Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
no kdo TED muze vysavat????? ááááá ja uz chci pryc
Odpovědět
Profilova fotka
mitote videla si tu reportaz? to bylo neco... a nejhorsi, ze rikali ze to muzes domu prinest treba z kina, a ze to nemaj jen ty, co maj bordel...tak já uz nevim..svet se zblaznil:-D
Odpovědět
@alkapinka nastesti ne :-D tak to cekam, kdy to donese pes :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote no to byl ale hnus.. tyjo, jak se to jmenovalo.. kurnik si nemuzu vzpomenout... pes ti to nepritáhne, chytá se to z polstrování... no kekel...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to nemuzu najit:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo o štěnicích :-D to jsme taky viděli ... a peťa dokonce povídá, to jsem dneska viděl na půdě na chatě :-. já myslela že mě louskne, a on potom že to vlastně ani tak nevypadalo :-D :-D se divim, tam by to nepřežilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooo stenice! sem si rikala jestli to nejsou mšice:-D:-D sem si rikala ze to je nejaky podobný:-D:-D coo? no tohl emi rict, tak uz tam v zivote nejedu:-D:-D sem na tohle hrozná, dokonce jsem se sla podivat do loznice jestli nááhodou... a kdyz jsme sli spát mela jsem psychadelickej pocit, ze me neco kouše:-D:-D nastesti nic:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já si celkem byla jistá, že tohle tam nemáme ... jsem spíš čekala že přijde s tím že půda je plná sršáních hnízd :-S z těch mám zase panickou hrůzu já :-. šel tam totiž izolovat komín, to bylo jediný co se kominíkovi nelíbilo, tak tam peťa dával nějaký desky ... prej to sice neni blízko a na závadu to není, ale radši odizolovat kvůli pojišťovně ... no po třiceti letech :-D :-D ale jo ..nebylo to prej tak těžký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak srsnu se bojim taky:-) já se vlastne bojim uplne vseho.. jsem tkaovej rimer:-D
Odpovědět
Profilova fotka
rime co ? :-D já snad nejvíc jen z těch lítacích potvor, jsou takový neorganizovaný a nepolapitelný, a tak vůbec prostě nemám je rád :-D navíc většina je chráněná, tak se to ani nesmí zabíjet, to je taky naprd :-( nakvejtá mi orchidea šalalalala la la
Odpovědět
aaaaaaaa stenice, ty jsou v jednom hotelu v parizi :-D pise to tam v recenzich kazdej a ty fotky pokousanych ruk, fuj
Odpovědět
Profilova fotka
mitote fuuuuj:-( kousinka jo tak orchidej jo?! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no, to by me ranilo, kdybychom tam byli ubytovani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vony tu chuděry tak trpí, že z toho dycky vykvetou :-D :-D :-D já se totiž řídim radou jednoho profizahradníka, že radši se o kytku starat míň než víc :-D :-D a to teda se řídim důsledně :-D tý jo ... koukám na novu, na nedonošenečky, no jsem ráda že už máme určo dvě kila :-O
Odpovědět
Profilova fotka
ja to tady mam zaplý, ale nejak to nevnímám, bojuju v kuchyni s omajdou:-D
Odpovědět
@kousinka kamaradky holcicka mela 670g kdyz se narodila...mam jeji foto v PC a byl to mazec
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinka - celej večer jsem měla v posteli pocit, že mě něco ožírá za živa :-D Dneska jsem důkladně vysála a vytřela, matraci jsem tím vysavačem nacucla úplně celou. @kousinka Profizahradnírada - hele, to je v genech....já se můžu starat málo, hodně, středně a stejně mě všechno chcípne. :-D
Odpovědět
tak co se tyce pozemku v ochozu: minule nam realitka rikala, ze prvn je prodany a druhy a treti volny a ze delaji projekt na site. Dnes nam rekla, ze projekt na site stoply, takze cenu nezna a ze prvni pozemek je volny, druhy v rezervaci a treti zaplacena zaloha. Ale ze az ve stredu reknou definitivne ano nebo ne. Nechapu. Kazdopadne, ten prvni, hned u komunikace je za 1,1mil s tim ,ze o cene se da mluvit, tak premyslime, ze reknem, ze za mega ho berem.
