:-D a ted jsem tu taky sama:-D
Odpovědět
chteli bychom ji pristavet vlevo, ale to by musel samozrejme soused souhlasit. Ale okna ani nic jinehp na tu stranu nema
Odpovědět
Profilova fotka
mitote héém, tak to je taky dulezity co máte za sousedy:-) nebo - budete mozná mit:-)..
Odpovědět
@alkapinka jojo to rozhodne. Holky dotaz, kdyz by se delali jinak vnitrni dispozice - pricky, je potreba to nejak resit se stavebnim uradem?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mitote to ti nevím....ale myslím, že je na to třeba nějaký to oznámení...že se jich jako neptáš, ale musí o tom oni vědět. Ale to by mohla vědět alka, zabývala se tim na škole, já si jen tak tipuju :-D Koupila jsem včera v Mobelixu takový dózy na mouku a takovýhle ty sypký věci, tak na to dneska vlítnu, ať už nemám ve špajzu ty pytlíky. Taky bych potřebovala do Ikea - chci nějaký hrnečky, ručníků jsme koupili málo a ještě nějaký drobnosti... Chjoooo :-D
Odpovědět
@duckie My byly jak jinak v IKEI vcera na veceri :-D No neodolejte lososovi s bramborama za 49Kc :-D kor kdyz mate hlad. Jinak zeny drzte tlapy, v 17:30 prohlidka, aaaaaaaaaaaaaaa :-D Jediny co me fakt sere je ten mikro pozemek. Ale vcea jsem koukala na reality, ze baraky na pozemcich dokonce 200m maji jak bazeny, tak posezeni a jeste kus zelene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Ty jsme tam měli taky....říkala jsem, že kdyby to víc načančali, tak to tady bude klíďo prodávat někdo za dvě kila...však losos, ne? Drahota. Já jí tady mít, tak do restaurací snad už ani nechodim :-D :-D :-D Pokud tě ten pozemek bude štvát, až tam budete, tak bych do toho nešla...pak tě to bude srát celej život. Ale spíš si myslím, že to nebude taková hrůza. Jak říkám - tady je kolem mě fakt mraky řadovek a těhle dvojdomků a já bych v tom klíďo píďo žila, nevadilo by mi to ani trošku. Bydlí tu samý mladý rodiny s dětma, všichni mají krásný barevný domečky (ale s citem), pěkný autíčka...vypadaj všichni hrozně spokojeně prostě. Já tudy chodím a vždycky cejtim pozitivní atmosféru nebo jak to říct. A drtivá většina z nich má těsně před vchodem takovou tu terásku zastřešenou s posezením a grilem a bazén má každej druhej a přesto se mi zdá, že místa je tam dost. Většinou mají ještě aspoň záhonek s rajčatama, jahodama nebo prostě něčím takovým "pro radost". http://www.radovky.cz/dokoncene-proje...
