Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
@alkapinka no jo ale ta ma hruza byla dvacet let stara a reknu ti, to co jsme videli pri rozebirani...no fuj..jak byla dira v podlaze pod linkou, neco se v ni uhnizdilo a byly tam stovky mrtvych larev...malem jssem zvracela...a takove jobky byly na kazdem kroku, plesniva a schnila deska ve skrince, drez protikal....no humac ti reknu...
Odpovědět
Profilova fotka
Juuuj...za dřevěný obložení v paneláku bych zabíjela :-D :-D To nějaký soudruzi, co neměli na to, aby si jako jiný soudruzi pořídili chatu, tak si pobili svojí panelákovou kuču palubkama. A my za dvacet let tady můžeme hebnout. @mitote Budete to mít moc pěkný...a hlavně za pár kaček. @alkapinka nevíš, nevíš - neměli v tom XXL nějaký barový židle?
Odpovědět
Profilova fotka
duckei tuny a tuny:-) koukni na jejich web, i kdyz mi prijde ze na tom webu prakticky ni nemaj... jaky mas v predstave? hodne meli takovy ty moderní designový a kožený, nějaký kulatý, nějaký s opěradlem.. no fakt hodne.. prijde mi že těch křesel, a židlí a sedaček tam bylo nejvíc
Odpovědět
Profilova fotka
achoj kočky @alkapinka hele náhodou mně se tam docela i věci líbí ... dokonce i ty v tom "tvým" :-D stylu, třeba jedny ty dřevěný plný židle ;-) @mitote jako fakt nezávidim :-( rekonstrukci pro bordel :-D kuchyň jo :-D i když já mám hezkou ... ale taky se občas bojím, že jednou až jí bude někdo předělávat, tak se asi taky bude divit :-D třeba pod myčkou to musí bejt taky ňamka :-D když vidim co drobečků tam kraken namete hokejkou :-D
Odpovědět
@kousinka no to jo a vem si, ze tady to nekdo nametaval pod linku pres dvacet let..navic tam bla dira jak krava mezi starou a novou dlazbou a v te se to vse pek ne ukladalo...
Odpovědět
Profilova fotka
čááo holky:-) tak jsem zpet:) jak to jde?.)
Odpovědět
cau cau, my jsme na dovolene u Prahy :-) az do nedele... dnes jsme byli neco malo nakoupit a v Mlade Boleslavi ve Skodovce, zitra pujdem do Aquapalace nebo do zoo, atd :-) Jinak jsme dnes byli u zname co ma domek, stary, ale uvnitr pekne opraveny...uplne nam to pripomnelo jak uz chceme domek |-| jinak vcera me tu vytocil tchan, co nam zase zacal vykladat, ze se mame nastehovat tam kde byddli on - asi 30km od Brna, mizerna dostupnost. Pak vykladal ze ted si mame uzivat a nemame resit bydleni. Nechapu kdy ho mame resit, manzeli je 28, to ho mame resit v 40? No a nejlepsi byl gol, kdyz rekl at prvne splatime byt a az pak resime dum, na to jsem mu rekla, ze nechapu, proc bych mela pockat az splatime byt, kdyz pak uz budou deti velky a dum nam bude lede tak na velky kulovy a my ho chceme hlavne pro deti a nase zvirata. No byla jsem jak papinak, manzel me musel v devet nalozit a odvezt do IKEA uklidnitse :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote no, task to se ti nedivim, takovyle kecy me taky dokazou nasrat... zvlast kdyz v našem veku dostali pridelenej byt, but od mesta, nebo od vojáku, nebo od zemedelců nebo nejlepe bydleli u rodicu... v dnesni dobe nemas sanci bydlet bez dluhu, pokud nejsi mafián nebo neco nezdedíš... ale to proste nikdo nepochopi... já tohle slysim porad od táty... a vis proc to slysim? ptz to udelal presne jako ten chlapík, postavil kdyz nám bylo 12,,, no, moc jsme v tom baraku nebyli, segra odesla v 15 (na skolu) já v 18 ... ted je tam sám, a má plno řečí jak je to obrovský, a jak se podívám na nej jak dopadl... nj, mel stavit kdyz nám bylo min, nebo kdyz sme nebyli vubec... 8-(
Odpovědět
