Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
duckei práve kdyz to o 10čisel zvednou tak je to v pohode, ono jak je to otevrenej krov a je tam prakticky taky "podkroví" tak v obyvaku uz jsou 3m -coz je fajn:-) ale u tý kuchyne me to vydesilo -zvlast kdyz tam mam vsude horní skříňky:-D:-D (teda v plánu) jj sconto dost bída, me se tam líbíli jen postel, hodiny, a jedna sedacka:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No je fakt, že co se týče dekorací a vůbec talířů a takovýhle věcí, to jsem jako nekoumala....ale v tomhle to bude všechno na jedno brdo - Mobelix, Sconto, Ikea, Lutz.... Nábytek bych si nekoupila nikde, to fakt jedině od truhláře... max na nějaký přechodný období...všechno je to děsnej aušus z těhle gigantů. Ty jo...otevřenej krov? Kolik bude mít sklon střechy?
Odpovědět
my mame v byte tusim 250cm strop a je to tak akorat :-) jinak chlebnik mam uz vyhlidly wesco asi neb nevim :-)
Odpovědět
@duckie u IKEA spis eplati cena - kvalita. To nejlevneji ala stolek za 150Kc je fakt ausus, ale ty drahe veci tyou postel za 8 tisic uz byvaji kvalitni, nebo sestava do obyvaku Besta, tu si nemuzu vynachvalit jak spracovanim tak kvalitou. Podle me IKEA je fakt o tom, ze od ceny je kvalita...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já bych rekla ze jsou vsechny na jedno brdo, ale já sem nechala srdce v xxxL.. a tam to vypadalo FAKT kvalitne, takze jestli my budeme mit nabyek, tak bud tam, a nebo od truhláře:-)) duckei taliře a spol tam taky byli na jedno brdo:-D:-d jop otevrenej krov, sklon je asi 3-7° ale nejsem si jistá:-) ale mam řez :-N
Odpovědět
tak me srdce patri IKEA a pri nejhorsim truhlari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei - rez
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote O kvalitě postelí Ikea bych radši neříkala ani slovo :-D Ale je fakt, že takový ty věci jako hrnečky, skleničky a tak...to je fakt peckový. Hlavně co se teda týče tý ceny - u sklenky za 6Kč je kvalita fakt jedno. @alkapinka Jůůů...."chatička" u mořeeee!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei chýšička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočeny, tak mám konečně tyč do skříně :-D už si to jen přivrtat a můžu věšet dětský bundičky :-D :-D hehehe 230 tisíc mě dostalo :-D :-D :-D :-D a už vim .. tuhle vejšku maj vlastně tchánovci v sto let starym domečku :-( mně to neva já mám 160 (teď i v pase :-D ) ale švára se svejma skoro dva metrama to dává dost obtížně :-D
Odpovědět
@duckie my mame postylku z Ikea :-P :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka no hurááá konecne se me nekdo "zastal":-D:-D:-D asi bude varit manza, a já se budu jen valet v obýváku:-))) kousinka koukala jsem, ty uz nam mas za chvilku rodit! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mitote Každého věc, já bych jí nechtěla ani zadarmo :-) @alkapinka ale krásná chýšička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei no samozdrejme ze nejkrasnejsi chysicka na svete, a vcera jsem se rozhodla ze prdim na manzu( kdyz na vsechno hemzuje) a proste si to zaridim po svym, a bude...:-D:-D a uz to mam docela predvybraný, jediny co nevim, jak udelat kuchyn.. jako jakou barvu.. podlaha a krov bude svetlý, nabytek zjevne tm hnedý ... a drez a troubu mam cernou -ale lednici mam stribrnou - a je mi hrozný lito tu moji milovanou lednici, dělo jako blázen jen tak "vyhodit" a koupit si novou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Tak i kdybys chtěla vestavnou - tak s tím počítej v návrhu, aby se tam vešla a až "dělo" odeje do křemíkového nebe, tak šup pro novou - buď víc se hodící nebo černou nebo vestavnou. Mmch - jaká to je lednička? Já furt s tou naší nevim.... a už začínám bejt i nasraná, že furt nevim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei presne tak jsem to myslela, stejne to vypada ze na 90% bude ta kuchyn od truhláře -tak mi vyrobí ten panel, zatim tam bude tahle naše šikulka, a až nám odejde, bude vše pripraveno, skrin se smontuje a je to:) sem geniální:-D:-D naše je LG predtim jsme meli whirpool a Candy a nikdy vice... ale musim se priznat ze zacinam byt velkým fanatykem LG ...vzdycky kdyz jsme neco koupili, philips, sony tak nam to