Odpovědět
Profilova fotka
duckei mitote:-D clovek sem ráno vleze a hned má hlad:-) jj mít jí tady tak brzo umru na moji nemoc:-d:-D:-D:_D mitote tak co se týče příček by jste relativně nemeli potrebovat vubec nic :-D kdyby jste šahali do nosných už je potřeba nejaky papírování, takhle si myslim že by se dala jen udělat změna oproti projektu která by se predlozila u kolaudace:-) !teda - jestli se za tech 5 let co jsme ze skoly neco nezmenilo:-D! ... no, já myslím že 200m2 je jeste dost, duckei nevím jeslti znáš ty řadovky ve Vrátě? mitote tam jsou řadovky a je k tomu zahrádka cca16M2 !!!! a maji tam taky posezeni a gril -bazen max nafukovací...ale je to fakt mikroskopický, takze to chce okouknout jaky máte aspon rozmery tý zahrady a to uz si snadno predstavis jestli se to tam vejde nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka No, taky ta první řada, co je vidět ze silnice (řadovky ve Vrátě) jsou neobydlený - ani jedna zatím a každej rok je tam sleva větší a větší - teď je tam už snad dokonce 400 tisíc. Furt čekám, kdy se tam objeví "1 + 1 zdarma" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei no ted uz je tam 500tis, ale oni jsou hrozne hlouuupýýýý -oni tam sice daj "slevu" ale puvodni cenu navýší tak, ze jsou porad na stejným... koukala jsem kdyz je tam staveli, jak to tam bude resený a kolik to stojí.. stáli tehdy 2,2mil ... jeden ten domecek - no a ted tam maj sice 500tis slevu, ale puvodni cena je 2,8mil !!!! takze ten kdo to sleduje, a treba "čeká" na poradnou slevu- tak je mu to prd platný, a ten kdo to opravdu sleduje, že by možnááá - tak jim na tohle neskočí:-D:-D zvlast se zahrádkou 4x4 :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže není obydlená ještě ani jedna ta "řada"??? No to vole? To si tam asi někdo sedí na vedení, ne? No a nebo je tak ve vatě, že je mu to fuk... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei no ja si myslim, ze ta první lajna za tim krámem neni obydlenej ani jeden domecek - ty dve rady za - ty si myslim ze jsou pryc vsechny - no myslim ze tam nekdo sedí na vedení - koukala jsem na fotky, a "ty woe" ale ta koupelna?? to by se clovek poblil, tu osobu která to tak navrhovala nebo vybrala dlazdice bych povesila do průvanu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://reality.mesec.cz/rodinne-domy/...
Odpovědět
Profilova fotka
Aaaach můůůj bože!!! Co to je? Co to je???? Jedna je s bílýma jak do technický místnosti a to modrobéžový psycho??? Fakt nářez! Myslim, že nic hnusnějšího jsem ještě neviděla :-D To i moje babi z dob komunistů má hezčí teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei:-d:-D a presne jak jsem rikala - první lajna je volná - ale nikdy jsem si nevsimla ze jsou tam 2 domecky sólo - a jeden je jeste volnej, a má i slusnou parcelu.. ale za 3,1mil ? to mi prijde hodne.. kdyz jeste tak 300tis tam nasypes... jeste kdyz se vratim k tý koupelne - nechápu kdo tam vymyslel takovou dispozici- je to hrozne debilne i poskladaný - já kdybych si to koupila, tak to musim vsechno vysekat, a premístit a nově oblozit:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Za řadovku v prdeli přes tři mega s takhle humusnou koupelnou???? Nasrat.
Odpovědět
Profilova fotka
3 mega je za ten samostatnej:-) ale je to stejne moc, ptz to vrato je fakt hnusný:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha! takze jsem presvedcila manzu, ze vezmem psa a pojedem se podivat na naši budouci parcelu, a projdem si tu vesnici -je fakt ze to tam ani jeden neznáme a v tý vesnici jsme nikdy nebyli -tak to aspon projdem a nafotime:-)) sem zvedaváá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No určitě je to dobrej nápad :-) Projít si to, zjistit co tam je, a co tam není, hlavně :-D Případně třeba i někoho poznat.... Jestli tam je nějaká hospoda, zajděte tam na pivko (řídit by pak mohl ale jedině pes) a máte ty nejdůležitější informace hned pěkně zčerstva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei tak manža tam má známých dost - bydlí tam půl jeho práce:-D:-D takze i proto zrovna tam :-) to bych potom řídila já, já pivo nesmim:-D stejne, v tuhle dobu by tam byli jen stamgasti, tak to radsi ne:-) spis jen kouknout co a jak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak výlet se nekonal:-( porad jsme doufali ze prestane prset, ale je to tak hustej dest ze sme se na to vyprdli:-( -skoda, tesila jsem se tam
Odpovědět
Profilova fotka
To je totiž léto na hovno, víš? 8-( Fakt kdyby to šlo reklamovat, tak se budu bít víc než za ten parapet zmršenej!!!! Třeba v říjnu by mi to nevadilo...ležela bych celej den s křupkama u filmu v posteli a nazdar....ale na konci července? Hnus. ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?