@alkapinka hele ale to jsem jen pretlumocila ve skratce, ten rozhovor byl asi hodinu. Vis co, on nema vlastni byt, na manzelku sere i na syna (meho manzela) a jen ma plnou hubu kecu. Tecka nakonec byla kdyz prohlasil, ze nechape, proc si rodiny s detmi porizuuji velka auta, kdyz deti budou za 5 let porad deti ale auto ztrati hodnotu. Ty vole, on sam si ted koupil Peugeot 308 kombika sedmimistneho , i kdyz si cely roky v tom vozi prdel jen on sam. A to nemel splacene ani prechozi auto a refinancoval to. To byla poslednikapka. Vis co, on nesnese, aby muj manzel (jeho syn) byl v necem lepsi nez on. Neprezil by, kdybychom meli lepsi auto, bydleni, nebo praci. Takze proti baraku je od zacatku. Auto nam vyklada ze nam nase 10let stare Twingo staci, ze lepsi nepotrebujem. Vcera dokonce rekl, kdyz muj muz - manazer vysokoskolak rekl, ze by se chte mit v praci jako on a moci spat (pred tim vykladal jak vcera spal v praci), tak rekl, ze ale on (tchan) musi mit nejake znalosti a dovednosti. Myslela jsem, ze mu lisknu. To me chce rici, ze on jako elektrikar se stredni skolou je lepsi nez vysokoskolak manazer? To si dela prdel ze me ne? I co se tyce svatby to byla pecka. Porad vyklada, jak jsme na to silene mladi. Pak to skousl, ale nijak nepomohl. Cela rodina se podilela jak fyzicky, tak financne. I tchyne, ktera mela v te dobe 13tis hrubeho (tchan ma 50 hrubeho) naskudlika a zaplatila vysluzky, usila bryndak, polstarek a jeste nam dala jako dar 10 tisc. A tchan? Toho moje matka musela vvubec prosit, aby nam dal alespon nejake prachy jako svatebni dar. Nebo pak nase libanky. Kdyz jsme dojeli a ukazovali fotky z Malediv, celou dobu to srovnaval s Egyptem jako to v Egypte bylo uplne stejne a lepe a tohle lepsi atd...ty vole jak muze srovnavat Maledivy a Egypt?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D klasickej debil.. co vice dodat.. vsechno zná, vsude byl, vsechno ví nejlip atd 8-(
Odpovědět
@alkapinka presne tak...jo a jeste me poucoval o cenach pozemku....uaaaaaaaaaaaa...byla jsem jak papinak...a dnes volala tchyne me mame a vykladala ji to, tak z toho tchyne a mama mely zase dobry den....
Odpovědět
@alkapinka ja to nechapu, kazdy rodic chce, aby se jeho deti meli lepe a byly lepsi nez on a tady? hlavne aby jeho syn nebyl v necem lepsi. Nechapu to, vetsina rodicu podporuje deti, snazi se jim pomahat s bydlenim - at uz darovanim pozemku, bytu, pomoc s hypotekou atd.... ale on? Akorat nam rekne, ze mame zustat tam kde jsme. To teprve bude jeste neco az otehotnime...pro nej jsou deti pritez, porad nam klade na srdce, ze si mame uzivat a cstovat a ze na deti mame hromadu casu, ze pak to vse skonci...sakra co skonci? Deti jsou snad radost, uzivani deti. Jako do kdy mame deti odkladat? On sam mel syna ve 23 letech, manzelovi je 28, to je na deti prilis mladej?!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote nerekla bych ze vsichni rodice... ja sem toho zarným prikladem..semnu i s manzou se nikdo nesral, nikdo nám nepomahal, az ted moje mamka -fakt me prekvapila... ale ten kdo by nám mohl sakra pomoct nam dáva taky slusny kotel... ale to je na jinou diskuzi, a nechci se rozcilovat nebo upadavat do depky, takze rychle pryc:-)
Odpovědět
@alkapinka tak nerikam ze vsichni, ale ti co muzou financne a maji alespon trochu v palici tak ano, to ja znam ze sveho okoli, tak lide, co maji radi sve deti a maji slusny plat, tak se snazi...kamaradova maminka se znovu vdala, opravila si s manzelem dum a byt darovala synovi...druhymu kamosovi mama koupila na hypoteku byt, me rodice take koupily n hypotku byt, manzelova teta darovala pul domu jednomu diteti a druhemu pul pozemku. Jako kdo muze, tak pomuze...bohuzel nekteri co nemaji tak to je jina situace, a zaroven bohuzel nekteri jsou zabednenci a radeji jen pro sebe...ale my s manzelem to mame treba taky tak, ze pomoci nasim detem...proste az prijde cas, jedno dite zdezi jeden byt, druhe dite - mozna treti dostanou prachy, dum se proda, vratime se do mesta do nejakeho maleho bytu jen pro nas dva a zbytek penez se rozdeli tem dvema detem do zacatku...nebo proste budeme se jim snazit pomoci, v dnesni dobe to ani jinak nejde, i kdyz rodice pomuzou, stejne se clovek musi na cely zivot zadluzit a nebo cely zzivot cpat stejnu castku do najmu....