odeslo do prdele...tak do pul roku... Koupili jsme si lednici, a max spokojenost, tak kdyz nam odesla televize, tak sme rekli jedinne LG ... MAximalni spokojenost, takze u nás v byte snad krome mobilu nenajdes nic jinyho nez LG i dvd prehravac, radio apod, a NIC nám zatim neodeslo a je to super.. takze za me jedine LG :-)) jen me sere ze nedela trouby a sklokeramiky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka ta moje vybraná dvoubarevná je taky LG...tak doufám, že jestli se fakt stane favoritem, že za 23 táců to bude pecka peckovitá :)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei tak to na vas bude i mluvit ne?:-D ta naes je "pouze" za 9tis, a ma tolik funkcí jako odmrazování ( no, jeste mi ani nikdy nezamrzla, takze luxus) ma to na tu zeleninu, a jeste tu jednu zonu -uz nevim jak se ji nadává, a je to A+ ( v tý dobe jeste nebylo A++, a A+++) :-D :-D takze si myslim, ze dobrá volba!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka No právě...nemluví...a takový prachy...jen proto, že je to designovka... :-( Ještě příští týden uvidíme v tý Praze, jestli třeba něco jak Gorenje celá nerez by nestálo za to :-) Ta LG má totiž ten automat na vodu - jako já ho nechci, ale když bez něj se nedělá? Pekelnéééé 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
duckei tak automat bych taky nemusela... me se hrozne líbí americký -to dvoj otvírání mě dostává:-) ale práve me tam sere ten automat-zmensuje prostor a prijde mi to zbytecny:-d
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě nerodim, tak za týden doufám ... http://budejovice.idnes.cz/novy-obcho... :-D :-D kde máte fotky holky ? :-D :-D a s lg souhlasim, je fakt že nám taky funguje dobře, i když je pravda že i philips a samsung věci .. a v kuchyni mám fagor a taky musim zaklepat, všechno cajk.... že spoustě známejch odcházel .. sony mě přijde fakt jako dost natažený, to už i uznávám že bosch třeba a tak, miele a pod, aspoň maj vychytávky .. ale sony je fakt pro mě jen značka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka:-D a kdyz sme tam byli v 7 tak uz tam nikdo nebyl:-D:-D:-D -taky vidis tu uroven lidí :-N :-N mas fagor? a good? to je fajn, ptz do kuchyne jsem si vybrala fagor:-) a nemam zadny zkusenosti, tak si rikam abych si nenalitla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak na to tak koukám, tak budeme mit postel za 20litru:-/ ... :-S 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Vskutku? A proč? My zatím nemáme žádnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei ptz se mi libi jen ty co stojí 17-21tis :-N :-N tyjo 2 roky jsem spala na zemi - bylo to super, jen to vstávání bylo jak duchodce:-D
Odpovědět
Profilova fotka
My spíme už přes šest let :-D a vůbec mi to nevadí, ani to vstávání...jsem jak laňka :-D Včera v tom Scontu mě napadlo, že by nemuselo bejt zlý si nechat vyrobit postel takovou tu koženou...jenže je fakt, že je opravdu hodně monstrózní a kdybysme jí chtěli pak někdy stěhovat (třeba z pokoje do pokoje, až si pořídíme harantě, tak musíme čenžnout pokoje) - jako aby se nám někam vlezla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei no práve já chci tu koženou:-:-D uz mam dost odrbanou nohu od rohu postele :-D :-D Tyk my postýlku máme, ale myslim, ze bud jim jí tu necháme, a nebo ji strcime na docasnou dobu pro hosty..ale myslim ze 4tý stehování uz ani nepřežije- je to moebelixovka:-D:-D stejne tak skrin:-D:-D laňka říkáš... tak to já sem spis slimák s vorvaňem:-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei to máte takovou malinkou mistnost? ze by se tam nevesla ?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to vešla, ta místnost má nějakých 12 m2, ale jak je to v podkroví, "jen" těch 12 m - tak mi ta postel přijde do týhle místnosti taková docela mohutná. Ale zatím si vůbec nejsme jistý...jakou si pořídíme... Jo a ten pán, co nám dělal kuchyni, tak se začal orientovat i na tyhlety kožený postele, tak jim mrkni na stránky, třeba už tama něco mají.
Odpovědět
Profilova fotka
duckei ééé tak to mi posli odkaz, ptz já uz ho urcite zase nemam :-N nj 12m je tak akorat, ale kdyz je tam ta sikmina tak to je pak jasny
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?