Odpovědět
tak jsme byli v IKEA....a ve vyprodeji jsme koupili kuchynskou linku v brize za 7 500Kc :-D jeste dokoupime nejake drobnosti, ale prakticky to nej je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyyy:-) :-)
Odpovědět
cau :-) tak jsem kuchyn z predsine odtahla do manzelovy pracovny, zitra asi zacnu vklizet starou, v patek vezmu krumpac a rozmlatim starou, v sobotu oskrabem drevenou stenu a hura montovat novou :D jezis, to zas bude akce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote jen bud ráda, já tyhle akce miluju, přestavování, malování, no celkove vše:-)) já sem dneska napnutá jak kšandy- jdu do projekční kanceláře projednat náš projekt, a musííí to být definitivní, jelikoz nám nebudou delat ani jednu jedinou zmenu.. u me docela stresujicí:-D doufam ze kdyz jim to tam ted vse reknu, ze to je opravdu definitivní :-N
Odpovědět
jo byly jsme vcera na stavebnim urade, tak na vsech trech pozemcich se da zacit bezproblemu stavet...jenze ten prostredni je slozna zaloha, ten posledni je pry rezervovan do patku a ten prvni stoji 1,3 mega :-/
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak kdyz je to tam takhle, tak máte asi jasnou volbu..nebo spis, nemáte na vyber... já to mam za sebou..no, nebylo to moc prijemny.. a jeste ze uz to mam vsechno rozvrzený a vymyšlený ptz po me chteli vedet naprosto presne vse, kde bude drez, a dokonce kde budou zásuvky - páni, tak to me dostali, ptz takhle daleko fakt nejsem:-):-) no uvidime, je to celkem rozjetý - oujéé
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Ty zásuvky, co po tobě chtěli, to je jen pro stavební povolení - dělat si to pak můžete sami podle sebe. My taky měli ve stavebním povolení jenom lustr veprostřed každý místnosti a přitom máme bodovky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak @alkapinka já taky měnila.... nakonec jsme už jednu hotovou zásuvku i přesekávali... ale jinak samozřejmě gratuluju a taky jdu s dobrou zprávou - teď jsem hodinu telefonovala se sousedem :-D a na stavebním úřadě jsou podaný všechny žádosti včetně vodohospodářů ;-) juhůůůůů teda ono se ještě něco objeví :-D ale aspoň chvíli můžu mít radost že se to hejbe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei no práve ze sem se na to ptala, a rekli mi ze to musí být presne daný, uz odted, ze se pak v drevostavbe stim nedá hýbat, to me docela vydesilo:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky taková blbá otázka? - čim topíte? Nebo máte v plánu topit? elektrika /tuhý/ plyn ? něco jinýho? ... nevim čim mam zadat že budem topit =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tý vado :-O no já vim že je tam psanej asi plyn v projektu a peťa to chce nějak kombinovaný určo se dřevem... původně chtěl peletky ale od těch upustil ... jako rozhodně bych asi měla aspoň dvě možnosti ... znáš to - zdraží plyn :-D a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka no já jsem práve hrozná konzerva a plynu se bojim.. do domu ho nechci - i kdyz máme pripravenou přípojku, nechám ho na hranici pozemku :-N a tim, ze jsem z "chaty" zvyklá že tam se topí pouze krbem a jedine kdyz krb nezvládá (prijede se z výletu atd) tak mam v planu elektrokotel - takze jakoby 2 tělesa ..no, asi zainteresuju jak tatku, tak projektanta co by mi doporucili..na tepelny čerpadlo nemáme, takže asi jedine ta elektrika :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?