Odpovědět
Profilova fotka
nj, ale i ty co maj, tak nepomuzou...ale jak rikam, o tomhle se fakt nechci bavit:-( co vlastne vy?baracek exekuce padl, neco novyho na obzoru? me ted psala projektantka, tak tady smolim nejaky odpovedi a jsem z toho zas "unavená"..človek se vráti z dovci, a sotva 2hodiny po navratu uz musi zase řešit a zařizovat :-N nj, ale až bude... ooo to bude:-)
Odpovědět
@alkapinka no jasne, rikam, nekdo ma a da, nekdo nema a dal byl a nekdo ma a neda, protoze je tupec :-D exekuce padla, zjistili jsme, ze je to jen polovina...nechapu proc to nemohou uvest do inzeratu a clovek po tom pidi jak magor. Hledame jinak pozemky, ceka nas jedna hruba stavba. A jak jste na tom s domeckem cenove zatim?
Odpovědět
Profilova fotka
no ted jsem to pocitala , a nejsem moc nadsená.. tak jako tak se musíme vejít do 2mil .. na klíč nás to vyjde cca 1,8mil-1,9mil a + zařízení počítám tak 300tis ..takze budu muset nějak vymyslet :-N =-)
Odpovědět
@alkapinka tak to je pohoda na klic 1,8mil :-) to ja se chci svepomoci vejit do 2 mil vc kuchyn. linky a zbytek zarizeni, na ot uz dlabu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote no fajn to je, ale je fakt ze uz je to tak zminimalizovaný, ze se posledni dobou bojim, aby sme tam nebyli takovy zdrclý
Odpovědět
@alkapinka a jak je to tedy velky? mistnosti?
Odpovědět
@alkapinka @duckei @kousinka @benjik holky co vy na to? http://www.sreality.cz/detail/prodej/...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote loznice, pokojíky, koupelna cca 12m2 , obýváko-kuchyně-jídelna 49m2, pak mini wc, mini zádveří, mini technická ... tot vše :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřim?:-D:-D:-D:-D
Odpovědět
@alkapinka to ti nestaci? ja pokoje a loznici vidim taky na 12m a obyvak s kk tak na 35-40m :-) kolik mate pokoju? jojo Kurim, je to jedna z nej lokalit, nejlepsi dostupnost, zaroven je to mesto
Odpovědět
Profilova fotka
mitote moc pěkný:-) ale přijde mi to celkem drahý.. 2,55mil + provize... to je tak 2,6-7mil? a MYSLIM ze minimááálně za mega tam ještě padnete
Odpovědět
Profilova fotka
a uchylácký rodiče :-D :-D mitote no jak jsem psala :-D ložnice, 2x pokoj, koupelna, wc, šatna, tehnická, zádveří, obývák takze kdyz to budu brát na kusy (ty místnosti) tak je to 9 místností, jinak je to 4+KK
Odpovědět
@alkapinka hele prodavaj to uz asi tri roky za tu cenu, tak bud pujdou dolu, nebo maji smolika :-D ja jsem zmenila uz postup u vsech, kor kdyz ty inzeraty vidim viset roky, oni chteji prodat, nemuzou prodat, ja mam prachy...nechcou? maji smulu, ja pujdu jinam. Navic jakjsem delala v realitce tak se tam vzdy se slevou pocitalo v cene. Myslis mega? I kdybychom to komplet dokoncily sami?
Odpovědět
@alkapinka a nemate treba ten obyvak prilis velky? me skoro 50m prijde fakt dost. Byla jsem v NOVA 101 kde je cca 40m a i to blo velky az az. A proc koupelnu 12m? To bych radeji udelala jednu 8m s vanou a jednu 4m se sprchou :-) Mas nekde pudorys?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote no jak rikam, minimalne mega, vzdyt to má jen zdi, a strechu... tam je udeláno jeste mín, nez na tom dvojdomku... mitote me 2 koupelny prijdou totálne zbytecny, a je to i drazsi, a hlvane, na to nemam dispozici baráku.. 12m jako centrální koupelna, kde je vana i sprcha a záchod a dvojumyvadlo mi prijde uplně akurátní:-):-) obývák a velký? vzdyt tam más kuchyn a jídelnu...kdyz to tak vezmes, tak ti na "obývák" zbývá cca 3,5mx 5m - to je taková "nijáká nudle... to mi teda fakt nepřijde moc :-N jj myslim že mam pudorys v jednom z mých alb:-) a mimochodem, ty NOVy od rýmařova mi prijdou silene zdrclý a malinkatý
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote mě ty pokoje,tím,že máš zkosený stropy taky příjdou malý. a provize bývá tak 20%,takže to budeš mít min. za 3 mega a jak píše @alkapinka další mega do toho narveš.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?