Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím! U mitotů se zřejmě kutrá nová kuchyňa..... A chčije... to je léto toto, což? Takže se poměrně nudím... Nevíte, kde je v Praze nějaký ooobří, úplně to nej nej největší elektro? Musíme se dojet podívat někam na ty lednice. Při tý příležitosti tam omrknem i nějaký ty barový židličky a v Ikea nakoupíme chybějící hrnečky a ručníky :-)
Odpovědět
@duckie presne presne, kutame, dneska bude hotova tepla i studena voda a odpady, udelana omitka, vymalovano...mozna zvladneme spodni skrinky..? jinak bordel jak v tanku :-/ a ja jsem to dostala, tak je me pekne blbe ]-( kdy jedete do Prahy do Ikea? My budem v praze od patku cely tyden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No to vůbec ještě nevím...bůhvíkdy... :-D
Odpovědět
@duckie ja myslela ze uz jste napul cesty kdyz tak planujes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No nejdřív musíme vědět, KAM pojedeme a pak až kdy.... myslím, že tak za dva týdny.
Odpovědět
@duckie tak to se presne minem :-( chjo holky, tady je to jak po vybuchu...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Nic se neděs, má drahá...tady se bouralo celý patro a dole v přízemí v tom museli bydlet :-D Jak v červnu tak strašně loni chcalo, tak jim kapalo na hlavu, všude ten prach, bordel (jak stavební, tak i většina věcí nanošená tam), pak i zima, protože nad nima byly otevřený dvě patra bez oken a bez topení, co bylo až na konci října...... Máte to jako takovej mííírnej nácvik na stavbu :-D Vždycky si říkej, že pak už jenom samá pozitiva a životní jistoty :-D :-D
Odpovědět
@duckie no parada, ja porad rikam ,ze na byte se to naucime a barak uz postavime sami :-D Myslim ze po dnesku uz zvladneme i rozvody vody a odpadu :-D Tim oznamuji, uspesne natahlo, nikde nic nakape (klepu do stolu). Zatim vymalovano, omitka neni na te jedne zdi, nemuzeme najit ze vcerejska koupene nacini :-D Jaks taks poklizeno, nahrbo vysato, rano vysaju poradne a umyju podlahy a trada zacneme stavet spodni skrinky, pak obklady...no to uz bude aspon pribyvat :-D :-D :-D Jo a pozor, poprve si pes nic neobarvil pri malovani a nedela tapky ani otisky ocasem.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočičky ... jo to jsem si zrovna tuhle vzpomínala, jak jsem to tu tak přendavala ze skříně do skříně ... jak jsem se před pěti lety nastěhovala a tady nebylo nic ... matraci jsem dala na zem, varná konvice byla na židli ... štendr místo skříně v předsíni a betonový podlahy ... a jak tu krásně žilo :-D jak tu bylo čisto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hellooooo :-D
Odpovědět
@alkapinka co cenis zubaky, :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sem tuu:-) a žiju:-) a začíná mi víks - tak juchám:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@alkapinka zacina? :-D nam nejak konci :-) jinak hlasim, ze manza udelal omitku na te jedn ezdi, kde byl kus odpadly...napoprve to nedopadlo spatne, jsem zvedava jak dopadnem, az bude delat jednu celou zed :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote jop zacina:-):-) tak, sem v depreeezi:-D segra me zve do ikei, jenze v tý dobe budu pod stanama - fnuuuk
Odpovědět
@alkapinka tak mam umyte podlahy a trochu poklizeno, konecne to tu neni jako u bezdomovcu, manzel jeste v jedenact vecer spravoval podlahu a delal tu omitku...dneska asi zacnme sklada spodni skrinky, ale zatim je nepridelame ke zdi, dokud nebudeme mit jistotu, ze nam nekdeneco netece/nekape. Jo a snad dnes udelame tu celou stenu omitku...brrrrrrrr...bojim, ta mala jeste sla, manzel je sikula ale na te velke asi pujde videt kadzy kiks :-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem byli na pozemku x-) x-) super:-):-) asi budeme muset zajet posekat- ale je to tam náádherný.. kazdopadne mam pocit ze to je nejaký maly:-D:_D ze se to tam nemuze vejít:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka To je úpe noumální úďo. Já když stála na "torzu" baráku, tak jsem z toho bylo celá špatná, že je to mrňavý a že se nám tam nemůže vejít ani obejvák a přitom pod náma byl celej velkej byt a ta "kostka" se směrem nahoru nezmenšovala :-D Když takhle o rok pozdějc tu třeba vytírám, už se mi to vůbec, ale vůbec malý nezdá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei:-D:-D no podle oka se to tam vůůůbec nemuze vejít...ale podle papírů tam bude hafooo místa:-):-) no nevim, asi mi zaciná hrabat na maják:-D:-D Spis jsme asi "zmenili" budoucí garáž... no ale bude to na prd:-D tak jako tak, bud to bude namatlaný na sobe, a nebo nám to "vezme" jeden roh, a z garáže se bude chodit přes zahradu... ale jelikoz to má být garáž hlavne za účelem montážní dílny, tak ta druhá možnost se mi i líbí víc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jako joo, varianta přejít suchou nohou z garáže až do postele je sice fajn, ale dá se žít v pohodě i s obchvatem přes zahradu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka no vyprávěj mi o tom :-D :-D přitom prej je to v poho - a jen třicet procent zastavěnejch, takže se to logicky vejít musí ne ? :-D :-D takže já tě naprosto naprosto chápu :-D je to prostě na oko malý :-D no my teda budem mít garáž součástí baráku ale nějak už si nejsem jistá jestli je průchozí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei já sem zatim variantu jít pres zahradu nezazila, meli jsme zatim jen tu suchou nohu:-) ale znám lidi co to tak maji..
Odpovědět
Profilova fotka
stve me ze to musim rozhodnout uz ted:-D:-D a to nemáme ani kopnuto:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka taky tak?:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jejej ... proč myslíš že jsme tam lítali s dřevěnejma kolíkama a ocelovym pásmem ? :-D aby se zjistilo jestli je to jen dojem nebo ne... a fakt ti čoveče se to zdá ... třeba vepředu opravdu bude hrozně moc místa a vzadu to taky nebude tak strašný jak jsem původně myslela... kurňa já bych stavěla až bych plakala :-( největší sranda je, že skoro nikdo se neptá, kdy rodim ( ne že by mi to chybělo 8-) ) ale každej kdo nás potká se ptá " a kdy začnete stavět ? " ]-(
Odpovědět
jo holky ja mam na kazdem pozemku stejny pocit, zeje to silene maly :-D jinak hlasim, ze jsme dne snic neudelali, pouze koupili obklad k lince :-D ale za chvilku pujdem skladat spodni skrinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka taky dobrý - ale rozhodne "lepsi se ptát" na kdy budete stavet či rodit, nez - a kdy uz budete mit dite? vy jste nemocný? vam to nejde? nebo jeste lepsi " no jo, v dnesni dobe hlavne ta kariera co?... to bych vraždila:-D:-D:-D kousinka no tak povídej:-) kdy rodíš?:-) hooooolkyyyy jááá zitra jedu do ikeiiii!!! :-) jupííííí jo, a az tam pojedem sekat, tak si musim dat sakra bacha kde sou tam ty kabely... tráva uz je do 50cm výšky jistě:-) tak abych tam ještě něco neodvařila:-D
Odpovědět
@alkapinka my jedem do prahy v patek, takze IKEA na Cernem moste to jisti :-D tam jsme peceni vareni :-D jinak jsme koupily obklad, tak mam radost, s deskou jde perfektne, s dvirkama snad taky, tak uvuidime
Odpovědět
Profilova fotka
se musim kouknout na ikeu jestli se sebou mam vzit kapesný
Odpovědět
@alkapinka do IKEI kapesne? Vzdycky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?